Şimdi Ara

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB 39TL (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
78
Favori
334.350
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aylık 30 gb çok geldi harca harca bitmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

Türk Telekom'da lira paylaş servisi ile para talep ediyorum ancak lira paylaş servisiniz kapalıdır diye mesaj geliyor. Lira paylaş servisini Nasıl açabilirim.
    Online İşlemlerden Lira Paylaş servisinizi açabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2jz1993 kullanıcısına yanıt
    Taahhutunuzun bitmesine 10 gün yada 5 gün kala taşıma başvurusunda bulunmanız kazançlı olur. Parasını zaten ödeyeceginiz interneti ve dakikaları kullanmadan hattınızı taşımanız mantıklı değil. 2 hafta sonra burada tekrar yazıp haber verin yapılması gerekenlere karar verelim.

• teşekkür ederim kaydettim size yine yazacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstad selamlar ben de yaklaşık 2 yıldır red10 tarifesindeydim ve 50 tl ödüyordum. Fakat taahhüt bitmiş ve bu ay 80 tl yansımış. En az 10 Gb maks. ise 15 Gb olacak şekilde 50-60 TL civarında kaliteli bir hizmet alabileceğim tarife konusunda bana yardımcı olursan duacın olurum
  • 4KiLL! kullanıcısına yanıt
    Turk Telekom Fırsat Webde 15 GB 1000 dakika 55 TL.
    Bir araştırınız google yaparak. Yada Turkcell Lifecell Fırsat 9 GB + 3GB 63 TL, Lifecell Fırsat 7 GB +3 GB 54 TL.
    Hediye kovalayabileceksen Turkcell öneririm. Yok uğraşamam peşin alırım aylık harcarım dersen Turk Telekom.

• Bugün prime eksper 20gb a geçtim 69tlye faturalı,Turkcell’den geçtim acaba daha uygun bi fiyata alabilir miydim 20gb interneti bilmiyorum

• Bu tarifeden hala faydalana biliyor muyuz?
    Benim ayın 22'sinde tahadütüm bitti 8 gb'lık tarifeyi 35 liraya önerdiler.Bende kabul etmeyerek faturasıza geçme talebi oluşturdum.
    şuan mobilist tarifesi kullanıyorum.Bu tariden yararlanabilirsem benim için süper olur.
  • V.Masuka kullanıcısına yanıt
    Geçtinse geçirmişlerdir artık. 20 GB içeren başka uygun seçeneğiniz de yok zaten. Sadece numarasini tasiyarak gelene faturasız doyasıya 20 GB 200 dakika paketi var 55 TL'ye.
    Biri şimdi atlar,ben efsane 20 GB kullanîyorum 40 T veriyorum,55 TL veriyorum der takılı kalmayın. İçten ve dışardan abone alımına kapalı uzun zamandır. Zaten gelmiş geçmiş gsm piyasasındaki en efsane tarifedir kendileri. Alan aldı kampanya sürecinde.

• aqon23 A kullanıcısına yanıt
    Faturasızda 30 günü doldurunca ozelmusteriyonetimi@turktelekom.com.tr adresine bu tarifeyi teklif olarak istediginizi anlatan mail gönderiniz,abone ve iletisim bilgilerinizi yazınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Geçtinse geçirmişlerdir artık. 20 GB içeren başka uygun seçeneğiniz de yok zaten. Sadece numarasini tasiyarak gelene faturasız doyasıya 20 GB 200 dakika paketi var 55 TL'ye.
    Biri şimdi atlar,ben efsane 20 GB kullanîyorum 40 T veriyorum,55 TL veriyorum der takılı kalmayın. İçten ve dışardan abone alımına kapalı uzun zamandır. Zaten gelmiş geçmiş gsm piyasasındaki en efsane tarifedir kendileri. Alan aldı kampanya sürecinde.
    Yeni hattı veren çalışan geçiş işlemine kadar karar değiştirebileceğimi söyledi ama değiştirmeyeceğim galiba aradaki 800 dk icin 15tl vermeye değer diye düşünüyorum Hocam. Yorumun için teşekkür ederim

• V.Masuka kullanıcısına yanıt
    Taşındığında değiştirebiliyorsan 15 GB yetiyorsa 55 TL'ye Fırsat Webde Prime 15 GB 1000 dk 1000 SMS ( ilk ay fatura yok) ilk 3 ay toplam 30 GB hediye)
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturali/Tarifeler/firsat-web-de-prime-15-tarifesi.aspx

Yada 7-25 yaş selfy tc no ayarlayabilirseniz Selfy Sosyal Large 15 GB 750 Dk 750 SMS = 45 TL

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturasiz/paketler/selfy-sosyal-xlarge-paketi-yeni.aspx

Tabi 15 GB yeter bana derseniz..

• Arkadaşlar mobil uygulamadan teklifi kabul ettim. Teklif hemen arkasından kayboldu. 4 gündür arayan da olmadı.Mobil uygulamadan kabul edenlerde böyle mi oldu acaba?

• Müşteri hizmetlerini aradım geçiş yaptirdim. 23 u hesap kesim tarihi. Güncel tutar 20.99 lira şu an.

• 1 ay doldurdum tüm izinleri açtım 1 hafta oldu ne arayan var ne uygulamada çıkan bi şey
    Şimdi verdigin maile yazdik bakalık ne olcak sagol

• quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

Müşteri hizmetlerini aradım geçiş yaptirdim. 23 u hesap kesim tarihi. Güncel tutar 20.99 lira şu an.
    Faturasız fan mı geçtiniz

• ravanel R kullanıcısına yanıt
    Evet. 2 ay önce TT faturasiza taşıdım hattı. 1 ay dolmadan önce 10gb sonra 15 GB teklifi geldi

• Maile attigim mesaja geri döndüler 3 saat sonra aradılar
    Size teklif bulunmuyor vs vs sayıkladılar olmuyor kısaca
    Hattimi geri vodafone tasicam

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.