Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Malamadre Cruzz Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.162
Cevap
871
Favori
2.483.258
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

quote:

Orijinalden alıntı: selimy34

quote:

quote:

ziraat bankası 20.000 TL 24 ay 0.87 oran. sadece 72 TL hayat sigortasıyla kullandım bugün.

ziraatın web sitesinde 0,89 yazıyor size özel bi indirim mi yapıldı

evet site üzerinde 0.89 gözüküyor ama şubeye gidip konuştuğunuzda 0.87 faizle alabiliyorsunuz.
    üstelik 50.000 TL 'ye kadar aynı oran

15000 ve daha altındaki rakamlarda ziraat uygun oluyor 15.000 den fazla rakamlarda şekerbank daha uygun.

peki 0,87 ile hesaplanınca 20 bin liranın aylık ödemesi ne kadar oluyor? birde bu 72 lira dışında başka ödeme yada kesinti oldu mu?

0.87 ile aylık ödeme 946,41 TL. 72 TL dışında herhangi bir kesinti yok.

1 kefil isteniyor emekli olabilir
    2 otomatik ödeme talimatı (su, elektrik vs.)
    açılan hesaptan hesap işletim ücreti alınmıyor.
    2 yıl sonunda hesabı kapat keyfine bak

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ziraat bankası 20.000 TL 24 ay 0.87 oran. sadece 72 TL hayat sigortasıyla kullandım bugün.

ziraatın web sitesinde 0,89 yazıyor size özel bi indirim mi yapıldı

evet site üzerinde 0.89 gözüküyor ama şubeye gidip konuştuğunuzda 0.87 faizle alabiliyorsunuz.
    üstelik 50.000 TL 'ye kadar aynı oran

15000 ve daha altındaki rakamlarda ziraat uygun oluyor 15.000 den fazla rakamlarda şekerbank daha uygun.

peki 0,87 ile hesaplanınca 20 bin liranın aylık ödemesi ne kadar oluyor? birde bu 72 lira dışında başka ödeme yada kesinti oldu mu?

0.87 ile aylık ödeme 946,41 TL. 72 TL dışında herhangi bir kesinti yok.

1 kefil isteniyor emekli olabilir
    2 otomatik ödeme talimatı (su, elektrik vs.)
    açılan hesaptan hesap işletim ücreti alınmıyor.
    2 yıl sonunda hesabı kapat keyfine bak

hala ziraat çok uygun daha uygunu yok hiç bi yerde

• 50.000 tl için Ziraat cezbedici gerçekten.Erkene mi çeksem.Konut kredisi seviyesinde gibi.Ne zamana kadar geçerli bu bilgi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twonokta

Bugün TEB den 15 bin kredi çektim faiz oranı %1,00 36 ay aylık ödemelerim 515 TL sadece 117 TL sigortaya para kesti dosya masrafı yok saat 15.00 de başvuru yaptım saat 17.30 da para hesabıma yattı..Herkese hayırlı olur umarım..

Hocam nasıl olur bende çektim ama 1,19 faiz ile siz nasıl 1 den çekebiliyorsunuz.Bildirirseniz sevinirim.Hangi şube?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri26 -- 28 Aralık 2012; 10:12:37 >
  • %0,89 faiz oranı
    20.000 TL
    12 aylık vade de
    200 dosya
    40 sigorta gideri başka bir masraf yok...
    1.080 faiz tutarı

1.320
    fiaz ve masraf giderin var daha düşükte bilmiyorum. sigorta garantide yaptırdım 90 tl ingde aynı sigorta 35 tl bunlar da ufak teferatlar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri26

quote:

Orijinalden alıntı: Twonokta

Bugün TEB den 15 bin kredi çektim faiz oranı %1,00 36 ay aylık ödemelerim 515 TL sadece 117 TL sigortaya para kesti dosya masrafı yok saat 15.00 de başvuru yaptım saat 17.30 da para hesabıma yattı..Herkese hayırlı olur umarım..

Hocam nasıl olur bende çektim ama 1,19 faiz ile siz nasıl 1 den çekebiliyorsunuz.Bildirirseniz sevinirim.Hangi şube?

