Şimdi Ara

Tüketici Hakem Heyeti Mahkemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Dostum Merhaba,

En son eylül ayında yapılan mahkemeyi malasef kaçırdım. Edeveltten girip baktığımda ertelenmiş olarak gözüküyor ama hangi tarihe ertelendi nasıl öğrenebilirim edevlette hiç bir bölümde göremedim :/
  • Dosya bilgileri kısmında olması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulamazsanız mahkemeyi arayıp öğrenin. Uzun zaman geçmiş, sonraki duruşmayı da kaçırmamışsınızdır inşallah

• sertosman S kullanıcısına yanıt
    edevlette sadece ara duruşma yapıldı ertelendi diyor, ama bir tarih belirtmemişler. Bugün aradım ilgili mahkemeyi, meğersem karşı tarafta gelmemiş. Kız dosyada bir tuhaflık var düşmüş olarak gözüküyor dedi benim bunu bi sormam lazım deyip telefonumu aldı geri arayacakmış. Ben anlamadım edevlette ertelendi diyor orda nasıl karışıklık oluyor.
  • Davacı taraf mazeretsiz gelmediyse dosya müracaata bırakılır, yani bir nevi düşme gibi düşünün. Belki mazeret vardır ama bu durum tutanakta yazar

• Davanın sonucunu merak eden arkadaşlar için;

Davacı anıturda davayı takip etmediğim için dava düşmüş. Tüketici hakem heyeti beni haklı gördüğü için icra başlatabilirim ama gelin görün ki anıtur iflas etmiş :)) Boşa uğraştık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C0F1B7D34

Davanın sonucunu merak eden arkadaşlar için;

Davacı anıturda davayı takip etmediğim için dava düşmüş. Tüketici hakem heyeti beni haklı gördüğü için icra başlatabilirim ama gelin görün ki anıtur iflas etmiş :)) Boşa uğraştık.
    Helal olsun hocam işin peşini bırakmamışsınız,2017 de başlayan dava 2019 da bir sonuca bağlanamamış neredeyse
  • Tüketici Hakem Heyeti Mahkemesi

tüketici hakem heyeti beni haklı buldu. bundan sonrası için ne yapmalıyım bilen var mı? direk gittigidiyoru mu aramam gerekir? bilen arkadaşlar yönlendirirse çok sevinirim. teşekkürler.
  • Guest Account kullanıcısına yanıt
    15 gün bekleyin kesinlesince GittiGidiyor ile irtibata geçin çözüm olmazsa ilamli icraya başvurun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • başlık bile yanlış hakem heyetinde değil mahkemede duruşma olur. hakkınız yeteri kadar savunursanız tüketici mahkemelerinde kazanma şansınız yüksektir. 14 gün içerisinde iptal için iletişime geçtiğinize dair ispat edersniz paranıza geri alabilirisniz
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.