Şimdi Ara

TT Taahhüt Yenileme Teklifi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bittikten sonra ararlar hocam onlar kendi verecekleri teklif daha uygun olur. Şimdi sen tutup arayıp söylersen belki uyguna gelmeyebilir.
  • Hocam bu gün bitti şuana kadar arayan soran zaten yok şubat faturası 160 tl gözüküyor böyle fatura gelirse yandık .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Hocam bu gün bitti şuana kadar arayan soran zaten yok şubat faturası 160 tl gözüküyor böyle fatura gelirse yandık .
    Bu ay idare edeceksin artık baktın aramıyorlar çaresi yok sen en uygun paketi seçip yeni tarifeye geç o kadar fatura ödenmez.
  • Bu gün arayacağım olmadı 8mbps limitsiz iyi fiyat verirse kabul ederim iyi bi teklif gelmezse netspeed düşünüyorum.

• quote:

Bu gün arayacağım olmadı 8mbps limitsiz iyi fiyat verirse kabul ederim iyi bi teklif gelmezse netspeed düşünüyorum.
    Aynen hocam ama kullandığın paket veya benzeri nasıl olsa vardır zaten o tarz benzerlerine bakıp seçim yapmanız daha karlı olacaktır.
  • Yok hocam 8mbps yi bile 70 tl dedi. Rakipsiz internet kampanyası önerdi ilk 12 ay 65 son 12 ay 75 tl bende iyi bi teklif için istek bıraktık arayacaklar bakalım.

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    bu pakette iyidir ama daha iyi bir teklifte olursa kaçırma hocam ki yapacaklarını düşünüyorum.
  • Hangisi hocam 70 olan mı diğeri mi

• Aramadılar daha gün içinde aranırsınız demiştiler.

• quote:

Aramadılar daha gün içinde aranırsınız demiştiler.
    70 TL olanda iyidir. Aramalarını bekleyeceksin ya da bu dediğin tarifeye geçiş sağla.
  • Bende bu ikilemdeydim ama telekomda kaldım diğer firmalar evet daha ucuz ama sorunları hiç bitmiyor daha kötüsü karşında muhatap bulamıyorsunuz sorun çıkınca.

• Hocam 16mbps 55 tl iken hız yarıya düşüyor fiyat 70 oluyor bir dahada aramadılar zaten.

• Arkadaşlar diğer firmaların inanın problemleri bitmiyor ben hiç değiştirmek istemiyorum bu yüzden en azından alıştık bilindik firma sıkıntı olmuyor çok nadir internet kesintisi oluyor
  • Bende aynısını düşünüyordum ama adamlar geri aramıyorlar bile. Fiyatlar desen yanına yanaşılmıyor nasıl kalacağız anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 2 Şubat 2020; 12:33:9 >
  • quote:

Bende aynısını düşünüyordum ama adamlar geri aramıyorlar bile. Fiyatlar desen yanına yanaşılmıyor nasıl kalacağız anlamadım.
    Bu ay faturan ne zaman dönüyor bir sonraki faturaya ikincisine gerek kalmadan geç bir şekilde superonline i çok övüyorlar birde onun paketlerine bak
  • Gelmiş bile 161 tlcik dün taahütüm bitti müşteri hizmetlerini aradım teklif yapmadılar dedim kayıt aldılar bakalım sözde arayacaklardı arayan yok.

O nasıl fatura hocam internet cafemi işletiyorsunuz ikinci fatura gelmeden geçiş yapın bir şekilde yoksa yine gelir aynısı gibi belkide daha fazlası
  • Bende anlamadım 94 tl gelir en fazla dediler 161 geldi.

Fatura detaylı içerik talebi iste farklı birşeyler vardır hocam aşım vs söz konusu olunca nasıl katlıyorsa sizi otomatik birşeylere abone etmiş olabilirler. Müşteri hizmetlerinden detaylı fatura açıklaması iste.
  • Turknet ile hiç sorun yaşamadım ben verilen paraya yazık bence ciddi para farkı var.
    İnternet sadece şikayet platformu gibi bence deneyin diğerlerini.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.