Okmeydanı şubesi hocam..Ama benim o bankada marifetli hesabımda var çektiğim krediden daha yüksek oranda onun etkisi varmı bilmem hocam..

• Araç satın almak için kredi çekmeyi düşnüyorum.20.000 tl ve 24 ay gibi bir plan var aklımda bu durumda en uygunu ziraat bankası mı? yoksa şekerbank mı? yoksa başka bir banka var mı? :)
    Teşekkürler.
  • Hayat sigortasını zorunlu tutuyorlar sanırım.
    Ancak bize bir de ferdi kaza sigortası yapmışlar. Bu zorunlu mu?
    Bankacıyı 2 kere aradım zorunlu almamız lazım. O olmadan olmaz diyor.
    İsterseniz masrafı kapatın krediyi iptal edelim diyor. püffff
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheEvent

Hayat sigortasını zorunlu tutuyorlar sanırım.

130 bin tl nin bir yıllık sigortası 180 tl civarıydı. Bana ne olursa olsun (Allah korusun, intihar hariç) krediyi bir yıllık kapatıyor. Geride kalanları üzmemek için lazım. Normal sigorta yanılmıyorsam kaza vs. yi kapsıyor. Yani kalp krizinde tumba gidersen birşey ödemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

quote:

Orijinalden alıntı: TheEvent

Hayat sigortasını zorunlu tutuyorlar sanırım.

130 bin tl nin bir yıllık sigortası 180 tl civarıydı. Bana ne olursa olsun (Allah korusun, intihar hariç) krediyi bir yıllık kapatıyor. Geride kalanları üzmemek için lazım. Normal sigorta yanılmıyorsam kaza vs. yi kapsıyor. Yani kalp krizinde tumba gidersen birşey ödemiyor.

Anladım. Zoruma giden zorunlı olarak şart koşması. Az önce sigorta şirketini aradım. Fax çektim. Ferdi kaza sigortasını iptal edecekler, inşallah...

• quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Araç satın almak için kredi çekmeyi düşnüyorum.20.000 tl ve 24 ay gibi bir plan var aklımda bu durumda en uygunu ziraat bankası mı? yoksa şekerbank mı? yoksa başka bir banka var mı? :)
    Teşekkürler.

15 bin lira üzeri için

ziraat bankası 0,89
    şekerbank 0,99

15 bin lira altı için

ziraat bankası 1,14
    şekerbank 0,99
  • quote:

Orijinalden alıntı: canverse

quote:

Orijinalden alıntı: hacıfe

bugün şekerbanktaki pekte şeker olmayan temsilciyle görüştüm çok yoğundu biran önce başından savmak ister gibi kestirme cevaplar verdi.
    Bende sonrasında maaşımı aldığım garantiye gittim 10bin lira 24 ay vadeyi sordum 1.15 miş galiba ama kamuya 0.99 dan veriyorlarmış.
    Ayrıca 270 masraf+65 sigorta.
    Dedim şekerde verdi aynı oranı masraf falanda yok sadece bi şekilde benden 2 yıl içinde 200 liraya yakın hesap işletim ücreti alacaklar.
    Aradaki farkı amorti edin başka bankanın ürününü kullanmak orunda kalmayalım.
    merkezle yazışmam lazım telefona mesaj gelince tekrar ugrayın dedi 1 saat sonrada gittiğimde yeni oranın 0.90 olacağını söyledi aylık ödeme 8 tl düştü
    8x24 ten toplamda 190 lira gibi indirim yapmış oldu.
    onay verdikten yarım saat sonrada hesabımdaydı para

nasil yani hocam?

size 0,9'dann kredi mi verdi garanti?

evet 0.9 dan 24 ay vade 10.000 tl çektim.

• quote:

Bugün Şekerbank kredi başvurumu onaylamadı ve ilk defa bir krediden red yedim.

Bugüne kadar hiç bir kredimde ödeme güçlüğü olmadı.

Şu an için sadece kredi kartı ödemelerim yüksek. Bir kaç defa minimumunu ödedim.

Zaten bu sebeple krediyi çekiyorum. Elimdeki krediyi yapılandırmak ve kredi kartlarının borçlarını ödemek için.

