Şimdi Ara

TTNET ve AKK Belasından kurtuluyorum (Superonline'a geçiyorum AKK'SIZ) SS Geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 25 mbps download + 5 mbps upload VE AKK YOK... 24 ay tahhütle aylık 99 TL

Bizim altyapı sokakta bırakılmış binaya getirilmesi gerekiyordu sonra da eve çekilecek. Görüşmeleri sağladık şuan geldiler ve bina içine kutu yerleştirilmesi için çalışmalara başladılar. (isterseniz adamlar gidince ss atarım)

Bu binaya ve eve kadar fiberi getirme ücreti vs söz konusu değil. Hiçbir aktivasyon ücreti alınmıyor. Ayrıca Huawei fiber modem hediye. (yani 99un içinde alıyorlardır tabi ki de modemi almazsan da 99 alıyorlar :P )

Not: ankara keçiörendeyim telekomun fiber alt yapısı yok burada. ya kadar destekliyor sözde adsl ile o da yalan 12nin üzeri yok. bir de akk belası var.

Not2: telekoma taahhüt borcumuz 350 tl idi geçen ay :D bu ay 400 olur o :D turkcell 500 liraya kadar olan kısmını ben ödüyorum diyor. daha doğrusu biz kapatırken ödüyoruz ve makbuzu mail atıyoruz. atıyorum 400 tl ise 4 ay boyunca fatura ödemiyoruz. yani parayı turkcell ödemiş oluyor :)

Not3: herkesin akk belasından kurtulması dileğiyle...

SS:http://i.hizliresim.com/ZYZG8k.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jizzy quatily -- 8 Eylül 2016; 16:02:23 >

• 60-70 liraya geceleri akksız var o daha iy
  • Hepimiz kurtulabilirizde her ay internete 100 tl verebilirmiyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bide 2 ay sonra akk kalkıyomuş sen 24 ay tahhütle başbaşa kalmak var

• quote:

Orijinalden alıntı: MrTux

Hepimiz kurtulabilirizde her ay internete 100 tl verebilirmiyiz

nasıl kurtulcan? her yerde turkcell alt yapısı yok. telekomda benzer paketler uçuyor 100 lira falan hayal kalır. (zaten bizim burda alt yapısı yok)

hadi anlat nasıl kurtulcak herkes.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkan1x

Bide 2 ay sonra akk kalkıyomuş sen 24 ay tahhütle başbaşa kalmak var

tabi tabi.. 5e çıkarsa dua edersin.

• jizzy quatily kullanıcısına yanıt
    Ttnetinde akksiz paketleri var :)

• quote:

kaç para, hızları kaç... sanki biz hiç araştırmadık evet haklısın. anlatsana biraz kaç para ödeyeceksin?
    Moralini bozayım dedim olmadı akk kalkmaz belki artar o kadar, bizde sınırsıza geçmeye düşünüyoruz, net akk ye girince ve iki kişi kullanınca net donuyor paranla rezil olmak resmen.

• Fiber olsa geçen seneden geçmiștim. İstanbul Ümraniye'deyim ona rağmen bizim mahallede yok.Superonline'nın altyapıyı yaygınlaștırması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Volkan1x

Moralini bozayım dedim olmadı akk kalkmaz belki artar o kadar, bizde sınırsıza geçmeye düşünüyoruz, net akk ye girince ve iki kişi kullanınca net donuyor paranla rezil olmak resmen.

aynen öyle 3 kişi nete bağlanıyoruz, telefon pc tablet + bi de TV çıktı e yayın 1080 altı olunca iğrenç oluyor zaten :D kısacası artık lazımdı akksız bir şey :) ve en uygunu bu...
    Birader sen sorunlumusun? Ne ergen atari yapiyorsun bana?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrTux -- 8 Eylül 2016; 10:17:43 >
  • k
  • quote:

saçma sapan yazıyorsun cevabını aynı şekilde veriyorum işte. eğer sorunlu olarak görmüşsen kendi sorununu çözebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jizzy quatily

quote:

saçma sapan yazıyorsun cevabını aynı şekilde veriyorum işte. eğer sorunlu olarak görmüşsen kendi sorununu çözebilirsin.

Max 15. Iyi forumlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jizzy quatily

quote:

Max 15. Iyi forumlar

aferin sana müthişsin nokta atışı tahmin yaptın.
    İyi yapmışsın hayırlı olsun bizde superonline dayız hiç kesilme falan olmuyor kaliteli ama pahalı ve akk imkanın varsa internetede yükleniyorsan şart akksiz

Bizimkiler akk kalksın diye uğraşıyor 75 ten 150 yaparız diyecekler alkış tutulup kabul edilecek hatta siyasete bağlanacak yine akk devam

• AKK'siz olduğuna emin misiniz? İnternetten paket fiyatlarına bakmıştım ve AKK'siz paketler aşırı pahalıydı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KhaZiggs

AKK'siz olduğuna emin misiniz? İnternetten paket fiyatlarına bakmıştım ve AKK'siz paketler aşırı pahalıydı.

:)  TTNET ve AKK Belasından kurtuluyorum (Superonline'a geçiyorum AKK'SIZ) SS Geldi

• quote:

aynı paket 229 lira ama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.