Şimdi Ara

Tucson gdi style 77 bin tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    klavyene sağlık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kıskanç ve parası olmayanlar gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oysa ki otopark gayet detaylı bir şekilde reklamını yapmıştı.
  • 2015modele aitmis.reklami yaptıklarına gore elde aracda var

• Arabayı üç gün kullandım. Sürüş pozisyonunu çok beğendim ve şehir içinde bu kadar pratik olacağını tahmin etmemiştim. Otomatik vitesli gdi motor fena değil arkadaşlar bastığınızda gitmeme gibi bi durum yok, sollamalarda hiç üzülmedim. O kadar para verecek olsam kesinlikle alabileceğim bi araç memnun kaldım ama imkanım olsa 4*4 turbosunu alırdım.
  • Bugün 177 beygirlik full donanımlı olanını inceledim. 110 bin fiyat çektiler. Gerçekten olmuş. Araç harikaydı. Sonra yanından geçip otomatik i10 aldık ve eve döndük.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin261

Gdi motor klasik LPG sistemlerine uyumlu değildir. Yani 1000-1500tl civarındaki Mpi motorlara takılan sıralı sistem bunlara olmaz.

Sıvı Lpg sistemleri olur. Ancak ben pek tavsiye etmiyorum. Pek tasaaruf edceğini düşünmem ki, sıvı lpg kitlerinin en ucuzu 3000 küsür TL.
    Gdi motor, (Gasoline direct injection) basmadığınız takdirde atmosferik motor gibi davranır, asıl farkını yüksek devirde ve gaza yüklendiğinizde gösterir.

Benim kanaatim ileride tüm araçlar Direkt enjeksiyonlu olacak. Mpi motorlar tarihe karışacak.

Yanlış bir bilgi var sanırım. Direct enjeksiyonlu motorlar sıfır benzin ile çalışıyorlar.
    Alt devri üst devri yok, motorun kendi enjektörleri ile delinmeden sökülmeden,
    %100 Sıvı Lpg ve maliyetler 6000 TL lerden başlıyor, tasarruf oranı minimum %45 tir.
    Lpg konularında kullanıcıları mevcut.

• Tucson alinilcaksa 177 lik alinmali bu haliyle o kasada performans sunmayacaktir.

• EnginAKB E kullanıcısına yanıt
    Özür dilerim, hakılsınız. Yanlış bilgi olmasın. Ben kimi başka motorlarla karıştırdım herhalde, dediğiniz doğru
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.