Şimdi Ara

TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM (689. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.163
Cevap
87
Favori
730.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 687688689690691
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demek birlestiriyor ama 3. Taraf yazilimla bu birlestirme gozukmuyor heralde mediatekden dolayi.Cok tesekkur ederim hocam merakimi giderdiginiz icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 54SaKaRYa5454 kullanıcısına yanıt
    Sorun vodafonede önceden 170 i görüyordu aynı yerde şimdi cortladı 70 e zor dayıyor band7 de Telekom azalma yok hızlanma var band3

Android 10;Tr cihazı bende ki

• ccandan kullanıcısına yanıt
    Tabii ki hocam cevapladım.
  • DİJİTAL GÜNDEM BİLİŞİM ve TELEKOM SEKTÖRÜ TEMSİLCİLERİNİ BİR ARAYA GETİRİYOR || 11 HAZİRAN - Türk Telekom CEO Ümit Önal, Turkcell CEO Murat Erkan, Vodafone CEO Colman Deegan, Turksat CEO Cenk Şen, UAB Bak. Yrd. TT Chariman Ö.Fatih Sayan BİR ARAYA GELİYOR

Konuya gitmek için tıklayınız:https://forum.donanimhaber.com/dijital-gundem-etkinlikleri-turk-telekom-turkcell-vodafone-turksat-ceo-lari-bulusuyor-soru-sorun--143676775#143842271

Arkadaşlar önemli bir etkinlik merak ettiklerimizi ve taleplerimiz hatta sorunlarmızı iletebilmemişz için güzel bir fırsat. Bu etkinlii duyurabilirsek güzel olacak, ne kadar katılım o kadar afaktif sonuçlar demek. Herkse değerli katkıları ve soruları için şimdiden teşekkür ederim.

==========================================
    DİJİTAL GÜNDEM HAFTA 5 - Telekom || 11 Haziran
    TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

=====================================================
    CEO'lara SORU SORABİLİRSİNİZ || KÜTFEN OKUYUN

Etkinlik haftası süresince Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, Turksat CEO'larına ve Ulaştırma Bakan Yardımcısı Fatih Sayan'a sorularınızıi merak ettiklerinizi ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Sorularınızı, merak ettiklerinizi ve taleplerinizi ben @Ö1f1 ve @XpressMusic34'e PM yolulya gönderebilirsiniz bizler de soruları muhataplarına gönderilmesi için ileteceğiz.

=====================================================

Katılımcılar
    -Musa Savaş (Bilişim Medyası Derneği (BMD) Derneği Başkanı, Moderatör)
    -Fatih Sayan (Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı, Türk Telekom Chairman)
    -Ümit Önal (Türk Telekom CEO, TT CMO)
    -Murat Erkan (Turkcell CEO)
    -Colman Deegan (Vodafone CEO)
    -Cenk Şen (Turksat CEO)

Canlı Yayın

==========================================

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Telefonun hangi model ?

• asi_genc6134 kullanıcısına yanıt
    Galaxy A8

• Faturasıza 500mb hediye geldi oda testte bitti.

Lira yükliiyim de bol bol test atarım.

• TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Faturasıza 500mb hediye geldi oda testte bitti.

Lira yükliiyim de bol bol test atarım.

Güzel upload sülo

• Oturma odasıyla bilgisayar odam arasında devasa bir fark var resmen. Arada 3 oda var sadece ve bilgisayar odam istasyona direk bakan tarafta olmasına rağmen orda daha kötü.

• Ulan 150'yi geçemedim bi türlü. 4GB harcadım ama yok geçmiyor meret.

