Şimdi Ara

Tükendi kaldırılabilir Corsair 8GB 2133 DDR4 CMV8GX4M1A2133C15 PC Ram

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
912
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 322 TL Corsair 8GB 2133 DDR4 CMV8GX4M1A2133C15 PC Ram
    https://www.istanbulbilisim.com/corsair-8gb-2133-ddr4-cmv8gx4m1a2133c15-pc-ram-fiyati-238707.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 13 Şubat 2018; 13:56:43 >

• göndermez
  • göndermezse forumda bi konu açıp sahtekar firmalar belirtilsin .artık insanlarla dalga geçip reklamlarını yaptıramasınlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2133mhz 8gb ddr4 adata bellek var elimde bununla uyumlu çalışır mı dual channel olarak
  • mehmet0609 kullanıcısına yanıt
    Biri 3000mhz biri 2133mhz. Paylaştığım ürün giriş seviye oc potansiyeli olmayan bir ürün
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    kesinlikle göndermez bu firma piyasadan ucuza sattığı şeyleri iptal edip o sipariş yokmuş gibi davranıyor.
  • Ramlere bakın yav nasıl uçmuş fiyatları böyle. PC düzmeye kalksak 700 lira ram e para vericez demek 16 gb
  • 2133 mhz sıparısı verdık ddr3 1600 geldi geri gonderı dıyorlar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yabani Mokar

2133 mhz sıparısı verdık ddr3 1600 geldi geri gonderı dıyorlar :D

ciddi mi ya, rezillik gerçektende üzüldüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yabani Mokar

2133 mhz sıparısı verdık ddr3 1600 geldi geri gonderı dıyorlar :D

Saçmalamışlar. Şaka gibi gerçekten
  • Ben yaşadım. Beş para etmez firma. Cl16 ram satın aldım. 3-5 gün tedarik diye oyaladılar. Sonra mail attılar tedarik edemedik dediler. Telefon açtım, durum nedir diye sordum. Aradaki 150tl farkı verirseniz cl15 var onu gönderelim deyip dalga geçtiler. İstemez parayı iade edin dedim. Onun için de 2-3 salladılar. Sonunda parayı aldım. Harcama itirazında bulunur yine alırdım. Beş para etmez arkadaşlar. İstanbul bilişimin sitesine bile girmeyin derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • asus p5qc anakarta taksam randıman alir miyim.bilmedigimden soruyorum.

• forgetLove kullanıcısına yanıt
    Anakart sayfasından ramlerin uyumluluk listesine bakın hocam listede varsa içiniz rahat kullanırsınız

• Bir firma 10 yılda hiç değişmez mi arkadaş?
    10 yıl önce hangi kafadalarsa aynen devam.
    Yuh diyorum!
  • stokta yok denılerek sıparıs ıptal edildi parayı almam persembe gununu bulurmus 1 hafta işlet parayı sonra gerı ıade et ne ala memleket ,hepsıburadadan alırım 50 tl faazla verırım dahada girmem bu toplara ,yukarıda adam gondermezler dıyerek doğru demiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.