Şimdi Ara

Ttnet Hız Sorunu !!!!!!! Lütfen Oku

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende 24 ay anlaşmalı 16 mbit ttnet adsl internet var. Ancak hiç memnun değilim. Bundan 2 ay öncesine kadar akk aşmadan hızımı kesip 3 mbit e sabitliyorlardı ve şimdide şehrin ortasında oturduğun halde 16 mbit internetim 8.5 mbite sabitlendi. Ttneti arıyorum hattınızda sorun gözükmemektedir diyip duruyorlar. Defalarca hata kaydı oluşturdum eve gelmişler ben yoktum modem bozuk dediler arkadaşın yeni modemine taktığımda da aynı sorunu yaşamaktayım ayrıca başka bilgisayarlada denedim kabloylada denedim ama nafile. İnternet alacak arkadaşlar başka alt yapı yoksa bile ttnet almayın insanları çok güzel kullanıyorlar. Her ay verdiğim parada haram zıkkım olsun daha bi gün yüzümü güldürmediler arkadaş hep yavaş hep yavaş. Ayrılmak içinde 400 tl ödemem gerekiyormuş böyle işin ... Evde deliricem bu şerefsizlerin yaptığı bu hareketlerden dolayı bir de her defasında suçu başkalarına atmakta üstlerine yok örgütlenmişler sanki ...

• Hat değerlerini görmeden nasıl bir yorumda bulunalım ?
  • Hocam hat değeri ne demek ve nerden bakabilirim çok bilgili değilim kb

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maksimum 8.5 mb verebiliyorsa nasıl 16 Mbit satabiliyör, senin hattının ne kadar hız desteklediğinin hiç bir önemi yok,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • knslgmr kullanıcısına yanıt
    İlk aldığımda hızda sorun yoktu ayrıca

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bır şekilde tekrar eski hızi vermek zorundalar,mecburdur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de olmustu hocam o ay başında sıfırlanması gereken akn yi çakal herifler sıfırlamamışlardı arayıp kavga etmiştim hediye olarak 1 hafta 16 mbit yapmışlardı hızımı. Ama yine 3 mbit alıyordum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.