Şimdi Ara

Tüm bankaların güncel mevduat faiz oranları (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.811
Cevap
162
Favori
394.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N kolay bono kullanan varmi faizi cok cazip ama bankaya birsey olursa 100 k garantisini yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SoldaTr kullanıcısına yanıt
    Seker gece gunduz14.50 sabit 90 gun.asagi yukari degismiyor yani.

• Aktifbank nbonoda guzel olan taraf gun icinde para cekip yatirabilmek. Kismi para cekilse bile kalan tutar uzerinden mevcut bono faizi islemeye devam ediyor. Ayrica Calik hukumete yakin bir grup. İkitidar degismedikce sorun olacagini zannetmiyorum.

• ING dışında uzun vadeli (1-2 aylık hoşgeldin değil) %13 üzeri veren (1-32 gün vadeli) hangi seçeneklerimiz var arkadaşlar?
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    http://www.sekerbank.com.tr/yatirimurunleri/mevduathesaplari/vadelimevduat/gecegunduz

90 güne kadar gecelik faiz 14.50...
  • Arkadaşlar peki bütün bankaların şubelerini mi gezmemiz lazım şu kadar paramız var ne kadar oran verirsiniz die? ,ben hep e mevduat daha fazla verir saniyordum bildiğim yanlışmış.

• firattt1905 F kullanıcısına yanıt
    Gezmeye gerek yok telefonda da oran alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

http://www.sekerbank.com.tr/yatirimurunleri/mevduathesaplari/vadelimevduat/gecegunduz

90 güne kadar gecelik faiz 14.50...

1-2 aylık değil hocam ING gibi en azından uzun dönem istemiştim ama yok sanırım.
  • fasson kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevabınız için teşekkürler. Pazarlık vesaire telefondada yapılabilir o zaman ,son olarak tavsiye ettiğiniz banka varmı acaba ?

• firattt1905 F kullanıcısına yanıt
    Zaten yeni para yeni müşteriye en yüksek oran verilir, pazarlik yapabilirsiniz ama gerek kalmayabilir, fibabank finansbank ykb burgan icbc yi arayabilirsiniz.

• Cevabınız için teşekkürler ,sağolun 😊

Kiraz hesap var ama o da dört aylık.uzun dönem olarak odea oksijen var ama onda da 100 bin üstüne avantajlı faiz vermiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Kiraz hesap var ama o da dört aylık.uzun dönem olarak odea oksijen var ama onda da 100 bin üstüne avantajlı faiz vermiyor..

Mecbur 32 günlük bağlayacağız herhalde hocam. Odea 4000 vadesizde bırakıyor. Günlük olanlarda bankadan bankaya sekmek lazım anca öyle avantajlı.
    4bin tl çokmuş ya

Eğer günlük para-ekleme çıkartma yapmayacaksan,burgan 3 para birimli var.Faiz günlük işliyor ama 32 gün vade boyunca paranı çekemiyorsun.Ama istediğin zaman dolara veya euroya geçebiliyorsun.Geçen faiz günlük 14.75 idi...Tavsiye ederim...

https://www.burgan.com.tr/tr/Pages/benim-icin/mevduat/3-para-birimli-mevduat.aspx
  • 18 ocakta MB faiz artırımı yapar mi

Yapmaz...
    Evet,Burganın temdit oranı hariç yeni para için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • d0t0p kullanıcısına yanıt
    Ben uzun süredir, n kolay bono kullanıyorum 100k üstü miktarlar yatırdığım için,mevduattada 100k üzeri devlet garantisi yok,o nedenle tercih ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bty06 B kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl sizce aktif bank tavsiye edermisiniz, 16.06 gibi bir orandan bono veriyo cok cazip açıkçası

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.