Şimdi Ara

TTNet Tivibu [ ANA KONU ] (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.937
Cevap
4
Favori
284.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: £se®

@hamamböceği yakında java destekli cep telefonlarını küçük bir program ve bluetooth vasıtasıyla kumanda olarak kullanabileceğiz, bu durum ilerleyen günlerde netleşecek.

Ne yakınından bahsediyorsun?
    Phone Remote Control v5.2 full versiyonunu pc ye kur client jar dosyasını da telefonuna at bluetooth aç sonra pcye kurduğun programı aç ve javayı telefondan çalıştır.Bağlan ve belirlediğin tuşları ve programları yönet... Kanal değişimi ve ses değişimi için 4 tuş belirledin mi yetiyor...
  • Sistemi felaket şekilde kilitliyor.Hem işlemci hem de rem sırasıyla %100 de donuyor.Bir süre düzgün çalıştıktan sonra yine sistemi donduruyor.Çok hatalar var programda umarım çözerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBaroN!

quote:

@hamamböceği yakında java destekli cep telefonlarını küçük bir program ve bluetooth vasıtasıyla kumanda olarak kullanabileceğiz, bu durum ilerleyen günlerde netleşecek.

Bluetooth RC ile hali hazırda kullanabilirsiniz..

Benden 2dk erken davranmışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türke_soldat

Sistemi felaket şekilde kilitliyor.Hem işlemci hem de rem sırasıyla %100 de donuyor.Bir süre düzgün çalıştıktan sonra yine sistemi donduruyor.Çok hatalar var programda umarım çözerler.

Çözüm açıklandı ve bulabilirsin bu topic de... Biraz araştırmak şart tabi.
  • Dostlar,sanıyorum yine TTNET fiyaskosuyla karşı karşıyayız.
    Lütfen sizlerde son gelen faturalarınızı kontrol ediniz.
    TİVİBU aboneliğim var,1mbit sınırsız kullanmaktayım.
    Mart ayı faturam 56ytl geldi bilginiz olsun.
    Buarada hemen belirteyim,faturamı geç ödemedim.
    Ve artık TİVİBU uygulamasının aylık 1ytl olduguna da inanmıyorum iptal ettireceğim.
    Gözünüzü 4 açınız lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: talyurt

quote:

Ne yakınından bahsediyorsun?
    Phone Remote Control v5.2 full versiyonunu pc ye kur client jar dosyasını da telefonuna at bluetooth aç sonra pcye kurduğun programı aç ve javayı telefondan çalıştır.Bağlan ve belirlediğin tuşları ve programları yönet... Kanal değişimi ve ses değişimi için 4 tuş belirledin mi yetiyor...

O tür programların olduğunu elbet biliyoruz. Bak yukarda TheBaroN! cevabı vermiş, aynı şeyi tekrar açıklama gereği duyuyorsun. Hem benim bahsettiğim olay, senin dediğin programla ilgisi yok, tivibu'ya özel birşey olacak. Laf kalabalığı yapma.

• quote:

Orijinalden alıntı: bodur

Dostlar,sanıyorum yine TTNET fiyaskosuyla karşı karşıyayız.
    Ve artık TİVİBU uygulamasının aylık 1ytl olduguna da inanmıyorum iptal ettireceğim.

Aynen şimdi bende otomatik ödeme talimatından inceledim 54,5 gelmiş banada. Nasıl olur bu 49+1=50 olması gerekirdi. Bir işide ttnet doğru dürüst insanları memnun ederek yapamayacak mı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: chemsul

quote:

Orijinalden alıntı: bodur

Dostlar,sanıyorum yine TTNET fiyaskosuyla karşı karşıyayız.

Aynen şimdi bende otomatik ödeme talimatından inceledim 54,5 gelmiş banada. Nasıl olur bu 49+1=50 olması gerekirdi. Bir işide ttnet doğru dürüst insanları memnun ederek yapamayacak mı .

ttnetin sitesinden bakın arkadaşlar faturalarınıza orada yazar.

