Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: umurs06 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
16.164
Cevap
871
Favori
2.483.616
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • düzenli ödediğim (1.29 oran ) krediyi transfer eden bankalar olur mu uygun faiz oranıyla?
  • FaTaL_ErroR_44 kullanıcısına yanıt
    Evet ücret iadesi oluyor. Sigortanın müşteri hizmetleri ni arayın onlar sizi yönlendirecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

quote:

Orijinalden alıntı: labidu

quote:

http://www.ilksan.gov.tr/Ikraz/27/Kefilli-Ornek-Odeme-Tablosu?id=27

Napıcın gene topraam

Kabus gibisin yeminle her yerden cikiyon

Nefesim ensende reyiss

Bebelerle uğraşma gel sen galeria açak yanında müteahhitlikte yaparız 😇😇

• quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.ilksan.gov.tr/Ikraz/27/Kefilli-Ornek-Odeme-Tablosu?id=27

Napıcın gene topraam

Kabus gibisin yeminle her yerden cikiyon

Nefesim ensende reyiss

Bebelerle uğraşma gel sen galeria açak yanında müteahhitlikte yaparız 😇😇

İntiharın eşiğindeyim zaten dur kanıma girme ...
    Hayatımın en kötü yılını yaşıyorum .

Evde kavga vardi uzun sure . İkna ettim hanimi ailemi felan. Hala ikna olmayanlar var. İstifa edecem önümüzdeki okul döneminde. Yaz tatilinde de para cekeyimn

• Geçen sene kulandığım konut kredisini yapılandırmak istiyorum, bankalar; devlet 0,80-0,90 lık faiz oranını sadece yeni konut alanlar için çıkarttı diyerek kabul etmiyorlar. Bu ne garip durumdur, devlet halkını kazıklar mı? Benim ödediğim de, yeni konut alacak olanın ki de aynı para. Bir kaç aydır hiç konut kredisi yapılandıran arkadaşım var mı?
  • nazım55 N kullanıcısına yanıt
    Aynı durumu bende yaşıyorum faiz düşerse yapılandırıriz diye çektik şimdi sevgili devletimiz gecirdigime geçirdim yeni adam lazım diyip yapılandırmıyor.

Banka sözleşmesi ile mahkeme açmayı dusunuyorum herhalde orda yapilandirabilir ibaresi vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahtapot01 -- 17 Kasım 2016; 12:27:26 >
  • Ziraat 1.11 den veriyor.Maaşımı burdan alıyorum.

• Enpara da
    Misal 1000 lirayı aylık çeksem 1014,88 geri ödeme gösteriyor
    1000 lirayı 3 aylık çeksem 1029,91 gösteriyor bu şekilde çeksem 1 ay sonra kapatsam
    yine 1014,88 mi öderim

Kredi çekince findeks puanım düşüyor mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayat sigortası hepsinde mi zorunlu
  • bilbar B kullanıcısına yanıt
    Ne gösteriyorsa onu ödersiniz. Findex puanı hakkında hiç bir bilgim yok nasıl çalışır nasıl yükselir bunun hakkında çalışma yapmak lazım.

• FaTaL_ErroR_44 kullanıcısına yanıt
    Kapattığınız esnada sigorta iptali de yaparlar. Kredi kullandığınız hesaba ücret iadesi yatar 3 gün içinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

Ne gösteriyorsa onu ödersiniz. Findex puanı hakkında hiç bir bilgim yok nasıl çalışır nasıl yükselir bunun hakkında çalışma yapmak lazım.

Hocam benim sorduğum 3aylık çekip Erken ödeyince faiz 1 aylık gibi mi oluyor onu soruyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazım55

Geçen sene kulandığım konut kredisini yapılandırmak istiyorum, bankalar; devlet 0,80-0,90 lık faiz oranını sadece yeni konut alanlar için çıkarttı diyerek kabul etmiyorlar. Bu ne garip durumdur, devlet halkını kazıklar mı? Benim ödediğim de, yeni konut alacak olanın ki de aynı para. Bir kaç aydır hiç konut kredisi yapılandıran arkadaşım var mı?

Ben de uğraştım ama durum dediğiniz gibi olduğu için faydalanamadım. O zaman ne önemi kaldı ki şimdi bu işin anlamadım ben.
  • bilbar B kullanıcısına yanıt
    Erken ödemede faiz indirimi var. Bir ay önceden ödenen taksidin bile tutarı düşüyor. Kredi bilgilerinde gösterir bugün kapatılırsa şu kadar diye.

• halkbanktan 1,13 ile 16.000 tl geri ödeme 20,327.76 aylık 564,66
    156 tl sigorta, 84 tl dosya masrafı bugün çekildi.
  • Geçtiğimiz ay akbanktan 1.19 faizle 36 ay ihtiyaç kredisi çekmiştim..1 hafta sonra bankalar faizleri 1.14'e düşürdü.Bankaya gidip mevcut faiz oranımı 1.19 dan 1.14'e düşürebilirmiyim.Bunun bir yolu varmı acaba?
  • Arkadaşlar 30000 tl ihtiyac kredisi çekmeyi düşünüyorum. Akbank ve Halkbanktan araştırdım.Halkbank toplamda 80 tl daha uygun.
    Halkbank 30000 TL -1.13 aylık faiz -157 tl dosya masrafı -180 tl sigorta -24 ay vade aylık 1472,80 tl ödeme
    Akbank 30000 TL -1.14 aylık faiz -157 tl dosya masrafı -205 tl sigorta -24 ay vade aylık 1474 tl ödeme
    Başka bankalara sormadım üşendim.
  • coolsevgim C kullanıcısına yanıt
    Ziraat bankasına da sorun başka sormanıza gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nazım55 N kullanıcısına yanıt
    Sunu bende bekliyorum. 0.85 civarina inse kredi yapilandiracagim hemen.

• Anamin babamin kredi sicili bozuk. Ben 24 yasinda stajyer avukatim. Resmi olarak calismam yasak yani belgelenebilir bir gelirim yok. 100.000 krediyi benim uzerime annem ve babami kefil gostererek alabilir miyiz?

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.