Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

tuaf bir olayy...monitorum speakerdan etkilenip renkleri bozuldu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
26
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> tuaf bir olayy...monitorum speakerdan etkilenip renkleri bozuldu...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4631 Mesaj
    Benzer sorunu plazma monitörü olanlarda yaşıyor arkadaşlar. Teknisyenlerin mıknatıs kullanarak dairesel hareketlerle sorunu çözdüklerini duymuştum. Kolay gelsin
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: HYDRA

monitöre birsey olmaz DEMAGNETİZER ile sorunu çözebilirsin monitörü bir tv tamircisine götür o halleder daire şeklinde bir alettir monitörün camının önünden 15-20 cm uzaklıktan tutup daireler çizersen bütün morlukları ve bulanıklıkları giderir

+1
    |
    |
    Benim monitor yanında hoparlor yok ama goruntunun koseleri bariz sekilde dalgalanıyor. Dans ediyor meret sanki.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    300 Mesaj
    hydra ya katılıyorum bence de televizyoncya götür

ben eskiden çalıştım çok rahat bir şekilde gideriyorlar

sakın ha sakın tornavidayla filan uğraşma dahada beter hale getirirsin
    --------------------------------------------------------------------------------

monitöre birsey olmaz DEMAGNETİZER ile sorunu çözebilirsin monitörü bir tv tamircisine götür o halleder daire şeklinde bir alettir monitörün camının önünden 15-20 cm uzaklıktan tutup daireler çizersen bütün morlukları ve bulanıklıkları giderir

Cömertlikte yardim etmede akar su gibi ol, sefkat ve merhamette günes gibi ol, baskalarinin kusurunu örtmede gece gibi ol... Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol, tevazu ve alçakgönüllülükte toprak gibi ol, hosgörülükte deniz gibi ol, ya oldugun gibi görün, ya göründügün gibi ol.... (Mevlana)
  • Binbaşı
    1307 Mesaj
    hydra nın dediğine dene.
    hoparlör ve harddsikte de mıknatıs vardır. monitöre çok yaklaştırma.
    bende yeni harddiski takarken monitörün yakınına koymuştum. mıknatıstan etkilenen bölge yeşillenme yapmıştı bende tüp bitiyor sanmıştım. önce harddiski uzaklaştırdım bir türlü yeşillenme gitmedi. monitörü kapattım. bir süre sonra düzeldi, demek ki bende geri dönebilecek kadar etkilenmiş.
    bir elinle monitöre dokun diğer elini de bir metale dokun monitör camını nötrle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkuazim -- 20 Aralık 2004, 12:44:53 >
    |
    |
    en iyisi hiç uğraşma monitörü değiştir benim monitörüm vestel hoparlorler hemen yanında değiyor fakat cam gibi.
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,226
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.