Şimdi Ara

TTNET'deyim KABLONET(UYDUNET) ÖNERİYORMUSUNUZ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
12.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben gayet memnunum.Sizin sorununuz ne yazık ki altyapısal sorunlardan kaynaklanıyor.Tabi bu durum her issde mevcut.Frankfurt sunucularının birinde yaptığım hız testi sonucu resimdeki gibidir.Bu arada 50 mbps paketim mevcut AKN'yi aştığım için hızım şuan 16 mbps'dir.
     TTNET'deyim KABLONET(UYDUNET) ÖNERİYORMUSUNUZ?

Ben İstanbul'da ikamet ediyorum.Buda İstanbul'da bulunan bir serverdaki hız testi sonucum.
     TTNET'deyim KABLONET(UYDUNET) ÖNERİYORMUSUNUZ?

Eski bir konuya mesaj atmışsınız.Bilmiyorum bu sonuçları bu konuya atmamın anlamı varmı ancak mesajınızı görünce bende test edip paylaşmak istedim.Yaşadığınız sorun beni üzdü eğer çözüm bulunamıyorsa alternatif altyapısı olan bir iss varsa onlara geçmenizi tavsiye ederim.Yaşadığınız sorunu tüm kullanıcılar yaşamıyor.Sayfalar bende gayet hızlı yükleniyor ve oyun pingimden de hiç bir zaman şikayetim olmadı.Kablonet'e geçmeyi düşünen ve bu mesajı okuyan var ise bulunduğunuz çevrede Kablonet kullanan kişilere fikirlerini sormanızı tavsiye ederim.Eğer olumlu cevap alırsanız emin olun hizmet kalitesinden hiçbir zaman şikayetiniz olmaz.İyi akşamlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaunterTR -- 21 Eylül 2018; 1:23:5 >

• Eskiden çok iyi di ama şimdi ne yazık ki kötü, Bende senin gibi konuşurdum ama ilerde ne demek istediğimi anlayacaksın, keşke sesiz kalsaymışım diyeceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaunterTR

Ben gayet memnunum.Sizin sorununuz ne yazık ki altyapısal sorunlardan kaynaklanıyor.Tabi bu durum her issde mevcut.Frankfurt sunucularının birinde yaptığım hız testi sonucu resimdeki gibidir.Bu arada 50 mbps paketim mevcut AKN'yi aştığım için hızım şuan 16 mbps'dir.

Ben İstanbul'da ikamet ediyorum.Buda İstanbul'da bulunan bir serverdaki hız testi sonucum.

Eski bir konuya mesaj atmışsınız.Bilmiyorum bu sonuçları bu konuya atmamın anlamı varmı ancak mesajınızı görünce bende test edip paylaşmak istedim.Yaşadığınız sorun beni üzdü eğer çözüm bulunamıyorsa alternatif altyapısı olan bir iss varsa onlara geçmenizi tavsiye ederim.Yaşadığınız sorunu tüm kullanıcılar yaşamıyor.Sayfalar bende gayet hızlı yükleniyor ve oyun pingimden de hiç bir zaman şikayetim olmadı.Kablonet'e geçmeyi düşünen ve bu mesajı okuyan var ise bulunduğunuz çevrede Kablonet kullanan kişilere fikirlerini sormanızı tavsiye ederim.Eğer olumlu cevap alırsanız emin olun hizmet kalitesinden hiçbir zaman şikayetiniz olmaz.İyi akşamlar dilerim.
    Dikkat etmedim hortlattım, Ankara Çankaya bölgesi baya feci ya, Ben eskiden ankaradan frankfurt 51 türktelekom asya ve avrupada 14 ms alıyordum. Bence bu değerlerinizi bir yerlere kaydettin, Ben eski degerlerimi sunarak hakkımı savunuyorum. Eskiden Ankara 4 ping alırken bu yıl içinde 9 sonra 15 en sonda 24 çıktı ve adamlar 24 normal olduğunu söyledi. İlerde sorun yaşamak için zaman zaman yıl içerisinde bir kaç test pc nizde bulunsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: MC.CYBER_

Dikkat etmedim hortlattım, Ankara Çankaya bölgesi baya feci ya, Ben eskiden ankaradan frankfurt 51 türktelekom asya ve avrupada 14 ms alıyordum. Bence bu değerlerinizi bir yerlere kaydettin, Ben eski degerlerimi sunarak hakkımı savunuyorum. Eskiden Ankara 4 ping alırken bu yıl içinde 9 sonra 15 en sonda 24 çıktı ve adamlar 24 normal olduğunu söyledi. İlerde sorun yaşamak için zaman zaman yıl içerisinde bir kaç test pc nizde bulunsun.

