Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.771
Cevap
577
Favori
2.027.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bugün gittim öğle arası sözde turktelekom öğle arası açık ya, neyse güvenlik görevlisine iptal için geldim dedim, saat 12-14 arası sistem açık değil saat 14 de gelin dedi, ya sabır dedim içimden hani bu özel kurumdu hala klasik devlet mantığı devam etmekte. Saat 14 de gittim numara almaya çünkü 12 de numarada vermediler 47 numara denk geldi ki daha 37 numarayı içeri alıyorlardı. Sadece 1 kişi bakıyo iptale, 10 dakikadan 100 dakika beklemem lazım diye çıktım. Yerim kırklareli/lüleburgaz birde perşembe gidecem saat 14 den sonra bakalım ne diyecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: discrepancy

Bende bugün gittim öğle arası sözde turktelekom öğle arası açık ya, neyse güvenlik görevlisine iptal için geldim dedim, saat 12-14 arası sistem açık değil saat 14 de gelin dedi, ya sabır dedim içimden hani bu özel kurumdu hala klasik devlet mantığı devam etmekte. Saat 14 de gittim numara almaya çünkü 12 de numarada vermediler 47 numara denk geldi ki daha 37 numarayı içeri alıyorlardı. Sadece 1 kişi bakıyo iptale, 10 dakikadan 100 dakika beklemem lazım diye çıktım. Yerim kırklareli/lüleburgaz birde perşembe gidecem saat 14 den sonra bakalım ne diyecekler.

ben 12:30 gibi gittim telekom müdürlüğüne. girdim içeriye. çok da güzel işlem yaptılar..
  • Arkadaşlar bu %50 veya 39.90lık tarifeden faydalananlar bize bunun ttnetten bir ekran görüntüsünü paylaşabilirler mi,çünkü telekomdaki vatandaşlara illaki ispat gereken bir şey lazım galiba.Eğer mümkünse kişisel bilgilerini sansürleyip böyle bir kanıt paylaşabilirsek hepimiz için faydalı olur.Zira bazı telekom çalışanları nato kafa nato mermer imalatı olduğu için sorun yaşıyoruz.
  • sınırsız 8gb+tivibu kutu maxi paket+modem+konuştukça öde ye 42,5 e geçtim. henuz gelen giden yok. maksadım kapatmaktı. yine kandırdılar beni :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Stone1

Arkadaşlar bu %50 veya 39.90lık tarifeden faydalananlar bize bunun ttnetten bir ekran görüntüsünü paylaşabilirler mi,çünkü telekomdaki vatandaşlara illaki ispat gereken bir şey lazım galiba.Eğer mümkünse kişisel bilgilerini sansürleyip böyle bir kanıt paylaşabilirsek hepimiz için faydalı olur.Zira bazı telekom çalışanları nato kafa nato mermer imalatı olduğu için sorun yaşıyoruz.

ilk mesajda ekran görüntüsü var.
  • bu konuya gelince niyetleniyorum sonra tırsıyorum

malum mart 2012 kadar taahütümüz var ,tamam kardeşim kapatıyoruz ver bakalım indirimlerimizi derlerse ne yapacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Bende bugün gittim öğle arası sözde turktelekom öğle arası açık ya, neyse güvenlik görevlisine iptal için geldim dedim, saat 12-14 arası sistem açık değil saat 14 de gelin dedi, ya sabır dedim içimden hani bu özel kurumdu hala klasik devlet mantığı devam etmekte. Saat 14 de gittim numara almaya çünkü 12 de numarada vermediler 47 numara denk geldi ki daha 37 numarayı içeri alıyorlardı. Sadece 1 kişi bakıyo iptale, 10 dakikadan 100 dakika beklemem lazım diye çıktım. Yerim kırklareli/lüleburgaz birde perşembe gidecem saat 14 den sonra bakalım ne diyecekler.

ben 12:30 gibi gittim telekom müdürlüğüne. girdim içeriye. çok da güzel işlem yaptılar..

