Şimdi Ara

TTNET mi tercih etmeliyim yoksa SUPERONLİNE mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 24 aralık da turkcell superonline ile olan taahhütüm sona erecek. Yeni internet fiyatlarını araştırdıgımda ttnet ve superonline dan ihtiyaçlarımı karşılayan paketleri aşagıda belirtecegim. İhtiyaçlar:1 tane gsm paketi(ablam için) + evde internet + tv(s sport ve nba tv kanalları olan).Ailede ben annem ve babam turk telekomun ailece 6gb adlı gsm kampanyasına 100 tl ödüyoruz bu kampanya ya ek olarak da internet veriyorlar.
    Ttnet:
    1)
    750dakika+1000 sms+6gb internet(1 tane gsm hattına)+Tivibu süper paket 47 tl
    Selfy evde yalın internet 24mbps 35gb akn 56.90 tl
    Ailece 6gb(turk telekom 3kisinin kullandıgı aile paketi) 100tl
    Toplam= 203.9 tl

2)Ailece internet kampanyası
    6gb internet her yöne 3000dk her yöne sınırsız sms + 24mpbs 50gb akn 129 tl
    buna ek olarak tivibu süper paket 35 tl toplamda 164
    bu paketi seçersek ailece 6gb paketine 100 tl ödemek yerine 129 tl ye internet + aktif olarak kullandıgımız tarife olmuş oluyor
    Superonline:
    Efsane 3'lü kampanyası
    24mpbs 150gb akn + aile paketi 99.90tl
    en uygun gsm paketi turk telekomdan 23 tl ye ahlan23 faturasız paketi(750 dk + 1000sms + 4gb internet)
    toplamda 99.90+23+100(aile paketi turktelekom) 229.9 tl
    Tablo bu şekilde,en uygun olan ttnet de 2.yazdıgım paketi gibi duruyor fakat yaklaşık 4 senedir superonline kullanıcısıyım gerek internet olsun gerek tv+ olsun herhangi bir problem yaşamadım çok memnun kaldım bu süreçte.Online oyunlarda 11 ping alıyorum(kablolu internet) indirme hızım gayet yüksek,paketlerinde belirttikleri hızı full alıyorum durum böyle olunca ttnet den de aynı verimi alıp alamayacagım konusunda şüphelerim var,internette araştırdıgım kadarıyla ping problemleri hız düşüşleri gibi sorunlarla karşılanlar olmuş.Bu konu hakkında görüşlerinizi merak ediyorum.

• Kardeşim 35 gb akn'li almalısın 1 ocakta akn kalkacak boşa gider akn ye verdiğin para bence anladığım kadarıyla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.