Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: messi100 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
28.778
Cevap
577
Favori
2.027.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TaLeNDiL

quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

quote:

Son 3 ay içerisinde aboneliğini iptal ettirmiş olan TTNET aboneleri bu kampanyadan yararlanamaz.

şeklinde de bir madde var ama esnetiyorlar herhalde dediğinize göre..

Aynen hocam iptal masaları veriyormuş kampanyayı. Vermezlerse de ailenizden biri üstünden sıfırdan abone olursunuz artık ama telefon numaranız değişir

İptal masasına gittiğimde aynen haberleri vardı. Direk aldılar 3'lü avantaj için. Telefon numarası nakil oluyor ttnete telekomdan.

Yalnız 3'lü fırsat kampanyasından yararlanmak isterseniz nakil olmuyor ve yeni numara almanız gerekiyor. Bana uymadı tabi.. Bu arada modem veriliyor isterseniz ama oradaki müşteri yetkilisi habersizdi bu kampanyanın içeriğinden. Aktivasyon yaparken bakıcam ve ona göre işlem yapacağını söyledi. Kampanya koşullarında "Müşterinin modemi bulunmadığı durumlarda kampanya kapsamında bir adet kablosuz ADSL/VDSL modem ücretsiz temin edilmektedir." şeklinde bir madde var. Bunu dikkate alsın yapacaklar.

Durum yine karıştı.
    3'lü avantajda numara değişmiyor ama 3'lü fırsatta değişiyor mu şimdi?

Yoksa size 3'lü fırsatı vermek için sıfırdan abonelik mi açmak istediler?

• 2. daireyede bağlattım asıl kaldığım yere 1 mb den sonra ilaç gibi geldi 23 mb

DNS Değişince An itibari ile 27 MBPS'ye çıktı internet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 22 Nisan 2013; 17:21:36 >

• Durum harbiden karıştı yahu.Mevcut aboneler müdürlüklerin iptal bölümüne gidicek.Bu müdürlük dediğimiz ilçe bayiileri değil mi?Mesela pendik ilçesine ait 5 tane gözüküyor.İlk sayfada yetkinin sadece gayrettepede olduğu yazılmış.

Mevcut herhangi bi tahattütü bulunmayan bir abone neden iptal bölümüne gidiyor anlamadım (iptal bölümünün içeriğini bilmiyorum isminden yola çıktım)Başka bir ıssden hizmet alan ya da ttnet abonesi olup halihazırda bir kampanyadan yararlananların bu bölüme gitmesi gerekiyor diye biliyorum.Yanlışlık varsa düzeltilsin.

Tahattütü bulunmayan mevcut abone "Fırsat" kampanyasından yararlanmak için yeni abonelik mi açıyor ne oluyor yukarıda öyle olduğu yazılmış.
    Neler yapılacağını nereye gidileceğini iyice öğrenmem lazım yoksa gerçekten söylüyorum büyük olay çıkar ve hakkımda hayırlısı olmaz

edit.Şuan 8mbite kadar hız var ve ben 20mbite kadar olmasını istiyorum.Bunlar ölçüm yapıp 8den sonra kopma olur vs. derse ve bende 20de diretirsem nolur?20 yaparlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeson01 -- 22 Nisan 2013; 17:42:12 >

• Bugün türktelekom'a gittim. Hattım hipernet ve fibernet desteklemediği için 3'lü fırsat kampanyasına katılamadım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Son 3 ay içerisinde aboneliğini iptal ettirmiş olan TTNET aboneleri bu kampanyadan yararlanamaz.

Aynen hocam iptal masaları veriyormuş kampanyayı. Vermezlerse de ailenizden biri üstünden sıfırdan abone olursunuz artık ama telefon numaranız değişir

İptal masasına gittiğimde aynen haberleri vardı. Direk aldılar 3'lü avantaj için. Telefon numarası nakil oluyor ttnete telekomdan.