Alıntıları Göster
    Son bir kaç gündür yaşadığım şehirde herkes sorun yaşamaya başladı devamlı net gidip geliyor.Tek bende değil herkesde.

• quote:

Orijinalden alıntı: StanicEnemyX

Son bir kaç gündür yaşadığım şehirde herkes sorun yaşamaya başladı devamlı net gidip geliyor.Tek bende değil herkesde.

Alıntıları Göster
    Mesele gidip gelmesi değil mesele sizin internetinizi dolandıracak ve pingler yükselecek. Başta gidip geliyor sonra 14 saat kesiliyor sonra pingler uçuyor.
  • Ttnet kullanıyorum Kablonete gecmeyi düşünüyorum.Alt yapi henüz bu hafta kuruldu 100 mbit kaldırıyor.Sizce nasil olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: entel84

Ttnet kullanıyorum Kablonete gecmeyi düşünüyorum.Alt yapi henüz bu hafta kuruldu 100 mbit kaldırıyor.Sizce nasil olur
    7 Sene boyunca TTNET kullandım,sorunlarım oldu olmadı değil,teknik servis ekibi kötü ve yavaş idi ama hiç bir zaman kablonetteki gibi bir ay dolmadan 24 kere arıza kayıtı bıraktırmadı(benim bölgemde).Eğer ttnetten memnun isen hiç geçme sonra benim gibi mağdur olursun hele birde iki sene sözleşme imzaladım şimdi her gün sorun çekiyorum hiç düzelme yok sorunuma çağre getiren yok.Elektrik bandı ile internete bağlanıyordum 7 sene şimdi ise full tesisatlı sistem ile bağlanıyorum kablonet ile lakin yaşadığım sorunların haddi hesabı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StanicEnemyX -- 30 Eylül 2018; 11:45:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MC.CYBER_

Mesele gidip gelmesi değil mesele sizin internetinizi dolandıracak ve pingler yükselecek. Başta gidip geliyor sonra 14 saat kesiliyor sonra pingler uçuyor.

Alıntıları Göster
    Aynen dediğin gibi oldu biliyormusun,sanki geleceği okuyorsun gibi.
  • StanicEnemyX kullanıcısına yanıt
    Hocam bolge neresi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: entel84

Hocam bolge neresi
    Yalova.
  • quote:

Aynen dediğin gibi oldu biliyormusun,sanki geleceği okuyorsun gibi.

Alıntıları Göster
    Geleceği okumuyorum bunlar bir şey yaptılar aynı sıralamada oldu. Speed test giriyorum bir Kastamonu çıkıyor bir Eskişehir bir Ankara sonuç olarak yurt dışı pingim düşse veya sonuç olarak bölgemdeki ping düşse diyeceğim iyi bir şey sonuca baktığımda 6ms görürken bu senin başında 24 ms çıktı yurt dışı da bu sene 54 gördüm eskiden 51 di 70 80 arasında min değerler, Bu gün aradılar proje çizilmiş bölgenize dediler ama Kastamonu Eskişehir diyorlar yine bu bana özel birşey değil bögemdeki arkadaşlarda aynı şey oldu benden sonra O yüzden dedim sıra sizde gelir diye tahminim şu yönde ya ortak alt yapı gectiler pek iyi çalışmıyor bütün hatlar çok kotu oldu, yada İnternet sansür gibi bir şey geldi. Ama bir şey oldu.

• quote:

Yalova.

Alıntıları Göster
    Bu gidişle yakında İstanbullun başına gelecek
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.