Şimdi Ara

TT GROUP B FİNALE ÇIKMA GARANTİLİ HESAP SATIŞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar travianda bildiğiniz üzere tt group b serveri turnuva serveridir nüfusta belli sıralamaya girenler finale direk gidebilmektedir hesabın özelliklerini aşağıda belirteceğim ilgilenen ciddi alıcılar mesaj yazabilirler.

Nüfus:10273 (3 köylük kp var şuan 3 köy reisliyorum siz onu 11500 olarak düşünün)
    Saldırı sıralaması:203
    Birlik Sıralaması: 1 2 ve 3. sıralarda sürekli oynuyor bulunduğum birlikte wow köyü vardır ve benim köye yakındır.
    15 tarlalı tahıl köyü vardır toplamda 3 vaha görüyor biri yüzde 50 diğer ikisi yüzde 25 yani altın bonusuyla birlikte yüzde 175 bir bonus vardır. tarla seviyeleri 3 tarla 16 diğerleri 15. seviyededir.
    toplam 25k dan fazla pretoryan vardır
    13k lejyoner
    8.5k sezar
    Diğer bütün köylerde hammaddelerin seviyesi 10 dur sadece yeni bir köy vardır onda henüz 6. seviyede
    Sıralama şuan 179 fakat reislemelerden sonra 130. sırada olacağını tahmin ediyorum tabi 3 5 değişiklik gösterebilir.

Fiyatı:300 Tl dir pazarlık payı vardır.
    Dipnot: Fazla demeyin zaten 150 tl sırf altına gitti hiç altınsız kalmamıştır hesap fakat şuan dürüst olmak gerekirse 25 altın vardır okulum olduğu için bırakmak istiyorum dediğim gibi hesap final serverine gitme garantilidir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.