Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.162
Cevap
871
Favori
2.483.357
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ziraatte de komisyon yok 24 ayda. 0.87 den başvuru yaptık
    35 000 24 ay vade 1660 taksit. 112 tl hayat sigortası dedi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doktorx10 -- 15 Aralık 2012; 14:18:11 >
  • sekerbank 20.000 tl 24 ay için toplam ödeme 23.100 ziraatte toplam ödeme 22800 ikisindede dosya masrafı yok.sekerde hayat sigortası ne kadar bilmiyorum.Ziraat 70 tl civarı.Budurumda ziraat uygun görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: max0007

quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

quote:

Orijinalden alıntı: teacher22

Şekerbanktaki kredide hiç kesinti yok mu? 25000 tl nin hepsi cebimize mi giriyor?İnsan inanamıyor.

bu sorunun cevabını bende merak ediyorum

pazartesi günü tüm bu sorularınızın cevabını vereceğim.

Ben sordum kesinti yok diye yazdım, biraz üstleri okusanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

sekerbank 20.000 tl 24 ay için toplam ödeme 23.100 ziraatte toplam ödeme 22800 ikisindede dosya masrafı yok.sekerde hayat sigortası ne kadar bilmiyorum.Ziraat 70 tl civarı.Budurumda ziraat uygun görünüyor

24 ay vade için en uygun ziraat, şekerde sigortada zorunlu değil, 30bin iste eline 30bin geçiyor + 1 çeyrek altın
  • dün ziraat bankasına 30 bin tl için başvurduk. 36 ay geri ödemeli 1033 taksitler. oran %1.01'den. 634 tl den de sigorta. Toplam 37824
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xmutti

quote:

Orijinalden alıntı: espanyol55

Sıfır araç alacağım kısmette. Toyota auriste karar kıldım. 30000 kredi kullanacağım 60 ay. Toyota akbankla anlaşmış, 0,86 dan başlayan faiz oranları, bayide hesaplarım, aylık 673 lira taksit, toplamda 40400 ödemesi var, 500 masraf, 300 tl beş yıllık sigorta. Sizce nasıl oran? Daha iyisini alabileceğim bir yer var mı acaba?

arkadaşım toyota aurisin yeni kasası yapıldı ve muhtemelen şubat - mart türkiyede satışa çıkacak bence auris alacaksan son kez daha düşün.

krediyi toyotadan kullanacağınız için kasko zorunlu ayrıca dışarda bankalardan ihtiyaç kredisi ile aynı hesaba geliyor.

Hocam teşekkürler, biliyorum yeni kasa çıkacağını ama, sanırım ücretini de ona göre isterler. Bugün kapora verdim zaten, hayırlısı olsun. Bugün tekrar sordum toyotaya, sigorta mecburi degil, sadece 500 masraf varmış, kasko mecburi ama, dışardan yaptırabiliyoruz. Aynı orana başka bankadan alabilirsem, hatta özellikle devlet bankalarından, ordan almak istiyorum, ama bulamazsam mecbur akbanktan çekecez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SzolnoK

quote:

Orijinalden alıntı: yonetmenbey

quote:

iş bankasından kredi çektim ve 25 yaşında olmama rağmen 5 yıl boyunca her yıl 150 lira hayat sigortası çıkarttılar
    bu normal midir
    bana fahiş gibi geldi de...
    bugün çektim çok geç farkettim kazığı yalnız

şimdi gitsem krediyi iade etsem aynı parayı iade ederler mi bana ? (masraflar ve hayat sigortası dahil)

Eee arkadaşım ben özellikle yazdım, İş Bankasının sigortasına dikkat et kazık diye.. Geçmiş olsun..

