Şimdi Ara

Tüm bankaların güncel mevduat faiz oranları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.811
Cevap
162
Favori
394.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Modernhesap'ta aylık 8.25 TL hesap işletim ücreti alındığını da unutmamalı. Dört basamaklı birikim sahipleri %1 faiz oranından feragat edip hesap işletim ücreti olmayan (enpara vb.) bir seçeneğe yönelmeli.
  • fıba-burgan 10,00 32 gun
    yarın 11 olur...
  • teb marifetli hesap ilk 30 gün 10.75 olmuş. sitesinde gözükmüyor ama ben şimdi hesaba girince orda yazıyor.
  • Güzel konu.

Döviz hesaplarını da eklerseniz on numara olur.
  • bızım çıftsarılı köy yumartsı 9,5
    aslanlı saçmabank 90gun 9,5
    kafayı yemışler...
  • Buralar değerlenir forumdaki altın danışmanlığı, en uygun emlak kredisi vs gibi alır yürür çünki tek başlık altında mevduat hesabı düşenen insanlar için hem güncel faizler hemde asıl değerli olan yorumlar ve tahminler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11-11.5 bandına oturacak mecbur.1-2 güne görürüz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradoks01

ihtiyacı olan için güzel başlık olduğunu belirtmişiz ve sonuna ufak bir yorum yazmışız..yani arkadaşı başlıktan dolayı onure etmişiz ve ufak bir sistemi eleştirmişiz. bu şekilde bir kural varsa bana alıntı yaparak gönderin. burada tavsiye veya bilir kişi mesajları yazmayın. eğer kurallar bu şekilde söylüyorsa ben hatamı kabul etme ve özür dileme ahlak ilkesine ulaşmış bir bireyim.

Ortaya cikabilebilecek her durum icin detaylar islenmez forum kurallarinda. Sana onore ettigini soyledigin baslik sahibi zaten benden once tepki vermis. Uzerine hala inatla cevap yazdigin icin ben de verdim ,daha hala neyi konusuyoruz.

Su sekilde dusun, benim elestirim (ya da baslik sahibinin elestirisi) hos olmayabilir, gereksiz olabilir ama cikis noktasi senin konu basligi ile alakali olmayan mesajin. Burada faiz urununden faydalanan insanlar icin bu odakta bir baslik acilmis , herkes gelip de dini, etik, ekonomik veya kendine gore sebebi her neyse temenni ,oneri yazarsa baslik amacindan sapar. 2 kisiden bu noktada elestiri almisken inatla hala cevap verip hakli cikmaya calismanin alemi yok ki.

Ayrica ben buyuk bir geri donulmez hata falan filan demedim ,tabii ki olabilir, yazilabilir, ama uyari geldikten sonra inatlasmanin alemi yok.

• lutfen konu disina cikmayalim, forum kurallari faiz helalmi harammi turu tartismalari yasakliyor. faiz haram da bedava elde edilen cekleri satmak sevap mi, baslik faiz basligi, begenmeyen yorum yazmaz, cek satar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar son durum nedir faizlerde yükselme olacak mı ona göre yatıralım parayı???
  • çift sarılı finansbank mı oluyor?
  • İsbank yine en dusuk. İlla baska bankadan mi hesap acalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

Arkadaşlar son durum nedir faizlerde yükselme olacak mı ona göre yatıralım parayı???

enpara gunluk 9.25, 32 gun 10.75, 46 gun 10.90 olmus, 12 yi gorunceye kadar dolar alim satima devam :)

• beklemeye devam , yükselecektir mutlaka daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALGOS -- 30 Ocak 2014; 6:36:23 >
  • Garanti faiz oranlarını düşürmüş mü bana mı öyle geliyor ???

http://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/mevduat_ve_yatirim/mevduat_urunleri/e_vadeli_hesap.page?
  • quote:

Garanti faiz oranlarını düşürmüş mü bana mı öyle geliyor ???

http://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/mevduat_ve_yatirim/mevduat_urunleri/e_vadeli_hesap.page?

kurnaz banka
  • quote:

Kısa vadeyi düşürmüş. Uzun vade artmış. Buradan ekonomimizin nereye gittiğini anlayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

Kısa vadeyi düşürmüş. Uzun vade artmış. Buradan ekonomimizin nereye gittiğini anlayabilirsiniz.

ah canım memleketim...

• jujuuu kullanıcısına yanıt
    ben inatlaşmıyorum..siz hale forum yöneticisi gibi burada insanları uyarmaya veya eleştirmeye çalışıyorsunuz..ben konu başlığına girdim bireyler yazdım ve bir daha girmezdim ama yazım siz tarafından alıntı veya cevap yazılarak uyarılıyor eleştiriliyor. ve hala bana forum kuralları hakkında detaylı cevap yazmıyorsunuz. lütfen mesajıma cevap ve alıntı yapmayın..siz başlattınız ben bitireyim.. konu uzamasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

İsbank yine en dusuk. İlla baska bankadan mi hesap acalim.

iş bankı aradım bugün öğleden sonra güncelleme olacakmış oranlarda

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.