Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Get Back Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.162
Cevap
871
Favori
2.483.344
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üniversite ögrencisiyim 3000 lira kredi çekmek istiyorum , en az masrafla hangi bankadan cekebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: balikcibili

Üniversite ögrencisiyim 3000 lira kredi çekmek istiyorum , en az masrafla hangi bankadan cekebilirim?

Çekmekden vazgeçtim arabayı satıcagım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • balikcibili B kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam, 18 bin faiz var ama mecburdum. Başka banka kredi yapılandırmadan da 7 bin erken kapama indirimi olacak. Keşke şu bankalara muhtaç olmasak ama el mahkum :)

• kredi sicil affı geliyormuş.
  • Geçen enparadan 10000 çektim işimi hallettim bir ay olmadan kapattım.. şimdi başvuruyorum vermiyor :)) babam emekli vakıftan alıyor maaşı 68 yaşında başvuruya gittim 15000 24ay faiz oranı 1.15 800 sigorta 160 masraf ... toplam geri ödeme 18780 küsüre falan denk geliyor , enparadan bakıyorum 15000 geri ödeme 24 aya 18022tl faiz oranı 1.27 ... hiç uğraşmada yok başvuruyorsun anında hesapta para.....ama vermiyor :)) ne yapabilirim bilen yeşillendirsin
  • beyler 35000tl için 36 ve 48 ay için en uygun veren enpara mı suan?
  • arkadaşlar bugün itibari ile halkbank 1.13 faiz oranı
    22500 tl kredi
    13 ay toplam ödeme 24652,55
    hayat sigortası 64 tl
    dosya masrafı 112,50
    yıllık maliyet oranı 18,6384
  • Kredi Puanum: 1248

4 adet kredim var 3 ayrı bankadan hazırda (Nkolay dahil) ve çalışmadığım için bordrom yok şu anda.

Yeni bir kredi kullanma ihtimalim sıfır sanırım değil mi? Garanti ve Finans olumsuz cevap verdi zaten.

Nkolay'daki kredinin toplam kapama tutarı 1700 TL, onu kapasam yerine tekrar kredi verir mi?

Fikri olan varsa cevap yazarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryshal -- 23 Aralık 2016; 15:7:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslan45

arkadaşlar bugün itibari ile halkbank 1.13 faiz oranı
    22500 tl kredi
    13 ay toplam ödeme 24652,55
    hayat sigortası 64 tl
    dosya masrafı 112,50
    yıllık maliyet oranı 18,6384

Yıllık maliyet nasıl hesaplanıyor?
  • kapisiz kullanıcısına yanıt
    yıllık maliyette masraflar ,sigorta, faiz dahil olarak yapılıyor. kredi süresine görede tabi değişiyor benim yazdığım rakam bankanın bana verdiği dökümde yazmaktadır. yani kendi hesabım değildir direk bankanın yapmış olduğu hesap sonucu çıkan orandır.
  • Yapi kredinin 1000 tl nakit avansi mantiklimi beyler ?

12 ay geri odeme ayda 90 lira ?
  • quote:

Yapi kredinin 1000 tl nakit avansi mantiklimi beyler ?

yoklukta fena deil tabikide

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar toplamda 8 bin tl kredi odemem var enpara ve bonus card toplamı, şimdi düğün için beyaz eşya vs alacağım. Garanti bankasının dijital kredi adı altında bir kredi olanağı var 18,000 tl için 36 ay sonunda 24,565 tl geri ödeme aylık 1,49 faiz oranı. sizce almak mantıklı mı? aylık ödeme 682 tl .
  • civimli C kullanıcısına yanıt
    Hocam vakıf veya halka git. Orda 1.15 diye biliyorum faizi. 1.49 çok yüksek

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

Yapi kredinin 1000 tl nakit avansi mantiklimi beyler ?

yoklukta fena deil tabikide

Cektim 1000 lira
    Lazım olucak yakın zamanda

• quote:

Orijinalden alıntı: civimli

arkadaşlar toplamda 8 bin tl kredi odemem var enpara ve bonus card toplamı, şimdi düğün için beyaz eşya vs alacağım. Garanti bankasının dijital kredi adı altında bir kredi olanağı var 18,000 tl için 36 ay sonunda 24,565 tl geri ödeme aylık 1,49 faiz oranı. sizce almak mantıklı mı? aylık ödeme 682 tl .

Tam durumununuzu bilmemekle beraber bir ihtimal dahilinde ufak bir fikir sunacağım. Yeni evlenecekseniz, eğer ev alma gibi imkanınız da var ise, konut kredisini biraz yüksek çekin elinize kalan para ile kalan ihtiyaçlarınızı karşılarsınız.

1.49 çok yüksek 18 bine yaklaşık 7 bin tl faiz tefecilerle yarışıyor bankalar...
  • mjslash kullanıcısına yanıt
    bilgi için teşekkür ederim hocam. maaşı garantiden aldığım için kredi çekmek kolay ama faizi çok dediğiniz gibi
  • GeCCe kullanıcısına yanıt
    o kadar çok kredi çekmek istemiyorum hocam zaten ev almayı da bir kaç yıl erteledim. tefecilerden bir farkı kalmadı bankaların özellikle garanti
  • hayaletmavisi kullanıcısına yanıt
    Bildigim kadariyla enpara 30bine kadar kredi veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: civimli

o kadar çok kredi çekmek istemiyorum hocam zaten ev almayı da bir kaç yıl erteledim. tefecilerden bir farkı kalmadı bankaların özellikle garanti

Bir çok banka varken garantiden çekmek ne derece doğru ?boyle yüksek faizlerle

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.