Şimdi Ara

tüfek önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
37.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ucuz tüfek arıyorsun ama ucuz tüfek konusunda çok dikkatli olmak gerek, tanınmamış firmalardan silah almak ciddi yaralanmalara sebep olabilir. Kalitesiz kullanılmış malzeme atış sırasında parçalanabilir ve buda yaralanmanıza hatta sakat kalmanıza neden olabilir. Silah seçimini doğru yapmanız gereklidir. araştırmadan sakın almayın, şu web siteleri görüp araştırınız. tavsiyemdir.
    Av Tüfeği satış ve Tamir
    Üzümlü Av Tüfekleri

• haniç superpoze nasıl?
  • şaka maka benim sarsılmaz lar (1 adet otomatik, 1 adet pompalı)
    15 inci yaşlarını kutluyorlar bu sene.
    maşallah hala delikanlı gibi çalışıyorlar
  • Ruhsatlı olarak, Av tüfeği almayı düşünüyorum..(güvenlik ve arada sırada tarlada-dağda-düğündearada bir sıkmak için alacam, heyvan avıyla işim olmaz..:) F/P iyi olanlar sıralaması varmı...(otomatik)...kullanım amacım sınırlı olduğundan, fiyatı düşük kalite-özellik yuksek arıyom, varsa... (yerli-yabancı-fiyat-marka-özellik olarak, sitelere baktıkça kafa karışıyor, reklamlardan)... tüfek-avcılık etiği ve hikayeleri ile sadece kendi kullandığı tüfeği öven-öneren veya belli markaların reklamını yapanlardan ziyade, objektif olarak bildiği olanlar varsa ve cevaplarsa herkese faydalı olur... teşekürler... herkese selamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilalrx -- 23 Temmuz 2013; 16:49:52 >

• Siz düğünlerde atmayın yine de Allah korusun serseri bir kurşun bu..
    Uzun yıllar elimde bulunsun istersen Huğlu-Yıldız olabilir, sağlam ve sorunsuzdur..
  • Süperpoze al.
  • https://youtu.be/yFL_GPRZVnY

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomatik alacaksanız iyi bir otomatik almanızı tavsiye ederim.
    Otomatiklerde bir çok parça kritik öneme sahiptir ve tüfeğin ömrünü belirler.
    Tüfeğinizi kullandıkca kalitesinin düşmesine neden olur.
    Birçok kritik parça olmasına rağmen dikkat etmeniz gereken bir detayı sizinle paylaşmak isterim.
    Mekanizma hareketini sağlayan kol ve kolborusu hakkında.
    Kol Mekanizmanın ileri geri hareketini sağlayan parçadır.Bir çok ucuz tüfek üreten firma bu parçayı 1040 imalat çeliğinden üretmektedir.Bu çelik karbonun çelik içinde iğneli yapıda bulunduran bir çeliktir.ısıl işlem gören bu parça ne kadar düzeltilsede
    kullanımda çarpılır.Bu zamanla mekanizmanın tüfeğe sürtmesine neden olur.
    Kolun malzemesinin sertifikalı 4140 olması ve ısıl işleminin mühendisliği iyi bir firmada yapılmış olması gerekir.
    Çalışan aksamlarda montaj edilmiş bu iki parça zamanla çalışır ve mekanizmanın tekrar kasaya sürtmesine neden olur.
    Tutukluk,mekanizmanın kurma kolundan çekerken zorlanması,hız kaybından dolayı fişeği tam oturtmaması kazalara bile sebebiyet verebilir.
    Otomatik alırken markadan ziyade tüfek sökülmeli ve bu iki parçanın kaynatılmış olduğu detayına bakılmalıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taktiktufek -- 25 Ocak 2017; 1:3:53 >

• iskancavardiya kullanıcısına yanıt
    Otomatikler iki gruptan oluşur. Kinetik ve gazlı sistem.
    Değiniz gazlı sistemler için doğrudur.
    Kinetik sistemlerde tüm barut gazı gücünü saçmaları veya kurşunu atmak için harcar.
    Süperpoze için birşey eklemek doğru olur.
    Süperpoze veya çifteler prestij ürünlerdir.
    Bu ürün katagorisinde ucuz ürünlerde çok iyi performans alamazsınız.
    Kullanılan tüm malzeme 4140 kaliteli çelik olduğu için çok uzun yıllar kullanılabilir.
    Başta pahalı gelebilir ama yıllık olarak size maliyetine bakarsanız otomatikten daha ucuza gelebilir.
    Çünkü ürün ömrü otomatiklere göre çok daha uzundur.
  • DERYA M12 kinetik cikarmis. Merak ettim ve söküp inceledim.

Mk 10 modeli gazlı sarjörlüydü.

Sarjörlü pazarına kinetik sistemle yeni bir soluk getirdi.

Ürün kinetik sistem için olmasi gereken kalitede.

Numune atısını kaç fisekle attiklarini sordum.2500 hiç durmadan atıs yapıldığnı namlunun kor kırmızisi oldugunu

Ve atısa ara verdiklerini namlu soğuduktan sonra 500 atıs

Daha yaptıklarını söylediler.

Bir önceki modelleri MK10 a göre DERYA ARMS ın kalite seviyesini yükselttiğini gördüm.

Estetik anlayısı gaz odası bölümü olmadığından muhtesem bir görünüm kazandirmis.

Bu modelle Husanın gazlı sarjörlüsüne ciddi rakip geldi.

Huğlu klasiği Husan mı sektörde yenilikci Deryaarms mı

Derseniz sansları esit yüzde 50-yüzde 50

http://taktiktufek.com/urun/derya-mk-12-sarjorlu-yari-otomatik-kinetik-av-tufegi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taktiktufek -- 28 Ocak 2017; 1:33:15 >

• 7+1 otomatik var 350tlye aldım tas gibi attigni vuruyor sorunda yok dagılma falan 8 mermi dolduruyorum cıkyorum

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.