Yalnız 3'lü fırsat kampanyasından yararlanmak isterseniz nakil olmuyor ve yeni numara almanız gerekiyor. Bana uymadı tabi.. Bu arada modem veriliyor isterseniz ama oradaki müşteri yetkilisi habersizdi bu kampanyanın içeriğinden. Aktivasyon yaparken bakıcam ve ona göre işlem yapacağını söyledi. Kampanya koşullarında "Müşterinin modemi bulunmadığı durumlarda kampanya kapsamında bir adet kablosuz ADSL/VDSL modem ücretsiz temin edilmektedir." şeklinde bir madde var. Bunu dikkate alsın yapacaklar.

Durum yine karıştı.

Ben numarayı telekomdan ttnete devir yaptırarak yararlanmak istedim. 3'lü fırsatta bundan yararlanamıyorsunuz dediler. Onda nakil yapamazmış, yeni numara açılır dedi. Ben 35 mbit aldım bu arada onda fiyatlar aynı olduğu için çok kurcalamadım ama konuştuğum kişinin çok fazla bilgisi yoktu konuda. O yüzden başkaları sorgulasınlar iyice yaptırmak isteyenler.

• Bende bugün gittim, hipernete geçtim ama eski evahttımı geçiremedikleri için en düşük sabit ücretten o hattı kullanmaya devam ediyoruz. Gidince şaşırmayın
  • inat ettim firsat kampanyasindan faydalanacagim. ttmudurluk desteklemiyor diyor forumda sagolsun bi arkadas bakti destekliyor dedi. tt bayisi destekliyor dogruluyor ancak 49 tl den olur neymis sadece istanbulda gecerli diyor. mh telefonla basvuru alamayiz diyor. ancak bolge tanimi yokmus. ne bicim istir anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vermemek için herseyi söylerler onlar söyleyince sende aksini söyle TT müşteri temsilcisi ve TTnet genel merkezi aradım (Şişlideki) Diye dersen , seve seve 39'lk tarifeden yapmak zornda kalırlar , azıcık blöf yap hatta blöf yapma ara direk böyle böyle de 10 lira için adam dolandırmaya çalışıyor xxx ofis de ne yapmamı istersini de , onlar sana söylerler.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Durum yine karıştı.

Ben numarayı telekomdan ttnete devir yaptırarak yararlanmak istedim. 3'lü fırsatta bundan yararlanamıyorsunuz dediler. Onda nakil yapamazmış, yeni numara açılır dedi. Ben 35 mbit aldım bu arada onda fiyatlar aynı olduğu için çok kurcalamadım ama konuştuğum kişinin çok fazla bilgisi yoktu konuda. O yüzden başkaları sorgulasınlar iyice yaptırmak isteyenler.

Ben arayıp teeyit ettim, numara değişmiyor.
    Bence sizin ordaki mdüürlük eski abone olduğunuz için fırsat vermiyor. Yeni abonelik açmak istemiş diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: cakin

inat ettim firsat kampanyasindan faydalanacagim. ttmudurluk desteklemiyor diyor forumda sagolsun bi arkadas bakti destekliyor dedi. tt bayisi destekliyor dogruluyor ancak 49 tl den olur neymis sadece istanbulda gecerli diyor. mh telefonla basvuru alamayiz diyor. ancak bolge tanimi yokmus. ne bicim istir anlamadim

Telekom ve ttnette olay aynen bu şekilde. Açıkçası aldığım internetten ve telefondan şikayetim yok, gayet stabil ancak birşeyler değiştirmek istediğiniz zaman mecburen işiniz onlara düşüyor ve sorunlar başlıyor. Son 2 aydır bunlarla uğraşıyorum, kimsenin birbirinden ve yaptıklarından haberi yok. Ttnet başka birşey diyor, telekom başka. Telefondakiler zaten başka dünyadan geliyorlar sanki ne sorsan olmaz diyorlar. 2 dk sonra tekrar arayınca başkası farklı bir şey diyor. Bugün telekomda görüştüğüm müşteri temsilcisi 39'luk tarifede nakil olmaz dedi. Bir üst mesajdaki arkadaş aramış, olur demişler. Şaka gibiler :)

Telekomun yaptığı yatırımları her zaman ve her yerde destekleyip eleştirilere katılmamışımdır ama şu operasyon sorununu hala bir oturtamadılar. Hayatım boyunca işimin düştüğü yerler arasındaki, bireysel müşterilere karşı en kötü yönetilen kurumsal şirkettir diyebilirim.

