Şimdi Ara

TÜM ASLANLAR... 1905'E KADAR SAYIYORUZ... (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.949
Cevap
0
Favori
15.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orjinalden alıntı: NOdex

quote:

Orjinalden alıntı: GregoR_MendeL
    beşiktaşlılar hile yapıyor olsun biz yinede geçicez 5 mesaj ve 1 sayfa öndeyiz yukardaki gibi 2-3 mesajları daha var fazladan ekledikleri...

temiz bir lig(Topic)istiyoruz.......

Bak keyfine arkadaşım.Bu mesajı saymadık zaten biz.Ayrıca konuya atılan mesaj sayısı ile sayıyı eşit tutmaya çalışıyoruz.Hile falan yok.Sen kendi konun ile ilgilen.Zaten bizden esinlenilerek açıldı burası

Katkım olsun sayma devam etsin.Karışıklık oluyor zaten.

Ayrıca neden komplekse girdin anlamadım.Bizim sizi geçme gibi bir niyetimiz yok daha doğrusu sizle yarışta değiliz.Ne yapmaya çalıştığını bilmiyorum ama anlamsız bir yarışa sokma insanları.burada sadece eğlence için açıldı bu başlıklar.Ortamı germeyelim...

Sizlere iyi saymalar.Lütfen saymaya yardım dışında bir daha birbirimizin başlıklarına girmeyelim Sizlere elimizden geldiğince yardım ederiz

/>

262

/>

hem germeyelim diosunn ortalığı ama başta sen geriosunn kimse kimseye yardım etmesin istemioruz kimsenin yardımını herkes kendi işine baksınn lütfen

• 263
  • 264
  • 265
  • 266
  • #ikiyüzaltmışyedi# 267
  • 268
  • quote:

Bak keyfine arkadaşım.Bu mesajı saymadık zaten biz.Ayrıca konuya atılan mesaj sayısı ile sayıyı eşit tutmaya çalışıyoruz.Hile falan yok.Sen kendi konun ile ilgilen.Zaten bizden esinlenilerek açıldı burası

Katkım olsun sayma devam etsin.Karışıklık oluyor zaten.

Ayrıca neden komplekse girdin anlamadım.Bizim sizi geçme gibi bir niyetimiz yok daha doğrusu sizle yarışta değiliz.Ne yapmaya çalıştığını bilmiyorum ama anlamsız bir yarışa sokma insanları.burada sadece eğlence için açıldı bu başlıklar.Ortamı germeyelim...

Sizlere iyi saymalar.Lütfen saymaya yardım dışında bir daha birbirimizin başlıklarına girmeyelim Sizlere elimizden geldiğince yardım ederiz

nodex hocam ben sizin topiğe mesaj atmadım onu nerden çıkardın ben arada sırada sayı olarak attım beşiktaş topiğine mesaj ben bu mesajı galatasaray topiğne attım @monera arkadaş 5 er 10 ar sayınca devamlı... bizde zevk olsun hem rekabet olsun eğlenelim diye yapıyoruz istersen 20 şer 20 şer sayın banane ben eğlence bozulmasın daha zevkli olsun diye yazdım yoksa beni ilgilendirmez kaçar kaçar sayarsanız sayın umrumda deği..bu mesajı saymadık değil ondan öncede böyle mesajlar vardı o yüzden yazdım...sen kendi konunla ilgilen ben bu topiğe mesaj attım..neyse gereksiz bi topic gereksiz bi konu gereksiz yerlere tartışmayalım ne yaparsanız yapın....

• 269
  • 269
  • quote:

neyse gereksiz bi topic gereksiz bi konu gereksiz yerlere tartışmayalım

Hile falan diyince ben de bir an öfkelendim

Neyse konu kapandı.Saymaya devam

271 (iki kişi 269 yazmış birini 270 sayalım

• 271
  • 270
  • quote:

quote:

neyse gereksiz bi topic gereksiz bi konu gereksiz yerlere tartışmayalım

Hile falan diyince ben de bir an öfkelendim

Neyse konu kapandı.Saymaya devam

271 (iki kişi 269 yazmış birini 270 sayalım

272
    http://forum.donanimhaber.com/m_9046547/tm.htm

ya bu knight online bölümü süper ya valla gereksizlerden daha zevkli bazen burayı takip etmek

• 273
  • 274
  • 275
  • 276
  • center]277
  • 277 yi yanlış yazmışız yaw degiştiremedikde neyse 278 diyelim bari
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.