Şimdi Ara

TTNET'in Yeni Tuzağı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • TTNET bu son yapılan düzenleme ile "sabit hat parası"nı tüm paketlere eklemis bulunmakta !!!
    esas yeni tuzak bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: meco

TTNET bu son yapılan düzenleme ile "sabit hat parası"nı tüm paketlere eklemis bulunmakta !!!
    esas yeni tuzak bu

o zaman sabit hat ücreti ödemiyeceğiz öyle mi?
  • 6-7 aydan fazladır 8mbit kullanıyorum 15gbdan sonra hız 512 düşcek dediler, daha bugune kadar düşmedi, her gün .mkv,.iso dosyası çekiyorum kaç TB veri çektim hesabını bile bilmiyorum :)
  • Hız düşmüyor kota dolmuyor 3 4 lira farkla 8 mbit sürekli:D 1 ay da en az indirdiğim veri 50 gb.we sabit 900-930kb/s ile kasım ayı 400 küsür gb..
     TTNET'in Yeni Tuzağı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smalldevil -- 30 Aralık 2010; 21:44:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spawn1984

6-7 aydan fazladır 8mbit kullanıyorum 15gbdan sonra hız 512 düşcek dediler, daha bugune kadar düşmedi, her gün .mkv,.iso dosyası çekiyorum kaç TB veri çektim hesabını bile bilmiyorum :)

nereye depoluyorsunuz bukadar veriyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihgh3

quote:

6-7 aydan fazladır 8mbit kullanıyorum 15gbdan sonra hız 512 düşcek dediler, daha bugune kadar düşmedi, her gün .mkv,.iso dosyası çekiyorum kaç TB veri çektim hesabını bile bilmiyorum :)

harddiske?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SrdRTcR

quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

quote:

Orijinalden alıntı: SrdRTcR

quote:

Orijinalden alıntı: BehramX

şu anda bütün 1024 leri bu tuzağa çekmeye çalışıyorlar 1024 kullananlar ttnetin en kurnaz internet kullanıcıları.

Ben öyle düşünmüyorum. Adil kullanım olayını uygulamıyorlar ki zaten. 400 gb download var hala 7 mbit alıyorum. Tabi akşam 5 gece 1 arası çöküyor birçok kişide olduğu gibi ama 15 gb yi geçince 512 ye hızı düşürmüyorlar. 1 mbit nedir ya hız mı o? 1mbit kullananlar kurnaz değil enayidir desem ayıp olur ama az olmaz yani. 8 mbit e kadar netlimitsiz tarifesinde hattınızın alabileceği en fazla hız 1 mbit değilse, 1 mbitten fazla alacağiniz kesindir.Hattı 4-5 mbitten yukarıyı destekleyipde 1 mbit kullanan arkadaşlar varsa onlar için üzülmekten başka birşey gelmiyor elimden. Şahsen, 1 mbit hızı 5 tl ye verseler ayda yine kullanmam. Şu enayi lafına sinirlenebilirsiniz ama yinede yazma gereği hissettim. Sinirlenenlerden özür dilerim.

uygulayacaklar 1 ocaktan itibaren 1 senedir insanlar geçsin sonra 1 e geri dönemesin diye yapıyorlardı şimdi 8 megabit limitsizi 110 yaptılar beğenmezsen ona geç diyorlar

Dediğin doğruysa vay halimize! Ama uygulayıp uygulamıyacaklarını yine garanti edemezsiniz. Bekleyip göreceğiz. Ama uygulasalarda ben 1 mbit sınırsıza nazaran bu tarifeyi kullandığıma pişman olmam. Sonuçta 14 ay kullanmışım. Her ay da 15 gb yi geçmişim, hızımda düşmemiş. Yani ben 14 ay önce 8 mbit netlimitsiz değilde 1 mbit kullanmaya başlasaydım daha mı iyi olacaktı? Cidden 1 mbit i hız yerine koymuyorum bile! Ocaktan sonra adil kullanım uygulanmaya başlarsa da, ayın 20-25 ine kadar 25 gb geçmem olur biter. Son 5 gün ne indireceksem indiririm.

sadece indirmeylemi oluyor? youtube a girip 1080p izleyemeyecekmiyiz? dh video inceleme hd leri 500 mb dan başlıyor

• beyler en ıyı cevap bence netlerı kapattırmak mılletı sömuruyorlar dünyanın en yavas ve en pahalı netını kullandıgımız yetmıyor gıbı dahada zam yapıyorlar reklamlarda dıger yaptıgı kampanyalarda kaybettıgı parayı sabıt uyelerden cıkarıyor sayet benım dusuncem ıyıce dusunup kapattırmak vodafonun ınternet paketını alır dowload yapmam hemde 1 mps den daha hızlı pc ye telefonu baglayarak gıre bılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: daysleeperxp

1 Mbps sınırsız kullanıyorum ve şu anda 162 gb'ı geçtim indirmede, max günlük 8 gb'ı bulabiliyor indirmelerim. Bir keresinde aylık 240 Gb'a yaklaşmıştım Şimdi Smile'a başvurdum aynı tarife için başvuru formu kargoda imiş, 9 ay 22.5 lira ödeyeceğim, 2 yıl taahüttlü. Son bir ay içinde ttnet beni 3 defa aradı bir sürü tarife söylediler ben de bu smile'ın tarifesini verebiliyorsanız kalırım dedim bizde yok dediklerinde kusura bakmayın pazartesi smile'a başvuracağım dedim ve kapattım, fazla mı acımasız oldu bu???

Arkadaşım bende smile a geçmeye kalkıştım geçmek için 1 ay boyunca uğraştıktan sonra sonunda pes ettim adamlara 3 sefer kargo yolladım adamlar benle dalga geçer gibi yok efendim kargoyu kaybettik yok efendim başka arkadaş almış diyerek 1 ay boyunca oyaladılar bilmiyorum senin talihin nasıl çıkar ama bende senin gibi daha az vereceğim hevesi ile yola çıktım hevesim kursağımda kaldı.Tabii yine sen bilirsin ama şimdi problemin yoksa bence geçme smiledan çıkmak girmesinden daha zor diyorlar ben 1 ayda giremedim girseydim kim bilir kaç ayda çıkardım

Bu arada benimde aylık indirmem en kötü ayda 120gb yazın 228gb gördüğümü bilirim bütün gün gece açık aralarda indirmeyi 80-90kb kısıyordum internete gireceğim zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihgh3

quote:

2 tane 1 TB, 1 tane 2 TB agzına kadar 720p-1080p mkv dolu =) yeni alcam 1 tane daha 2 tb'lik =)
  • adamları dürtüp durma uyanacaklar görücez günümüzü sonra ;)))
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.