Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (568. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: noval_06 , furkan_02 , -OFLU- , Atalay35 , truva1975 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü3 Mobil
5 sn
28.776
Cevap
577
Favori
2.027.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
53. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ttnet alo akşam 7 sabah 7 1 ay daha uzatılmış kullanım süresi sonra iptalmi olur tekrardan uzatırlarmı bilemem ama müşteri hizmetleri ilede görüştüm oda 1 ay daha uzatıldı bu yüzden geçemedim şunu sınırsız uzatırlarsa ttnet alo ya geçiş yapacam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: re_death

yoruma açık bırakmışlar evet ama ben 12 ay tahattüt için bu indirimi aldıysam 13. ayda iptal ettirdiğimde benden geriye dönük hiç bir hak da talep edemiyor. kalabalık gözüksün diye yazılmak için yazlmış bir paragraf tek paragrafta anlatılcakları uzattıkca uzatırsalar böyle saçmalamaya başlıyolar

Sanırım fazla panik yaptım. Şimdi geçen seneki 3lü fırsat sözleşmesini inceledim, ondada aynı şartlar geçerli. Hatta sözleşmeler arasında çok büyük fark yok.

Modem geçen sene hediyeydi ama sözleşmede belirtmemişler, bundada belirtilmemiş. Ama MH sormak lazım.
  • Taahhüt bitince modemi iade edecek miyiz? Anlamadım. Fiber modem verildi bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiber modemler ttnetindir. kullandığınız süre zarfında size temin edilir. taahütlü yada taahütsüz herşekilde internet servisinizi ttnet aracılığıyla alırsanız modem sizde kalır. ancak abonelik iptalinde modem geri teslim edilir.
  • hipernet de telekom görevlisi vdsl modemi hediyemiz diyerek verdi. Bende sordum sözleşme bitiminde modemi geri vermiycekmiyiz diye , modem hediyemiz aboneliğini iptal etsenizde sizde kalacak dedi.
  • Tv bu kanal sayısını düşürmüş çakallar çok sinirlendim ! izlediğimiz 3-5 kanal vardı onları da üst pakete almışlar.
  • Selamlar,

Dün akşam MH de modemin durumunu sordum. Hipertnet için verilen Airties Air 5650. MH modemin bizde kalacağı bilgisini verdi.
  • Telekomum vermiş olduğu vdsl modemler bizde kalıyor taahhütü bozarsak ekstradan 200,00 TL alıyorlarmış modem parası olarak sonuçta yine bizde kalıyor.
  • ikna paketine kalmadan müşteri temsilcisi 49 tl ye 3 lü paketimi bir sene uzattı. hayırlı olsun
  • Az once aradilar net limitsiz + alo paket icin 56 TL istediler. Sanirim biraz daha pazarlik etmem gerekli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankarametinerr A kullanıcısına yanıt
    müşteri temsilcisi ile telefondamı görüştünüz ?
  • 3 lü hipernet sözleşmem nisanda bitiyor. sözleşmeyi şimdiden 49 tl ye uzatabilir miyim
    abonelik süresini uzatanlar sözleşme bitmeden mi uzattılar?
  • Bugün 3 lü kampanyadan yararlandım ama tivibuyu almadım 3.5 lira ücret varmış o da yansımayacak haliyle. Zaten Tivibu beş para etmez. Kampanyadan haberdar eden arkadaşlara çok teşekkür ederim. 100 küsür lira ödediğim şeye 49 ödeyeceğim artık.
  • ay sonuna kadar bekleyelim bakalım belki daha güzel kampanyalar çıkar.Ya da gidip ikna kampanyasında bir şeyler kapacağız :)
  • TTNet fiber sorgulaması yaptım ve karşımızda ki binada fiber bağlantı varken bizde ADSL kullanılıyor üstelik hat zayıflamam 29 snr değerinde çıkıyor alabileceğim snr 19 küsür iken kullandığım ise 12 snr civarında. TTNet'i arayıp portumu karşı binadaki fiber üzerinden vermelerini söylersem yaparlar mı?
  • Bizim binada fiber ve hiper yok şuan en iyi bize uyan kampanya hangisi acaba acil cevap lütfen

• Bugün aradılar. Taahhüt süresi 12 ay dolduktan sonra iptal edilirse herhangi bir cezası olmadığını söylediler. Sözleşmenin düzeltilmesini önerip kapattım.
  • YENİ abonelik başvurusu yapıldı.
    Bölgemde hipernet desteği olmadığı için 3lü avantaj peketi verilmedi.

Sunulan Kampanya:

Ultranet Limitsiz 16Mbps'ye kadar (50 AKN) + TTnet Alo Konuştukça Öde: 61 TL * MODEMSİZ

Bu kampanya web sitesinde bulunmuyor.

Aynı kampanyanın web sitesindeki şekli Modem dahil Aylık 74,90

Başvuru sonrası çağrı merkezini aradım teyid etmek için. Böyle bir kampanya yok diyorlar :)

TTNet sitesindeki kampanya linki:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/TTNET-Alo-ve-Internette-12-ay-IndirimKampanyasi.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrsilver -- 3 Ocak 2014; 17:14:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _Discovery_

Bugün aradılar. Taahhüt süresi 12 ay dolduktan sonra iptal edilirse herhangi bir cezası olmadığını söylediler. Sözleşmenin düzeltilmesini önerip kapattım.

evet birisinde sozlesme bitmeden iptal edilirse, digerinde abonelik iptal edilirse demis. bu da akil karistiriyor.

• 
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.