Şimdi Ara

TTNET'te tanıdığı olan var mı 3 aydır internet bekliyoruz ( İZMİR İÇİN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TTNET diyor ki bir de 6-7 ay da sürebilir bu altyapının bağlanması.Tanıdığı olan varsa yazabilir mi birde eğer ki altyapısı olmayan bir binaya geçecekseniz ttnet i kesinlikle tavsiye etmiyorum.Başka internet hizmeti veren firmaları tercih edin.(TTNET ALTYAPISI KULLANMAYAN)7 ay beklerim diyorsanız o sizin düşünceniz.

• Ttnet altyapısı olmayan bina herhalde ancak yeni binadır. Yeni binada Telekom yoksa, Uydunet ya da Superonline hiç yoktur. Ama sokakta Superonline fiber varsa, bir ihtimal Telekom'dan önce fiberi binaya bağlayabilir.

Uzun lafın kısası; önce altyapıyı halledin, sonra taşının.
  • Valla varsa banada yardimci olsun 5 aydir bekliyorum 3 tane tanidik buldum nafile hepsi bekleyin diyor. Yeni tasincaklara fikir veriyonda dostum malesefki turk telekom laneti her yeri almis yalin her yere basvru yapayim dedim turk telekom alt yapisi yuzunden hic bi yerden internet alamiyorum

İzmirin neresi bide hocam ben yesilyurttayim 5 aydir bekliyorum sehrin gobegi sen dusun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuzi_35 -- 23 Ocak 2015; 13:48:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuzi_35 kullanıcısına yanıt
    bucadayım hocam şikayet etmediğim yer kalmadı türk telekom müdürlüğüne kaç kez gittim haddi hesabı yok kadın diyor ki isterseniz iptal ettirebilirsiniz ben zaten abonesiyim.Nakil için başvurdum @igorparker dediği gibi bina yeni.Ek ücret ödemeyeceksiniz dedi altyapı yetersizliği olunca taahhüt iptal olabiliryormuş sadece modem parası ödersiniz dedi.Ama alternatif yok alternatif olsa 1 dk durmam.
  • allah kolaylık versin arkadaşlar, banada 6-7 ayda gelirse şükret dediler ama üç ay sonra bağlandı ( ist-avcılar)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.