Hocam hayırlı olsun. Hangi tarifeye geçtiğinizi, eski tarifenizde taahhütünüzün olup olmadığını ve işlemleri nasıl yaptığınızı açıklarsanız telekoma gidecek arkadşları bilgilendirmiş olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

quote:

Hocam hayırlı olsun. Hangi tarifeye geçtiğinizi, eski tarifenizde taahhütünüzün olup olmadığını ve işlemleri nasıl yaptığınızı açıklarsanız telekoma gidecek arkadşları bilgilendirmiş olursunuz.

ilk önce iptal bölümüne gittim ve hiç sohbete girmeden telefon iptal talebinde bulunanlara iptal etmeme - ( telefonu sırf internet için kullanıyorum diyenlere) 6 ay % 50 indirim ve 12 ay boyunca da telefon sabit ücreti almama teklifiniz oluyormuş. Doğru mu diye sordum. Evet doğru dediler. Ancak ben smile adsl kullanıyorum dedim. Beni başka bir müşteri temsilcisine yönlendirdi ve ilk önce iss değişikliği yapın, sonra gelin, teklifden faydalanın dediler. bende taşıma işlemini başlattım.

taşıma işlemi gerçekleşince de bu teklife geçeceğim nasipse..

• quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

bu konuya gelince niyetleniyorum sonra tırsıyorum

malum mart 2013 kadar taahütümüz var ,tamam kardeşim kapatıyoruz ver bakalım indirimlerimizi derlerse ne yapacağız

Konuyu dikkatli okursanız taahhütlü arkadaşlarında bu tarifeye geçtiğini göreceksiniz. Hocam interneti veya telefonu kapatacağım demeyin. Böyle bir tarifeniz varmış fakat benim taahhütüm var ve maliyeti ağır geliyor hiçbir ceza ödemeden o tarifeye geçmek istiyorum deyin ve geçin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ilk önce iptal bölümüne gittim ve hiç sohbete girmeden telefon iptal talebinde bulunanlara iptal etmeme - ( telefonu sırf internet için kullanıyorum diyenlere) 6 ay % 50 indirim ve 12 ay boyunca da telefon sabit ücreti almama teklifiniz oluyormuş. Doğru mu diye sordum. Evet doğru dediler. Ancak ben smile adsl kullanıyorum dedim. Beni başka bir müşteri temsilcisine yönlendirdi ve ilk önce iss değişikliği yapın, sonra gelin, teklifden faydalanın dediler. bende taşıma işlemini başlattım.

Hayırlısı olsun. Demek ki başka internet servis sağlayıcıdan geçincede tekliften faydalanılıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hayırlısı olsun. Demek ki başka internet servis sağlayıcıdan geçincede tekliften faydalanılıyor.

telefonu kapatmak isteyen herkes faydalanabiliyor..

yeter ki ttnet de olun..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu tarifeye geçen arkadaşlardan birisi işlem yaptığı telefon numarasını pm den gönderebilir mi.
    Telekoma anlatmak zor oluyor.

2 ay ücretsiz 10 ay 39,90 kalan 12 ay 59,90 dışında uygun tarifeleri yokmuş. Bundan başka uygun kampanya yok diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Say Goodbye

TTNet Limitsiz İnternet (9 Ay Taahhütsüz) + TTNet Alo Konuştukça Öde = 39 TL

TTNet Limitsiz İnternet %50 İndirimli (6 Ay Taahhütsüz) + TTNet Alo Konuştukça Öde = 30 TL

koyu yazdıklarımın birbirinden farkı ne anlıyamadım?

Hocam iki teklif sunuyorlar. Birisi 6 ay %50 indirim, diğeri 9 ay 39 TL. Mesele ben ilk mesajdada yazdığım gibi 6 ay %50 indirimli kullandım. Şimdide 9 ay 39 TL'den kullanmaya başladım.
  • Bunlar iki ayrı seçenek, fakat toplamda sağladıkları avantaj aynı:

İlkinde 20 TL x 9 ay = 180 TL avantaj
    İkincide de 30 x 6 ay = 180 TL avantaj

quote:

TTNet Limitsiz İnternet (9 Ay Taahhütsüz) + TTNet Alo Konuştukça Öde = 39 TL

TTNet Limitsiz İnternet %50 İndirimli (6 Ay Taahhütsüz) + TTNet Alo Konuştukça Öde = 30 TL

koyu yazdıklarımın birbirinden farkı ne anlıyamadım?