Vallahi görmedim arkadaşım
    Aradım sordum bildiğin her yıl ödeyecekmişim
    yok artık
    krediyi bugün kapattırsam masrafları geri alabiliyor muyum acaba?

krediyi kapattırdım ve şekerbank a başvurddum cuma günü
    iyi ki bu konuyu gmrmüşüm
    şekerbank ı haber veren ve bu konuyu açan kişilerden Allah razı olsun.
    sigortayı geri verdi iş bankası ancak masrafları vermedi (225 TL)
    bunu geri almanın yolu var mıdır? sözleşmeyi okuyamadım ama büyük ihtimalle masraf geçiyordur sözleşmede.

• quote:

Orijinalden alıntı: xmutti

quote:

Orijinalden alıntı: espanyol55

Sıfır araç alacağım kısmette. Toyota auriste karar kıldım. 30000 kredi kullanacağım 60 ay. Toyota akbankla anlaşmış, 0,86 dan başlayan faiz oranları, bayide hesaplarım, aylık 673 lira taksit, toplamda 40400 ödemesi var, 500 masraf, 300 tl beş yıllık sigorta. Sizce nasıl oran? Daha iyisini alabileceğim bir yer var mı acaba?

arkadaşım toyota aurisin yeni kasası yapıldı ve muhtemelen şubat - mart türkiyede satışa çıkacak bence auris alacaksan son kez daha düşün.

Aynen hocam satmayı dusunmuyor olsanizda gelecegi kestiremeyeceginiz seyler olmasi her insan icin muhtemel. Bu kasa degisikligi satarken epey fiyat farkettirebilir. Karar verirken hesap etmediyseniz arkadasin dedigi gibi bikez daha dusunun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

iş bankasından kredi çektim ve 25 yaşında olmama rağmen 5 yıl boyunca her yıl 150 lira hayat sigortası çıkarttılar
    bu normal midir

şimdi gitsem krediyi iade etsem aynı parayı iade ederler mi bana ? (masraflar ve hayat sigortası dahil)

Eee arkadaşım ben özellikle yazdım, İş Bankasının sigortasına dikkat et kazık diye.. Geçmiş olsun..

yok artık

bunu geri almanın yolu var mıdır? sözleşmeyi okuyamadım ama büyük ihtimalle masraf geçiyordur sözleşmede.

Dosya masrafı Tüketici hakem heyetine başvurularak alınıyor diye biliyorum.

Sonunda isteğiniz olmuş, hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: theistman

quote:

sekerbank 20.000 tl 24 ay için toplam ödeme 23.100 ziraatte toplam ödeme 22800 ikisindede dosya masrafı yok.sekerde hayat sigortası ne kadar bilmiyorum.Ziraat 70 tl civarı.Budurumda ziraat uygun görünüyor

24 ay vade için en uygun ziraat, şekerde sigortada zorunlu değil, 30bin iste eline 30bin geçiyor + 1 çeyrek altın

ziraatte dosya masrafı yok ama sigorta var diye biliyorum birde çeyrek altın vermiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

quote:

quote:

quote:

bu normal midir

yok artık

Dosya masrafı Tüketici hakem heyetine başvurularak alınıyor diye biliyorum.

Sonunda isteğiniz olmuş, hayırlı olsun.

o başvuru metninde sözleşmede yazmadığı belirtiliyor. benimkisi sözleşmede yazıyor ama. en son imzaladığım şeyi hatırlıyorum her türlü masrafı ödeyeceğime dairdi.

• Tüketici kredisi düşecek diye bekliyoruz. gelecek ay yada bir sonraki ay 10000 tl düşünüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ots038

Garanti bankasının yıl başı kredisi mantıklı mı sizce?

Kredi Tutarı(TL) / Faiz (%) /Vade (ay) / Taksit (TL) / Dosya Masrafı (TL) / Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı (TL)
    3.000 / 0,85 / 9 / 350,56 / 5 / 27,75
    5.000 / 0,99 / 12 / 449,54 / 145 / 189,75
    15.000 / 1,10 / 36 / 526,17/245 / 369,75
    50.000 / 1,15 / 60 / 1.230,83 / 245 / 632,25

ev alacağım. ancak eksper beklediğimden düşük çıkardı değerini. biraz daha topladık ama 2-3bin eksiğim kaldı.

garantinin yılbaşı kredisi mantıklı gibi duruyor. ne dersiniz. tabi bana uygun olanı 3000 tl olanı.

