Şimdi Ara

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB 39TL (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
78
Favori
334.347
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Katip3463

Bende bu paketi 29 liradan kullanıyorum lakin tahaattut bitmek üzere dün arayıp bu paketi (1000 DK+1000 SMS+10 GB) 36 liradan teklif ettiler lakin vergiler ile neredeyse 40 lirayı bulacak. Bana biraz fazla geldi. Bakalım bugün ben arayacagım müşteri hizmetlerini bakalım daha uygun bir teklif yapacaklar mı?
    Merhaba hocam,
    36 vergi dahil verildiği takdirde kabul edebilirim, fakat 36 + 2 TL vergisi ile verilecekse biraz fazla gelir bana. Zaten çoğunu bitiremiyorum, şirkette Wi-Fi evde Wi-Fi her ay 3-4 GB kalıyor geriye..

Hayırlısı bakalım Nisan'da 2GB fazladan verdiklerinin süresi, Mayısta da paketin süresi bitecek.
  • Noix~ kullanıcısına yanıt
    Hocam vergiler dahil 36 aslında çok iyi lakin şimdi MH'yi aradım. Bana vergiler dahil 44 lira olduğunu, dün ki teklifi söylediğim de onun anlık bir indirim olduğunu ve şuan istesemde ondan faydalanamayacagimi söyledi :) Yarın son bir kere daha görüşmeyi düşünüyorum akabinde hattımı Vodafone'ye taşımayı düşünüyorum. 12 GB+750+10 SMS ilk 3 ay 29, kalan aylarda 33 lira. Üstelik Vodafone TV'de geçerli ekstra 2 GB internet 12 ay boyunca bedava.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Katip3463 K kullanıcısına yanıt
    İnatla 15GB istemiştim, kullanıcım adına sadece 10GB mevcut tarife üzerinden işlem yapabildiklerini söylediler. 45-40-36 tekliflerini reddettim, %50 indirim yapabileceğini söyledi ve 28 lira teklifiyle aldım en son fiyat olarak. Üzerine uygulamadan 15₺ 5GB tanımladım, 3 ay da 5er GB hediye etti. Toplam 15GB için 43₺lara geldi ama taşıma yapmadan ancak bu kadar oldu.

• kaybolanpena kullanıcısına yanıt
    Senin ki iyiymiş bize denk gelmiyor ki böyle MH Danışmanı. Ben 10 GB vergiler dahil 36-37'ye razıyım. Hat taşıma işine sıcak bakmıyorum hat sahibi başka şehirde :D

• quote:

Hocam vergiler dahil 36 aslında çok iyi lakin şimdi MH'yi aradım. Bana vergiler dahil 44 lira olduğunu, dün ki teklifi söylediğim de onun anlık bir indirim olduğunu ve şuan istesemde ondan faydalanamayacagimi söyledi :) Yarın son bir kere daha görüşmeyi düşünüyorum akabinde hattımı Vodafone'ye taşımayı düşünüyorum. 12 GB+750+10 SMS ilk 3 ay 29, kalan aylarda 33 lira. Üstelik Vodafone TV'de geçerli ekstra 2 GB internet 12 ay boyunca bedava.
    Güzel tarifeymiş hocam not ediyorum kendime hemen.
    Bir ismi cismi var mı tarifenin, yoksa direk bu şekilde söylemek yeterli olur mu...
  • Noix~ kullanıcısına yanıt
    Hocam tarifenin adı: "Süper Uyumlu".
    Lakin online işlemlerden taşıma yapman gerekiyor

• arkadaşlar 1000dk 100ss 8gb 27 veya 28 tl ödüyorum şuan. bu ay bitiyor sözleşmem . aradılar 1000dk 500 sms 8gb 34 tl dediler düşünücem dedim ama son zaman taahüt bitipde teklif alan varmı. faturasıza geçicem desem olurmu yada başka oparatore geçiş yapıcam desem
  • 1000dk 1000 SMS 10 GB 36 TL ye taahhüt uzattım . 1000 1000 GB 28 TL oduyordum . Belki bir kaç gün daha bekleseydim yada faturasız a gecicrm deseydim daha iyi teklif gelebilirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim de 10gb 1000dk 1000 sms pazar günü taahhütüm bitiyor. son ay içinde yaptığım görüşmelerde 36 lira teklif ettiler. malum vergi 2.85 toplam 38.85 oluyor. Benim için fazla. Yarın son kez müşteri hizmetlerinin aramasını bekleyeceğim ardından olmazsa vodafone'a geçeceğim.

vodafone'daki yeni gelenlere paket 25 yaş altı 29 tl 7+2gb 750 dk 250 sms 2gb ı sosyal medya. zaten 2gb sosyal medyaya rahat gidiyor. ilk 3 ay'da 25 lira vermiş olucam. benim için yeterli bir paket.

türk telekomda sil süpürden gelen hediyeler vodafone'a göre çok daha iyi ama indirim yapmıyolar işte. indirim yapsalar aynı fiyattan devam edicem. zaten deprem zamanı da 1 gün mağdur etti bizi. yarın son kez özel müşteri temsilcisinin aramasını bekleyeceğim ardından internet üzerinden form doldurup vodafone'a geçişi tamamlayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Behzatche.