• Keçiören, Ankara | Vodafone | Bant 1 | Cat9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikki Sixx -- 12 Haziran 2020; 11:11:23 >
  • Köyde kuleli saha olduğu için ve konuşan kişi sayısı şehir merkezlerinden daha düşük trafik var köyde gençten başka internete giren yok zaten şehir merkezlerin istasyonlar hep bina üstü ne kadar yüksekte olursa olsun biz yerde yürüdüğüm sürece uçamayız kardeşim bu arada en yüksek hızı wifi 5ghz da bağlanıp lte-a 2600mhz istasyona da kuşbakışı 500mt geçmesseniz benim superbox geçen haftaya kadar 80i zor görüyordu şuan evimin 600mt karşını net olarak gören istasyona 4,5g yeni aktif olduğu için 240mbps yi görüyorum buna şükür.
  • DİJİTAL GÜNDEM BİLİŞİM ve TELEKOM SEKTÖRÜ TEMSİLCİLERİNİ BİR ARAYA GETİRİYOR || ETKİNLİĞİN BU HAFTASI SONA ERDİ - SORULARI ALMAYA DEVAM EDİYORUZ

Konuya gitmek için tıklayınız:https://forum.donanimhaber.com/dijital-gundem-etkinlikleri-turk-telekom-turkcell-vodafone-turksat-ceo-lari-bulusuyor-soru-sorun--143676775#143842271

Bu haftaki etkinlik sona erdi, ancak soruları toplamaya @XpressMusic34 ile beraber devam ediyoruz. 14 haziran 2020 Pazar günü saat 23.59'a kadar sorularınızı bizlere PM yoluyla ya da bu konu altından yazarak iletebilirsiniz. Ayrıca etkinliği kaçırmış olanlar ya da tekrar izlemek isteyenler için aşağıya etkinliğin kaydını ekliyorum.

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Abi colman tam efsane ya. Adam Türkçe'yi sökmüş

Valla ona çok şaşırdım. Dersiniz metinden okudu ama daha öncesinde Musa Savaş'la ufak bir duyalog kurdu, mütercim de görmedim. Güzel konuşuyor Maşallah. Bir de bu adam 4 senedir Türkiye'de sadece.
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Valla metinden okusada Maşallah gayet iyiydi. Özellikle Türkçe konuşmak istemesi bile hoşuma gitti, adama ayrı bi sempatim oldu

Gayet güzel şeyler bunlar, ki değeri de yüksek, nede,n BTK başkanı olduğunuzu farz edelim, bir SS subayı kadar gaddar ve duygusuz olsanız dahi mutlaka karşınızdakinin Türkçe konuşmaya çabalaması psikolojik bir etki oluşturacaktır. Mesela Paul Doany Telekom'a geri döndüğü zaman sayısını hatırlamıyorum söylenmişti ama ararsam bulabilirim. Bir çok kademeden bir ton çalışsanla birebir görüşme gerçekleştirmişti ve bu görüşmeleri tamamen Türkçe gerçekleştirmişti, şimdi bu çalışan üzerinde bir yönetici gözüyle bakıldı mı motivasyonun yanı sıra meşruiyetini de çok ciddi güçlendirir, özellikle direktörler, takım liderleri gibi çalışanları gütmekten sorumlu personeller üzerinde hedefler açısından eşgüdümü eğer istatistiği tutuluyorsa iddia ediyorum önemli ölçüde arttırıyordur, böyle tahmin ediyorum.

Şimdi Colman Deegan'a gelince, adam zor bir dönemde Vodafone TR'nin başına geldi, hem Vodafone TR'de işler pek iyi gitmiyor gibi gözüküyor hem de Vodafone TR çekilecek mi söylentileri var, bu söylentiler de demektir ki Deegan, hem Vodafone Genel Müdürlüğü hem de Türkiye'deki düzenleyici kurumlar arasında baskı altında kalması demek. Böylesi bir durumda burada belki şakalaştığımız konu hem baskı grupları açısından hem de çalışanların eşgüdüm ve motivasyonu açısından çok güçlü bir silah haline gelmiş oluyor bence. Bu etkinlikte Türkçe konuşan Deegan bence şirket içerisinde de tabii her zaman değildir ama Türkçe konuşuyordur diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 13 Haziran 2020; 21:2:7 >

• TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

Önceden 170 görüyordu

• TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

Sabah geçiş yapıldı. Vodafone 4G

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 687688689690691
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.