350,56x9=3155 TL
    Dosyamasrafı 5 TL
    Sigortalar 28 TL

Toplam tüm masraflarla 3188 TL ödemesi oluyor.

Paraf kartın da taksitli nakit avansı varmış ama paraf karta başvurdum henüz gelmedi. sizce parafı beklemeye gerek var mı yoksa çok fark olmaz mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: cegabo85

quote:

Kredi Tutarı(TL) / Faiz (%) /Vade (ay) / Taksit (TL) / Dosya Masrafı (TL) / Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı (TL)

ev alacağım. ancak eksper beklediğimden düşük çıkardı değerini. biraz daha topladık ama 2-3bin eksiğim kaldı.

garantinin yılbaşı kredisi mantıklı gibi duruyor. ne dersiniz. tabi bana uygun olanı 3000 tl olanı.

350,56x9=3155 TL
    Dosyamasrafı 5 TL
    Sigortalar 28 TL

Paraf kartın da taksitli nakit avansı varmış ama paraf karta başvurdum henüz gelmedi. sizce parafı beklemeye gerek var mı yoksa çok fark olmaz mı?

Paraf sizin için çok cazip olur.
    İlk ekstrede 100 TL indirim olduğu için toplam 5000 TL çekseniz 6 aya bölseniz toplam zarar 53 TL olur.

• Şekerbankta faiz oranı 0.99 ziraat ise 0.87 mi ben mi yanlış biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mc_FiRaR

dün ziraat bankasına 30 bin tl için başvurduk. 36 ay geri ödemeli 1033 taksitler. oran %1.01'den. 634 tl den de sigorta. Toplam 37824

Şekerbanktan çekseniz 750 tl +1 çeyrek altın daha karlısınız bence bir kez daha düşünün, ayrıca aylık ödemenizi yükseltebilirseniz 0.87 den masrafsız yine ziraatten çekebilirsiniz, benim ödeme limitim yetmediği için 24 aya şekerden 60 ay olarak çektim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

arkadaşlar 110.000 tl kredi çekmeyi düşünüyoruz.

maalesef konut olduğu halde, konut kredisine sokamıyoruz.

daireyi borçlu hali ile devir alacağız.

nasıl bir yol izleyelim. en düşük faiz gideri ile nasıl kaparız bu işi..

Borclu haliyle alacagiz derken alacagin kisinin o ev icin konut kredisimi var evin ustunde

• Beyler 20,000 kredi çekme ihtimalim yüksek. Anladığım kadarı ile şu an en uygun şekerbank. Eğer bir kaç ay sonra kredi kapatıcak olursam şekerbank bir ceza uygular mı bunu soran oldu mu hiç. Bazı bankalar %1-2 civarı ceza uyguluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrWrong

Beyler 20,000 kredi çekme ihtimalim yüksek. Anladığım kadarı ile şu an en uygun şekerbank. Eğer bir kaç ay sonra kredi kapatıcak olursam şekerbank bir ceza uygular mı bunu soran oldu mu hiç. Bazı bankalar %1-2 civarı ceza uyguluyor.

Şekerbankta faiz oranı 0.99 ziraat ise 0.87 mi ben mi yanlış biliyorum herkes burda şekerbank uygun diyor ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: cegabo85

quote:

350,56x9=3155 TL
    Dosyamasrafı 5 TL
    Sigortalar 28 TL

Bu konuda Halkbankasını öneririm size. Aynı koşullarda;

KREDİMİNİ :

9 ay vade
    3.000TL kredi tutarı
    0,35% faiz
    TOPLAM: 3,063 lira ödemiş oluyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.