• quote:

Orijinalden alıntı: dahi anlamındaki de

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dahi anlamındaki de

quote:

Orijinalden alıntı: stevensons

selam, simdi ben yurtdisinda kullanmak icin turkiye'de ikamet eden birini uye yapsam, onun uye bilgileri ile yurtdisindan girmek icin ne yapmam gerekir ? ( tr'den giriyormus gibi gostermek icin dns server kullanmam vs ise yarar mi ? )

tr'de giriyomus gibi gostermenize bile gerek kalacağını sanmıyorum. Tivibu uyeligi olan herkes istediği internet bağlantısından programdan faydalanabiliyor diye biliyorum.

Yurtdışından kullanılamaz gibi bir ibare vardı sitede, yanlış hatırlamıyorsam.

Bir bakayım hemen ona.

Düzenleme: Evet dediğiniz gibiymiş. Yurtdışından kullanıma izin vermiyorlarmış şuan için.
    Yurtdışından izlemek için Türk adresli bir proxy kullanabilirsiniz fakat proxy'de hız sorunu yaşayacaksınızdır büyük ihtimalle, akıcı izleyeme şansınız pek yok gibi. Onun yerine araştırdım biraz ve şöyle bir yöntem buldum. Az bir masraf yaparak rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Tıkla

tesekkurler, deniyorum. sonuclardan haberdar edecegim.

• tivibu gelişeceğine iyice dibe vurmaya başladı valla.Eskisi gibi değil görüntü,yeni kanalların geleceğide yok bence iyi yolda gitmiyor.Başlangıca göre kalitesi baya düştü bana göre
  • kanal az diyen arkadaş 60 tane kanal var

kablo tv de bile 50 küfür kanal var
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallica.36.7

kanal az diyen arkadaş 60 tane kanal var

Az tabii kanal. Discovery channel gelsede kanal kalitesi tavan yapsa fakat discovery gelmez gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

quote:

Orijinalden alıntı: metallica.36.7

kanal az diyen arkadaş 60 tane kanal var

Az tabii kanal. Discovery channel gelsede kanal kalitesi tavan yapsa fakat discovery gelmez gibi

Gerçekten size yaranılmıyor yahu :)
  • Tivibu ilk çıktığında görüntü kalitesini çok övüyordum ama dün akşam fb-manisaspor maçını izledikten sonra artık bundan da vazgeçtim. Eğer kalite eski seviyeye dönmezse üyeliği iptal edeceğim. (8Mbit kullanıyorum)
  • quote:

Tivibu ilk çıktığında görüntü kalitesini çok övüyordum ama dün akşam fb-manisaspor maçını izledikten sonra artık bundan da vazgeçtim. Eğer kalite eski seviyeye dönmezse üyeliği iptal edeceğim. (8Mbit kullanıyorum)

Kalite problemi bende de var, 4 Mbps olan hatta hiçbir zaman max 1000 Kbps e çıkmıyor, genel olarak en düşük kalitede çalışıyor, sürekli mozaikli görüntü, düzeltemezlerse rakipleri karşısında çok şans vermiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: falanfilan

quote:

Tivibu ilk çıktığında görüntü kalitesini çok övüyordum ama dün akşam fb-manisaspor maçını izledikten sonra artık bundan da vazgeçtim. Eğer kalite eski seviyeye dönmezse üyeliği iptal edeceğim. (8Mbit kullanıyorum)

Kalite problemi bende de var, 4 Mbps olan hatta hiçbir zaman max 1000 Kbps e çıkmıyor, genel olarak en düşük kalitede çalışıyor, sürekli mozaikli görüntü, düzeltemezlerse rakipleri karşısında çok şans vermiyorum.

Aynen dediklerini bende yaşıyorum, geçenlerde son 2 ay için Lig Tv'ye üye oldum. Digiturk Web Tv ile maçları internetten 1369 Kbps ile izliyorum, görüntü tek kelimeyle harika. Tivibu denilen zımbırtı'ta o kalitenin yarısı yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: falanfilan

quote:

Aynen dediklerini bende yaşıyorum, geçenlerde son 2 ay için Lig Tv'ye üye oldum. Digiturk Web Tv ile maçları internetten 1369 Kbps ile izliyorum, görüntü tek kelimeyle harika. Tivibu denilen zımbırtı'ta o kalitenin yarısı yok.

