Şimdi Ara

TSI ARAÇLARDA LPG VİALLE LPDI (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
15.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba, ben mayıs 2013'de 2010 1.4 TSI 122 Bg DSG Jetta aldım. Aldığım kişi LPG işi yapıyordu ve araca Vialle LPDi sistem takmış.
    4 aydır kullanıyorum, bu güe kadar arıza lambası ile ilgili herhangi bir sorun çıkmadı. Aldığım zaman deposunda olan benzin hala durmakta. LPDi sistem hiç benzin kullanmadığı için galiba uzunca bir süre daha duracak.

Aldığım günden beri neredeyse hiç klimayı kapatmadım (Antalya) ona rağmen yakıtından çok memnunum. En son geçen gün ankaraya 125 TL'ye 554 Km gittim. Gerek uzun yolda gerek şehir içinde hiç yakıt düşünmemek çok güzel bir duygu.

LPG li olmasına rağmen Aydın izmir otobanında 230 Km sürati gördüm. Ben daha ne isteyeyim, araçın şekli çok güzel, komforlu, az yakıyor çok kaçıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: guvenuzman

Merhaba, ben mayıs 2013'de 2010 1.4 TSI 122 Bg DSG Jetta aldım. Aldığım kişi LPG işi yapıyordu ve araca Vialle LPDi sistem takmış.
    4 aydır kullanıyorum, bu güe kadar arıza lambası ile ilgili herhangi bir sorun çıkmadı. Aldığım zaman deposunda olan benzin hala durmakta. LPDi sistem hiç benzin kullanmadığı için galiba uzunca bir süre daha duracak.

Aldığım günden beri neredeyse hiç klimayı kapatmadım (Antalya) ona rağmen yakıtından çok memnunum. En son geçen gün ankaraya 125 TL'ye 554 Km gittim. Gerek uzun yolda gerek şehir içinde hiç yakıt düşünmemek çok güzel bir duygu.

LPG li olmasına rağmen Aydın izmir otobanında 230 Km sürati gördüm. Ben daha ne isteyeyim, araçın şekli çok güzel, komforlu, az yakıyor çok kaçıyor :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.