benim de 10gb 1000dk 1000 sms pazar günü taahhütüm bitiyor. son ay içinde yaptığım görüşmelerde 36 lira teklif ettiler. malum vergi 2.85 toplam 38.85 oluyor. Benim için fazla. Yarın son kez müşteri hizmetlerinin aramasını bekleyeceğim ardından olmazsa vodafone'a geçeceğim.

vodafone'daki yeni gelenlere paket 25 yaş altı 29 tl 7+2gb 750 dk 250 sms 2gb ı sosyal medya. zaten 2gb sosyal medyaya rahat gidiyor. ilk 3 ay'da 25 lira vermiş olucam. benim için yeterli bir paket.

türk telekomda sil süpürden gelen hediyeler vodafone'a göre çok daha iyi ama indirim yapmıyolar işte. indirim yapsalar aynı fiyattan devam edicem. zaten deprem zamanı da 1 gün mağdur etti bizi. yarın son kez özel müşteri temsilcisinin aramasını bekleyeceğim ardından internet üzerinden form doldurup vodafone'a geçişi tamamlayacağım.
    Vergi dahil fiyat oluyor faturalida ben vergi dahil 36 TL ye yeniledim 1000 1000 10 GB.

• Türk Telekom maceram seneler sonra bu gece 02.43 itibariyle bitiyor 15 gb lık tarifeyi en son 36 tl artı vergi teklifi ni yaptılar ama İstanbul'daki en son deprem den sonra çekim kalitesi çok düşmüştü benim hatta turkcelle taşıdım faturalı 9 gb lık bir tarife 39 artı vergi az internet kullanırım ama hattım çeksin mantığı ile hareket ettim inşallah pişman olmam

• yilmaz_37 Y kullanıcısına yanıt
    Keşke 15GB 36+vergi şeklinde kabul etseydin.
    Deprem sonrası akillanmis olabileceklerini düşünüyorum. Operator şirketlerine ciddi maddi yaptırımlar uygunlandi. Senin için hayırlı olsun.
    Hat benim adıma olmadığı için, hat sahibi ile farklı şehirlerde olduğum için maalesef bende istemeye istemeye bana sunulanı kabul etmek durumunda kaldım. (10GB+1000 SMS+1000 DK) 36+vergi. Hat benim adıma olsa elim daha güçlü olurdu, farklı operatöre geçerdim

• Geçen hafta aradılar 8 GB 22 TL dediler kabul etmedim ( keşke kabul etseydim )
    Bugün aradılar aynı pakete 34 TL dediler geçen hafta 22 TL dendi kabul etmem dedim kapattım. Taahhüdün bitmesine ise 3-4 gün kaldı :)
    Şimdi tekrar arayıp 22 lira teklifi yaparlar mı yoksa taahhüt biter ben de perişan mı olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakim bey

Geçen hafta aradılar 8 GB 22 TL dediler kabul etmedim ( keşke kabul etseydim )
    Bugün aradılar aynı pakete 34 TL dediler geçen hafta 22 TL dendi kabul etmem dedim kapattım. Taahhüdün bitmesine ise 3-4 gün kaldı :)
    Şimdi tekrar arayıp 22 lira teklifi yaparlar mı yoksa taahhüt biter ben de perişan mı olurum.
    1000 dk 8 gb ise 22 TL çok iyiymiş . Geçen benim 28 TL idi . Bitiyor diye aradılar 1000 1000 10 GB 36 dedi kabul ettim artık

• Tarifemin dolmasina 1 ay kaldı aynı tarifeyle %15 indirimle devam edin dediler ücreti sordum 55 tl dendi hani sormayıp kabul etsem geçirecekler direk, anlaşmadan nekadar ücret vereceğinizi mutlaka sorun

• 15gb li aynı tarifeyi 27 liraya tanımladılar. çok güvenemedim şuan uygulamada fiyat görünmüyor nasıl kontrol edebilirim ?

• Turkcell’den bu tarifeye geçebilir miyim

• quote:

Tarifeye baktım da ismi sanırım Süper uyumlu tarife.

Benim merak ettiğim, tarife bilgilerinde 3 ay deneme Ücretiz cayma bedeli yok diyor. Turk Telekomdan bu tarifeye taahhütlü 12 ay geçsem (taahhütsüz 53 TL) ilk üç ay 29 TL ödüyorum. Daha sonra taahhüt olmuş olsa bile üçüncü ayın sonunda Türk Telekoma geri dönsem Vodafone 'a herhangi bir cayma bedeli ödemiyorum doğru mu anladım?

• quote:

Orijinalden alıntı: hakim bey

Geçen hafta aradılar 8 GB 22 TL dediler kabul etmedim ( keşke kabul etseydim )
    Ben geçen sene kabul ettim 22 liraya. Bitmesine iki ay kaldı. 15gb istiyorum, bakalım ne teklif edecekler?

• Daha demin aradılar 0507 li bı numaradan. Düzenli ödeme yapan müşterimizsiniz, şuan kullandığınız paket fiyatına %30 indirim vereceğiz onaylarsanız dediler. Telefonda defalarca teyit ettirdim. 15gb 1000dk 1000 SMS, 21₺ teklif ettiler. Ekstra başka birşey yok dimi dedim hayır 21+ telsiz kullanım ücreti dediler. E tamam o zaman dedim. 35 ten 21 e düşürdüler. Daha taahhütün bitmesine de 10 ay vardı. Umarım bu yamuk çıkmaz

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.