Şimdi Ara

TTnet ten aradılar ve cevap vermiyolar (TELEFON 20DK DIR AÇIK) SES KAYDI ALIYORUM--KANIT GELDİ !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
66
Favori
14.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon çaldı baktım ses gelmedi.Arkadan sesler geliyor 50GB ı geçerseniz hızınız 3mbps ye düşücek falan filan diye.Şuan hala telefon açık bağırdım çağırdım ses yok
    Telefon hala açık ses kaydediyorum :D 5 Dakikadır açık arka plandaki konuşmalar falan efsane

TTnet Deşifree 1
    GERÇEK YÜZÜ ORTAYA CIKICAK

EDİT : TELEFONU KAPATTIKTAN SONRAKİ MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEKİLERİN BİRBİRİYLE KONUŞMALARI DA VAR

BU ARADA TELEFON HALA AÇIK VALLA FARKEDENE KADAR AÇIK KALSIN

EDIT 2 : 15 DK DIR TELEFON AÇIK ŞUAN HALA AÇIK KAYIT YAPMAYA BASLAYALI 9 DK OLMUS SİMDİDEN

SİZCE KAYDI KISA TUTSAMMI ? YOKSA BU FIRSAT ELİME GEÇMİŞKEN BEKLEDİĞİ KADAR BEKLESİN Mİ ?

AMA HİÇ KAPATMICAKLAR GİBİ GELİYOR

EDIT 3 : KAYIT 12 DK YA ULAŞTI ARKADAN GELEN BAĞIRMA ÇAĞIRMA SESLERİ EFSANE

EDİT 4 : AN İTİBARİYLE 21DK DIR TTNET MÜŞTERİ HİZMETLERİ OFİSİNİN SES KAYDINI ALIYORUM

EDIT 5 : KAYIT SÜRESİ 25 DAKİKAYA ÇIKTI BU BOYLE 2 GÜN KALIR GİBİME GELİYOR ÖĞLE MOLASI VAKTİNE FALAN GELSE ORAYI ÇOK MERAK EDİYORUM

EDIT 6: SAZAN AVI KESINLIKLE DEGİLDİR BİRAZDAN SİZE BUNU KANITLICAM AN İTİBARİYLE 30 DAKİKA OLDU BU ARADA

EDİT 7: KANIT GELDİ SES KAYDI 40DK YI BULDU ARKADAŞLAR
     TTnet ten aradılar ve cevap vermiyolar (TELEFON 20DK DIR AÇIK) SES KAYDI ALIYORUM--KANIT GELDİ !!

EDIT 8: 45 DK OLDU BEYLER :( HİC KAPATMICAKLAR GİBİ

EDIT 9 : TELEFONU KAPATTILAR ÇOK ŞÜKÜR.SES GELMEYE BAŞLADI VE BENDE KAYDI DURDURDUM.47 DAKİKA SÜRDÜ KAYIT.VE AKŞAM ÜSTÜ DERLEYİP ATICAM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1F70B31AD -- 22 Ağustos 2014; 17:43:28 >

• Yer alın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önlerden

• Merak.avi

• Önlerden alalım yerimizi.
  • Rezerve.

• Noluyo yerinizi alınca onu anlamıyorum ben bi yıllardır. Yok mesajım bulunsun yok yerimizi alalım
  • Hadi bakalım

• Önlerden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bura benim
  • Bide biz yerimizi alalım bakalım bi b*ka yarıyomu

• Ön sıralardan oturalım bizde.
  • Önlerden.

• Valla kardes ne dedin bagirdin bilmiyorum ama onlarda senin sesini kaydediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rzrv

• Kimse yokmu heyy falan dedim sadece cevap vermezseniz vermeyin dedim bıraktım telefonu Onların bizim sesimizi kaydetmeye hakkı varsa bizimde onları var
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.