Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
16.162
Cevap
871
Favori
2.483.171
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GknKyc

Yarın bi indirim daha geliyor akbank direkt kredi 1.21’e çekilmiş dün 1.33’tü 1650 findexs puanım var.
    1698 findeks. Akbank direkt 1.63 du bana cikan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uraltay85 U kullanıcısına yanıt
    14 gün içinde koşulsuz cayma hakkın var. Bi bankadan cayma hakkını kullanıp başka bankadan kullanabilirsin ben öyle yaptım. 100-150 lira gibi Bi rakam verdim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaRZaN.45

Arkadaşlar herkese merhaba ;

21/10/2019 tarihinde 50bin 60ay vadeli 1,25 faiz oranı ile QNB finansbanktan kredi kullandım. Öncelikle kesintiler aşağıdaki gibidir.

Zorunlu hayat sigortası : 1703 Tl

Ferdi kaza sigortası : 300 Tl

Sigortalar Cigna Finans şirketi tarafından yapıldı.

Bir de ayrıcalıklı paket yaptılar EFT,HAVALE vs. ücretsiz olacakmış ama bunun içinde yazılı olarak bankaya iptal talebinde bulunulabilir yazıyordu. Bunun içinde bankaya yazılı dilekçe verip iptal talebinde bulunacam ( bu pakedin iptal edilmesi durumunda kredi indirimi kesilir yazıyor, kredi indirimi ne kadar oldu bilmiyorum fakat bu paket fiyatı 300TL 1 senelik.)

Kredimizi onayladık, sigortalarımız yapıldı, paramız hesabımıza yattı. sonrasında E devlet'ten Hazine Bakanlığı-'Sigortacılık Şikayet Başvuru ve Takip' bölümüne yeni başvuru yaparak, Poliçe numaralarımızı tek tek yazarak Başvuru metni bölümüne : Cayma hakkini kullanip,sigorta ucretini hesabima yatirilmasini istiyorum. diyerek işlemi sonlandırarak beklemeye başladık. Bugün Cigna finans tarafından aranarak ' E devlet üzerinden 2 şikayetinizi aldık, öncelikle bu işlemleriniz için müşteri hizmetler numaramızı arayıp bu talepleriniz telefon yolu ile de yapılabiliyor denildi(zaten 30 gün yasal olarak cayma hakkım olduğunu da beyan ettiler) bende e devlet üzerinden de başvuru yapılabildiği için öyle başvuru du bulunduğumu ilettim. sonrasında 2 poliçe numaram tarafıma okunarak iptal işlemini onaylıyorum diye bilgi verdim ve işlemlerin başladığını ve 2-3 gün süre içinde sonuçlanacağını ve ücret iadelerinin hesabıma yapılacağı söylendi. ücret iadeleri gerçekleştiğinde tekrar yazacağım.

Not : Asla olmaz demeyin yukarıdaki işlemleri yapmanızı tavsiye ederim.
    Ve basvurmus oldugum sigorta iptalleri hesabima iade olmustur arkadaslar.

• Akbank maaş müşterisiyim bana özel 1.19 veriyormuş. Geçen 1.25'di düşmüş. 1650 TL falan sigorta bedeli çıkıyor, sigortasız başvuruda 1.31 alıyor. Şimdi oldu ki bu kredi çekildi sigorta iade edilebiliyor mu?
  • Arkadaşlar enparadan onaylanmış fakat benim onaylamamı bekleyen kredim var, teb veya vakıfbanka kredi başvurmama engel teşkil edermi bu durum?
    Vakıf ve teb faiz oranı daha düşük birde bu bankalara bakacağım
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Akbank maaş müşterisiyim bana özel 1.19 veriyormuş. Geçen 1.25'di düşmüş. 1650 TL falan sigorta bedeli çıkıyor, sigortasız başvuruda 1.31 alıyor. Şimdi oldu ki bu kredi çekildi sigorta iade edilebiliyor mu?
    Ugrasirsaniz alirsiniz iade zorunlu

• quote:

Orijinalden alıntı: orkan_pp.1

Arkadaşlar enparadan onaylanmış fakat benim onaylamamı bekleyen kredim var, teb veya vakıfbanka kredi başvurmama engel teşkil edermi bu durum?
    Vakıf ve teb faiz oranı daha düşük birde bu bankalara bakacağım
    Teşekkürler
    Onaylanmis degl ononaydir o

• Akbank vadeyi kısaltinca faiz artiyor ana parada etkili sanirim 1.31den almak icin
    15 bine 36 ay gene 1.59 faizle cikior

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2 ay önce Vakıfbank'tan çektiğim kredi sigorta hakem heyetine başvurmam rağmen hayat sigortası banka yazı ile şubelerden yapılacağını söyledi şube de yan çiziyor siz nasıl aldınız hayat sigortasini

• Bende 60 ay vadeye bunu alıyorum hocam sizde vadeyi ileriye alın muhtemelen düşecektir.

• Akbank direkt kredi faiz oranları 1,21 e düşmüş, daha düşer mi arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bukimyahu

Arkadaşlar 2 ay önce Vakıfbank'tan çektiğim kredi sigorta hakem heyetine başvurmam rağmen hayat sigortası banka yazı ile şubelerden yapılacağını söyledi şube de yan çiziyor siz nasıl aldınız hayat sigortasini
    BENİM GİBİ AEGON DAN TEKLİF AL UCUZ İSE ORAYA YAPTIR MECBUR İPTAL EDİYORLAR.
  • koray5006 kullanıcısına yanıt
    Bana 1.79 yapmış itneler

• quote:

Orijinalden alıntı: GknKyc

Bende 60 ay vadeye bunu alıyorum hocam sizde vadeyi ileriye alın muhtemelen düşecektir.
    Dediginiz gbi vade artinca dusuyor tam ters

• Ben 36 ay yaptığımda da aynı kalıyor faiz, 24 ayda 1.59’a fırlıyor.

• 250 baz puan indirdiler bakalım 1.25 olan devlet bankaları ne yapacak
  • Bende onu çok merak ediyorum. Muhtemelen pazartesi bir miktar indiriler.
    Yukarıda bir arkadşın yazdığına göre 100 puan=0.10a denk gelir diyordu.
    250 baz puan 0,25 indirim demek bu durumda 1.25 olan maaş müşterisi için oranın 1.00 a düşmesi gerekir. Bakalım ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprak_55 -- 24 Ekim 2019; 14:32:44 >
  • Bankalar şimdi 1.10 ve 1.18 arasında olacak yarış kızıştı..

• PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen 1.10’a düşer bu güzel olur :) tabi maaş müşterileri ve kamu çalışanlarına :) bizim garantide öpmeye devam eder 1.70’den :))) alan var mı acaba merak ediyorum 😂

• GknKyc kullanıcısına yanıt
    inşallah hocam ... operasyon başladığında cepteteb'den kredim onaylanmıştı kullanmamıştım bu toplantıyı beklediğim için.. Şimdi oranlar daha da düşer artık Ziraatden çekeceğiz gibi duruyor
  • 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.