Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (955. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mrF_T , mrF_T Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (3 Mobil) - 9 Masaüstü4 Mobil
5 sn
28.781
Cevap
577
Favori
2.027.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
89. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 953954955956957
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ttnet ve alo pakrt taahuttum bitti bugun musteri hizmetleri aradim 75gb akk 16 mbps kadar hiz +alo paket 2 yil taahhut ile 64.90 tl fiyat soylediler. Iptal blofunu yemediler direkt iptal islemini baslattilar. Adamlar artik musteriye doymus eski musteri olmamiz umutlarunda bile degil. Aynen de bunu soyledim telefondaki kisiye. Sonic olarak iptal talebi alindi 1 hafta icinde islak izma icin telekoma gitmem gerekiyor. Sizce ne yapayim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozel

Ttnet ve alo pakrt taahuttum bitti bugun musteri hizmetleri aradim 75gb akk 16 mbps kadar hiz +alo paket 2 yil taahhut ile 64.90 tl fiyat soylediler. Iptal blofunu yemediler direkt iptal islemini baslattilar. Adamlar artik musteriye doymus eski musteri olmamiz umutlarunda bile degil. Aynen de bunu soyledim telefondaki kisiye. Sonic olarak iptal talebi alindi 1 hafta icinde islak izma icin telekoma gitmem gerekiyor. Sizce ne yapayim?

Sizin aramanızla teklif edilmiyor ki zaten ucuz fiyatlar. Müdürlüğe gidip iptal talebinde bulunacaksınız sonrasında sizi onlar arayacak ve uygun fiyat teklif edecek. Telefonda aldıkları iptal talebi bir şey ifade etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tvsinema

Arkadaşlar sadece telefon alo konuştukça öde için ne kadar öneriyorlar yıllık?

benim telefonunda taahhütü 15 mart ta bitiyor, aradım 24 ay söz verirseniz 12 lira, 12 ay söz verirseniz 14 lira demişlerdi; ben devam etmicem herhalde. siz veya başkası fiyat alabildiniz mi sadace telefon için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Taahhüdüm 14 Mart 2017'de bitiyor. Islak imza atmaya ne zaman gitmeliyim? Fazladan fatura veya taahhüt bozma ücreti ödememek için.

Tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Arkadaşlar bilen yok mu? Ne zaman ıslak imza atmaya gitmeliyim?
  • kilecerme kullanıcısına yanıt
    Hemen ertesi gün gidin. 15 mart.
  • Suan 24mbps 75gb akk lik pakete 60tl oduyorum. Taahhüt un bitmesine de daha cok var. Mayistan sonra hizim 16ya dussun diye 35mbps lik bir pakete gecmek istiyorum. Paket degisikligi yapma sansim var mi ? Varsa cok gecirirler mi ?
  • 16mbit 50gb 48tl, tlf alo değil diğeri 750dk 21tl ... yeni yeniledim daha iyi yapanlara saygım sonsuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyny1

16mbit 50gb 48tl, tlf alo değil diğeri 750dk 21tl ... yeni yeniledim daha iyi yapanlara saygım sonsuz...

Bu teklifi nasil aldiniz?

• fiber olmayan evim için turk telekomdan hafta sonu telefon aldım. turk telekom her yere fiber döşüyor. teklifimizi kabul ederseniz ilk ay adsl kullanacaksınız ikinci aydan itibaren fiber kullanabilirsiniz dedi. 79 tl gibi bir rakama 24 mbps fiber + digiturk veriyormus. henuz bir sey kabul etmedim. turk telekom'un sitesinden baktığımda benim olduğum yerde fiber görünmüyor ama veriyoruz diyorlar ısrarla. sizce ne yapmak lazım?
  • 24 mbs + ttnet alo 56 teklif aldım. kabul etmedim.

• Benim de sözleşmem 12 martta dolacak turktelekomdan aradılar 16 mb internet 75 gb akkli pakete 49 Tl fiyat verdiler. Ayriyetten Telefon için de +18TL ilk 2 ay TTnet ALO 2 ay sonra aradığımda 12 TL'ye düşecekmiş. Sizce kabul edeyim mi? yoksa ıslak imza ile iptal edip daha uygun fiyat mı almaya çalışayım.(Şu anki tarifem 16 mbit 50gb akk'li paket 44 TL ödüyorum. Telefonda 20TL civarı geliyor.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrullaharda

Benim de sözleşmem 12 martta dolacak turktelekomdan aradılar 16 mb internet 75 gb akkli pakete 49 Tl fiyat verdiler. Ayriyetten Telefon için de +18TL ilk 2 ay TTnet ALO 2 ay sonra aradığımda 12 TL'ye düşecekmiş. Sizce kabul edeyim mi? yoksa ıslak imza ile iptal edip daha uygun fiyat mı almaya çalışayım.(Şu anki tarifem 16 mbit 50gb akk'li paket 44 TL ödüyorum. Telefonda 20TL civarı geliyor.)

akk yakında sorun olmaktan azda olsa çıkıyor, onun için kotayı boşver 50gb de yeter.

16MB hız için ise 50gb kota için, telefon dahil 44tl ilk 2 ay ücretsiz teklif alanlar var. Tabi islak imza ile.
  • Arkadaşlar internet tahattütüm 28 şubatta , ttnet alo tahattütüm 4 martta bitiyor yarın ıslak imza ile ikisini de kapattıracacağım tahminen ne kadar ücret çıkar tahattüt bozma bedeli olarak ?

• Fazla birşey çıkmaz, TT Aloya 3-5 lira ancak. Hatta Telefonun taahhütne 2-3 gün kalıyor bekle o gün git ikisini iptal et.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Fazla birşey çıkmaz, TT Aloya 3-5 lira ancak. Hatta Telefonun taahhütne 2-3 gün kalıyor bekle o gün git ikisini iptal et.

Bu seferde internet tahattütüm bittigi halde kullandım diye ücret almasınlar ? Telefon ile arayarak ön iptal talebi oluşturdum 5 gün içinde giderek imza atın dediler ama hala internetim açık daha öncesinde iptal talebiyle ilgili SMS gelirdi ve anında net kesilirdi

• Kaç gün kullandiysan o kadarını alırlar, oda 3-5 lira ancak

• quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Kaç gün kullandiysan o kadarını alırlar, oda 3-5 lira ancak

Hiç uğraşmayım o zaman yarın gidip atıyım imzayı :) teşekkür ederim

• Arkadaşalr vodafone. net yaklın internet kullanıyorum 50 gb akk 16 gb hız 49.90 dan taahhüdüm mayısta bitiyor sizce türktelekom yakın fiyat verir mi ?
  • Bende 50 GB paket istedim ama sistemde en düşük 75 GB paketli tarifenin göründüğünü söyledi.
  • 2 martta bitecek tahatut için hala aranmadim 2 sinde iptale gitsem sıkıntı olur mu

• 
Sayfa: önceki 953954955956957
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.