Şimdi Ara

ttnet 6 mı vın 4 gb mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar, yeni bir eve taşınacağım. sabit telefon aboneliğim yok (şu anki başkasının üstüne)

ttelekom'dan sabit bir hat alıp, adsl mi açtırsam yoksa sabite hiç girmeyip turkcellin 4 gb lik vınn ını mı alsam, ne dersiniz (ikisinin de hızı 8mbit e kadarmış sözde)

• ttnet de wireless modem ile evde notebook veya masaustu pc de ayni ayna internete girebilirsin. Ya da arkadasin komsun gelir, o da evinde kablosuz agdan faydalanabilir. Fakat vinn da boyle bir sansin olacak mi? İyice bir dusun derim. Ayrica sabit hatti olmadan evinde ttnet kullanan arkadaslarim var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: «WhiSKy»

ttnet de wireless modem ile evde notebook veya masaustu pc de ayni ayna internete girebilirsin. Ya da arkadasin komsun gelir, o da evinde kablosuz agdan faydalanabilir. Fakat vinn da boyle bir sansin olacak mi? İyice bir dusun derim. Ayrica sabit hatti olmadan evinde ttnet kullanan arkadaslarim var.

sabit hat olmadan adsl kullanan arkadaşlarım var derken heralde yalın adsl den bahsediosun iyide yalın adsl e 15 lira sabit ücret alıolar biz ne anladık bu işten 20 lira telefon faturası geliyor hiç yoktan eşi dostu arıosun ama yalın adsl de çöpe atıosun parayı ttnet bu sabit telefon işini kaldırmaz rahat olun allah nası bilioyorsa öyle yapsın servis sağlayıcıları
  • quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

quote:

ttnet de wireless modem ile evde notebook veya masaustu pc de ayni ayna internete girebilirsin. Ya da arkadasin komsun gelir, o da evinde kablosuz agdan faydalanabilir. Fakat vinn da boyle bir sansin olacak mi? İyice bir dusun derim. Ayrica sabit hatti olmadan evinde ttnet kullanan arkadaslarim var.

sabit hat olmadan adsl kullanan arkadaşlarım var derken heralde yalın adsl den bahsediosun iyide yalın adsl e 15 lira sabit ücret alıolar biz ne anladık bu işten 20 lira telefon faturası geliyor hiç yoktan eşi dostu arıosun ama yalın adsl de çöpe atıosun parayı ttnet bu sabit telefon işini kaldırmaz rahat olun allah nası bilioyorsa öyle yapsın servis sağlayıcıları

amin. 2 yıl kullanılacaksa bence iyi bir kampanya yaptılar netlimitsiz için. Modemin de varsa bence kötünün iyisi işte. 15 TL her ay almayacaklarmış

• net 6 vardı bende. aylık 6 gb 32 lira. 6 gb daha ekletti dün. aylık 39 lira 12 gb oldu. bilgin olsun
  • http://www.ttnet.com.tr/web/529-2495-1-1/tur/evde_ttnet/kampanyalar_-_dsl_kampanyalari/yalin_internet_kampanyasi

hocam 12 ay taahhütt imzalarım diyosan bak bu kampanya güzel

herşey dahil 60 lira ekstradan sabit ücret falan yok
  • avea taraftar 8GB
  • quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

quote:

Arkadas yeni bir eve tasindigini ve sabit hat var fakat baskasinin uzerine dedigi icin soyledim onu. Kendim sabit hat alip adsl mi alsam yoksa vinn mi diyor. Ev kullanicisinin adsl almasi daha mantikli. Soyledigim gibi kablosuz modem ile bir cok cihazda kullanabilme imkani var. Ben net limitsiz paketine her ay 55 tl veriyorum. Arkadasim ise evinde sabit hat olmamasina ragmen ayni pakete 12 ay taahhut vererek 60 tl oduyor. Yani mecbur degil sabit hat kullanmaya ben ondan bahsettim.

•  ttnet 6 mı vın 4 gb mi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.