Ancak RED cevabını ilk defa da olsa duymak moralimi bozdu.

Görevli bayan da "sebebini ben de anlayamadım, sordum bireysel kredilendirmeye" dedi. Onun dışında da bir sebep söylemedi.

Sizce sebebi ne olabilir?

Bugun reddedilen kredim onaylandi.

Ancak henuz cekmis degilim.

Acaba bu hali ile baska bankaya gitsem yeni yila ozel bir kredi sunarlar mi?

Carsamba gunu krediyi cekerken dusmus faiz oranlari gorursem moralim bozulabilir.

Yada yeni kampanya olacaksa da carsamba gunu ogleden sonra mi alsam, o zamana kadar gidip diger bankalari mi incelesem?

Ne dersiniz var mi fikri olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Şu an için sadece kredi kartı ödemelerim yüksek. Bir kaç defa minimumunu ödedim.

Zaten bu sebeple krediyi çekiyorum. Elimdeki krediyi yapılandırmak ve kredi kartlarının borçlarını ödemek için.

Görevli bayan da "sebebini ben de anlayamadım, sordum bireysel kredilendirmeye" dedi. Onun dışında da bir sebep söylemedi.

Carsamba gunu krediyi cekerken dusmus faiz oranlari gorursem moralim bozulabilir.

Yada yeni kampanya olacaksa da carsamba gunu ogleden sonra mi alsam, o zamana kadar gidip diger bankalari mi incelesem?

Kolay kolay daha düşük oranlar alabileceğinizi sanmıyorum.

Ama Bildiğim Akbank'a gidip bir oran teklif ettiğinizde Yetkili genel müdürlüğe iletiyor, genel müdürlük onay/red verebiliyormuş istediğiniz orana.

Bir üst mesajlarda Aynı şey başka bir arkadaşa Garanti Bankası'nda olmuş.

Birde,

Red olan kredi nasıl onaylandı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

quote:

Kolay kolay daha düşük oranlar alabileceğinizi sanmıyorum.

Ama Bildiğim Akbank'a gidip bir oran teklif ettiğinizde Yetkili genel müdürlüğe iletiyor, genel müdürlük onay/red verebiliyormuş istediğiniz orana.

Bir üst mesajlarda Aynı şey başka bir arkadaşa Garanti Bankası'nda olmuş.

Birde,

Red olan kredi nasıl onaylandı acaba?

Sadece bu ay odemedigimi soyledikleri kredi karti odemelerimi yaptigima dair dekontlari teslim ettim.

Akbank maas bankam ancak hic mi hic haz etmiyorum. Cunku musteri temsilcisi yerine musteri dusmani biri var bizimle ilgilenen!!!

• Arkadaşlar baktıkça başıma ağrılar girdi. Bu konuları takip edenlerden rica etsem bana 3000-5000 arası en uygun krediyi hangi banka veriyor söyleyebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Arkadaşlar baktıkça başıma ağrılar girdi. Bu konuları takip edenlerden rica etsem bana 3000-5000 arası en uygun krediyi hangi banka veriyor söyleyebilir mi?

Ziraat

Halkbank - Paraf kart

Sekerbank

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Arkadaşlar baktıkça başıma ağrılar girdi. Bu konuları takip edenlerden rica etsem bana 3000-5000 arası en uygun krediyi hangi banka veriyor söyleyebilir mi?

Ziraat

Halkbank - Paraf kart

Sekerbank

Teşekkürler...
    Ziraat daha öncesinde maaş müşterisi olduğum halde kefil diye tutturan bir banka. Maalesef iptal.
    Halkbankın paraf kart taksitli nakit avans süresi 31 aralık günü itibariyle bitti okuduğum kadarıyla.
    Şu durumda Şekerbank öncelikte duruyor...
  • yeni yılda geldi bakalım önümüzdeki günlerde faizlerde düşme olacakmı beklemeye devam
  • 25.000 tl 24 ay kredim onaylandı.ancak kefil istiyorlar.tabi birde ödeme talimatı vs 28.000 tl geri ödemesi var.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.