Tivibuyuda aylık 20 tl yapsalar o da kaliteli olur bende takım paketi aldım 3 maçtır izliyorum hakikaten harika normal tv izlerken takılmayı önemsememde malum maçta bunu kimse kabullenmez ki hakikaten cam gibi görüntü donma yok baya iyiler.

• arkadaşlar bu sinir bilmez istekler nereden geliyor bilmiyorum ama hem 1 lira verip hem de kanal sayısı az diyorsunuz hem de koca platformlarda aylık 20-30 liraya izlettiren kanalları istiyorsunuz. burada yazılanlardan sonra inanın o kanallar da gelse siz durur bundan da memnun kalmazsınız aylık 1 TL ye bence verilebilecek en iyi kalitede yayın veriliyor daha fazlasını istiyorsanız sizi tutan yok bir de böyle giderse üyeliğimi iptal ettireceğim diyenler de var ya bilen bilmeyen sanki ayda 20 lira para veriyor sanır iptal ettirirsen ettir seni tutan yok ki online işlem merkezinden iki tıklamaya bakar şu kanaate ulaştım TTNET ağzı ile kur tutsa yaranamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SNIPER82

arkadaşlar bu sinir bilmez istekler nereden geliyor bilmiyorum ama hem 1 lira verip hem de kanal sayısı az diyorsunuz hem de koca platformlarda aylık 20-30 liraya izlettiren kanalları istiyorsunuz. burada yazılanlardan sonra inanın o kanallar da gelse siz durur bundan da memnun kalmazsınız aylık 1 TL ye bence verilebilecek en iyi kalitede yayın veriliyor daha fazlasını istiyorsanız sizi tutan yok bir de böyle giderse üyeliğimi iptal ettireceğim diyenler de var ya bilen bilmeyen sanki ayda 20 lira para veriyor sanır iptal ettirirsen ettir seni tutan yok ki online işlem merkezinden iki tıklamaya bakar şu kanaate ulaştım TTNET ağzı ile kur tutsa yaranamaz

@CeSiN Hocam haklısın Digiturk'te verilen para ile tivibu mukayese edilemez. Ama Tivibu gelişeceğine düşüşte. SNIPER82 Burada herkes istediği şekilde fikrini beyan edebilir. İlk zamanlar Tivibu'yu en çok övenlerden biriydim. Ama artık görüntü kalitesi çok düştü, nerde o ilk zamanlardaki Tivibu, nerde şimdi izlediğimiz tivibu. Arada dağlar kadar fark var. Hem uygulamanın 1 TL olması çamur gibi görüntü vermeleri anlamına gelmez. Crt monitörde bu kadar kötü görüntü varken acaba LCD Full Hd monitörlerde durum nasıldır acaba.

• Bakın aylık 20 TL karşılığında digitürkün webtv'si 1369 Kbps görüntü kalitesi ile izlenebiliyorken TİVİBU ile içinde eurosport, eurosprot2, national geographic, trace tv gibi ancak digital platformlarda görebileceğimiz bu kanalları "1" TL'ye üstelik 1.000 kbps görüntü kalitesi ile veriliyor. Bundan sonraki mukayeseyi size bırakıyorum. Bakır telli altyapı ile hd kalitesinde görüntü beklemek de çok saçma değil mi ? Bilmiyorum belki bölgesel yapılan çalışma sonucu görüntü kalitesinde düşüşü meydana gelmiş olabilir. Bunu da gayet makul görüyorum. O 20 TL karşılığında hizmet veren servis sağlayıcının abone sayısı ile tivibu üye sayısı arasında da dağlar kadar fark var. Abone sayısının çokluğu nedeniyle anlık donmalar da çok normal Ben de 8 mbps hızla 1.000 kbps'nin altına hiç inmedim. bende de anlık donmalar oluyor. Görüntü de hiç öyle çamur gibi değil. Asıl çamur kanalların kendi web sitelerinde "canlı" başlığı verdikleri görüntüler. İstediğim yerde laptopla video izleyebiliyor ve TV seyredebiliyorsam bu hizmetten ötürü TTNET'i tekrar kutluyorum.

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.