Şimdi Ara

Tüm Pwp Serverları Anlatımı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
0
Favori
102.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi bnmkini hmn acıp msn e atarsan iyi olur dunyanın en mutlu cacugu olucam acılınca yha msn mi yukarıda verdm
  • @leaderknight:LOG hatasını nasıl çözebileceğim hakkında bilgin var mı?
  • log hatasımı?öyle bi hata olmaması lazım dikkatli ol patch atılmamış m2 dosyasının içine atacaksın ve ondan gireceksin pack dosyasına fln atma gir patchsiz m2 dosyasına direk at o attın dosyadan gir ha bide başlayınca beni bulmayı unutma
  • leaderknight abi yalwarıom deli oldum hadi yha hmn acta kurtulıım msn mi ekle furkan.39.ersin @hotma.com buraya ver
  • quote:

Orijinalden alıntı: leaderknight

log hatasımı?öyle bi hata olmaması lazım dikkatli ol patch atılmamış m2 dosyasının içine atacaksın ve ondan gireceksin pack dosyasına fln atma gir patchsiz m2 dosyasına direk at o attın dosyadan gir ha bide başlayınca beni bulmayı unutma

20009 patchinde girmiş olabilir
  • caner e-mail den yolladım maillerine bak
  • bu kadarmı gelicek varmış yazık dh ye

• yha abi ben daha forumu bilmiom msn mi eklsenen bi zahmet yha ordan versen
  • abi msn furkan.39.ersin@hotmail.com eklermisin lutfen ekleyip bana yolla
    can sıkıntısından patlıcam
  • ya bak senin e-mail ine attım al ordan e-mail bakmayıda bilmiosan napıım artık
  • evet 2009 patchinde girdim sorun olur mu ?
  • patch attırma sadece yükle bırak o dosyayı at attıın dosyadan oyuna gir
  • banada Üyelik alırmısınız bende Sizin Loncaya girmek istiorum ? Bu arda msn adrenalinn@hotmail.com Allah razı olsun sizden arkadaslar. Bide Metin2 sildim metin2 tekrar kurup metın2 nın ıcınemı atacaz yamayı ? SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM ...Ve sitenizi cok beyendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2umut6 -- 19 Ağustos 2009; 22:29:57 >
  • yardım etcek yokmu :(
  • KOnuyu sabitlesinler yaw.
  • leaderknight eklermisin zniper@lefkeli.com bana üyelik al
  • banada Üyelik alırmısınız bende Sizin Loncaya girmek istiorum ? Bu arda msn adrenalinn@hotmail.com Allah razı olsun sizden arkadaslar. Bide Metin2 sildim metin2 tekrar kurup metın2 nın ıcınemı atacaz yamayı ? SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM ...Ve sitenizi cok beyendim.
    Lütfen BAKIN yardımcı olun arkadaslr :((
  • leaderknight burdamısıın
  • bi çöle gidemedim yaa şimdide oyun kapandı girebilen varmı
  • krdş bana da üyelik alırmısın ...zzyt2 de ...sahin_2642@hotmail.com
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.