Şimdi Ara

Tüm Xbox One Kontrolcüleri Project Scarlett ile Uyumlu Olacak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Ms çok iyi ilerliyor bir de oyun stüdyolarına sağlam oyunlar yaptırdılar mı tamamdır :)

Ne konuda....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Philipp_Plein

Microsoft farkı.

Oyun yapmaması mı farkı.Sadece yaptıkları daha çok para kazanmak için yeni oyun satma sistemleri üretmek, doğru düzgün oyun yapıpda xbox markasını sattıramadıkları için sistem satma başka birşey değil....
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealArek

quote:

Orjinalden alıntı: RocK__StaR

Gamepad olarak xbox en iyisi

Bence ps 4 Gamepad en iysi.
    Bence de
    Şuan xbox one s kullanıyorum
    Xbox kolu hayal ettiğim kadar büyük değilmiş ele güzel oturuyor kötü diyemem ama hala dualshock en iyisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İdrak İstimlak

Switch pro controller'in analogları aslında biraz garip, hem çok keskin hareket ediyorlar, hem de garip bir yumuşaklık var. Analog hassasiyeti konusunda ben DS4'ü daha çok beğeniyorum.

Yalnız Xbox kolunun keskin analogları özellikle Fps oyunlarında anı dönüşlere faydası var, hassasiyet açısından kötü.

Analogları saymazsak bence de Switch Pro Controller güzel kol.
    dualshocku bende beğeniyorum ama analoğun biraz daha yakın olması lazım ok yönü tuşlarına yani bazı oyunlarda gerçekten acayip parmak ağrıtıyor. switch pro kontrollerinin anologları biraz garip dediğin gibi ama avuç içine çok güzel oturuyor bi tık önde derim switch pro kontroller 2. sırada ds4 derim
  • Ne konuda diyen arkadaş adamlar oyuncu dostu hem game pass hem ea access sistemi 10 numara. Bir de kontrolcüyü geri uyumlu yapıyorlar. Oyunları da ps ye benzettiler mi tamam
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.