Bunlar tarife değil, sıkıntı ordan çıkıyor. Aboneliğini iptal ettirmek için müracaat edenlere ikna amaçlı verilen ayrıcalık. Dolayısı ile tarifeler arasında bulunması mümkün değil.

quote:

Orijinalden alıntı: imparatorlak

Bu tarifeye geçen arkadaşlardan birisi işlem yaptığı telefon numarasını pm den gönderebilir mi.
    Telekoma anlatmak zor oluyor.

2 ay ücretsiz 10 ay 39,90 kalan 12 ay 59,90 dışında uygun tarifeleri yokmuş. Bundan başka uygun kampanya yok diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmay -- 12 Kasım 2012; 21:36:05 >

• quote:

@gokmay
    teşekkürler dostum, kampanyaların birbirine avantajı yok matematik olarak

@cancanturk

dostum peki, mesela ben "9 ay taahhutsuz" paketini alsam 9. aydan sonra internet ücreti eski haline mi gelicek?(yani telefon + internet 59 lira mı olacak?) + telefonu 12 ay taahhut biter bitmez kapatabiliyoz mu?

Evet internet ücreti eski haline gelecek fakat siz sekizinci ay sonunda gidip yeni bir fırsattan yararlanabilirsiniz. İptal bölümünde fırsatlar bitmez. Telefonu taahhüt biter bitmez kapatabilirsiniz. Ama sabit ücret gelmeyecekse ve konuştukça ödeyeceksek kapatmaya gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

@mysticus ve @PeR_FeCt

Ben İzmir'de Telekoma bizzat gidip yaptırdım. Durumu anlattım, internette böyle birşey okudum dedim.
    Onlar da iptal + ikna sistemiyle talimat alıp, geçişi sağladılar...

Sonunda izmir'den biri çıkmış. Çok teşekkürler bilgi için dostum. Bakçelievlere telekoma bu hafta giderim zaman. Aama kendi öğlen aramda gideceğim o zaman işlem yapıyorlar mı ?

@Say Goodbye
    Evet internet sonra normal fiyatına dönüyor.
  • Arkadaşlar kimse bana yardımcı olmuyor benim ev telefonu aboneliğim yok (vardı 3 ay önce iptal ettirdim) şimdi ise internet bağlatmak istiyorum. sizce en uygun internet aboneliğine nasıl sahip olabilirim? ( telefonu kullanmayacam öncelik tercihim yalın internet)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozo46

Arkadaşlar kimse bana yardımcı olmuyor benim ev telefonu aboneliğim yok (vardı 3 ay önce iptal ettirdim) şimdi ise internet bağlatmak istiyorum. sizce en uygun internet aboneliğine nasıl sahip olabilirim? ( telefonu kullanmayacam öncelik tercihim yalın internet)

gidin herhangi bir telekom müdürlüğüne...

ben ttnet kullanmak istiyorum. forumda ki konudan bahsedin...

bakalım ne diyecekler..

denemeden olmaz..
  • Ben Hisarönü'nde bulunan Telekom'a yaptırdım, öğlen arasında çalışıyorlardı.

Not: Bahsettiğim Telekom tadilatta şuan, geçici lokasyonu Heykel'e doğru bir yerde...

quote:

Orijinalden alıntı: melmur

Sonunda izmir'den biri çıkmış. Çok teşekkürler bilgi için dostum. Bakçelievlere telekoma bu hafta giderim zaman. Aama kendi öğlen aramda gideceğim o zaman işlem yapıyorlar mı ?

• Heykeldeki çok kalabalık olmuyor mu öğlen ? Bahçeli biraz daha sakin olur diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.