Not: Teknik servisi hariç tutuyorum. Tek anlaşabildiğim kişiler onlar. Bütün sorunlarımı çözdüler, çözülmese bile teknik açıklamasını yapıp neden olmayacağını söylüyor adamlar.

• bende 3lü fırsat niyetine gittim bugün.üçün birini aldım döndüm.alt yapıda fiber yokmuş.max 8mbit destekliyormuş.bende herhangi bir pakete dahil olmadan döndüm.acaba başka adsl(doping,biriadsl vs başka firma) max 8mbit limitsz daha uygun yokmu ya.55 tl fiyat verdiler bugün tel dahil limitsiz.olmadı net6 alacaz artık.
  • Arkadaşlar yıllardır TTNET abonesiyim.Geçen ay Taahhütüm bitti. 39 yada 49 TL lik kampanyaya geçebilirmiyiz ?

Yada daha az ödecebileceğimiz bir kampanya var mı ?
  • @sonurakar

Öyle hocam zaten dünyanın parasını kazanıyorlar birde benden 10TL fazla mı alacaklar :) ama bu abonelik işleri çok kolaylaşmış gittik sıra yoktu hemen başvurduk bir kimlik fotokopisi 2-3 imza ile hallettik 10 dakika sürdü 1-2 güne internet ve telefon 1 haftaya kadar da tivibu gelecekmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _KayseriSpor

Arkadaşlar yıllardır TTNET abonesiyim.Geçen ay Taahhütüm bitti. 39 yada 49 TL lik kampanyaya geçebilirmiyiz ?

Altyapınız FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu? Eğer yanıtınız evet ise telefon+internet 39₺ için şu an daha uygun bir kampanya yok maalesef... 3'lü Fırsat Kampanyası, telefon+internet 39₺

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yalın internet de alsak 39 lira mı bu paket sözleşmeyi indirince orda öyle yazmışlar; telefona gerek yok çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: RocknRoll@

yalın internet de alsak 39 lira mı bu paket sözleşmeyi indirince orda öyle yazmışlar; telefona gerek yok çünkü

Evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: _KayseriSpor

Arkadaşlar yıllardır TTNET abonesiyim.Geçen ay Taahhütüm bitti. 39 yada 49 TL lik kampanyaya geçebilirmiyiz ?

Altyapınız FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu? Eğer yanıtınız evet ise telefon+internet 39₺ için şu an daha uygun bir kampanya yok maalesef... 3'lü Fırsat Kampanyası, telefon+internet 39₺

Evet destekliyor fakat sıkça sorulan sorular kısmında bu ibare var ;

''...yeni bireysel müşterilerimiz 12 aylık abonelik taahhütnamesi imzalayarak yararlanabilir. ''

genede geçebilir miyiz ?

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/sss/Sayfalar/3lu-Firsat-Kampanyasi.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

bende 3lü fırsat niyetine gittim bugün.üçün birini aldım döndüm.alt yapıda fiber yokmuş.max 8mbit destekliyormuş.bende herhangi bir pakete dahil olmadan döndüm.acaba başka adsl(doping,biriadsl vs başka firma) max 8mbit limitsz daha uygun yokmu ya.55 tl fiyat verdiler bugün tel dahil limitsiz.olmadı net6 alacaz artık.

Yalın NETLİMİTSİZ + aylık 3₺ bağlantı ücreti = aylık 52,99₺ Üniversiteli Kampanyası (Herkese açık - 12 ay taahhütlü - Yalın internet devre hazırlama ücreti bir defaya mahsus 8₺ - Modem hediyeli)

• ben 6 aylık %50 indirimin son ayındayım.

iptal masasına gideceğim.

bakalım ne verecekler bize.
  • arkadaşlar yalın internet kullanıyorum 63-65 lira veriyorum.10.ayda doluyor taahhütüm müşteri hizmetlerini aradım indirim falan dedim yok dediler iptal ettirirsem ne kadar ceza öderim dedim 90 tl falan dediler yemediler yani ne yapmam lazım :D indirim fln almak için
  • 
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.