Şimdi Ara

TSE'nin Resmi Eğitim Portalı İle Sertifika Eğitimlerini Almak Artık Bir Tık Uzakta !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

TSE'nin Resmi Eğitim Portalı İle Sertifika Eğitimlerini Almak Artık Bir Tık Uzakta !

Merhaba,

Bu yazımda sizlere TSE Akademi çalışmamızdan bahsediyoruz.

TSEakademi.com adresinden yayın yapan site TSE'nin Kalite Seferberliği sloganı ile çıktığı yolda Resmi Eğitim Portal'ı olma özelliğine sahiptir

TSE Akademi, TSE'nin özel kurumlarla işbirliği yapma imkanı üzerinden modellenmiş bir yapıdır. TSE ve Lodos Yazılım işbirliği ile hayata geçirilmiş bir projedir.

Projemizin eğitim hayatına başlamasından önce yaklaşık bir yıllık bir hazırlık süreci yaşandı. Hem resmi prosedürler hem de sunum süreçleri aşıldı. Nihai olarak iki tarafında beklentilerini karşılayabilecek bir yapı çıktı.

TSE Akademi, TSE'nin yurt genelinde örgün olarak vermekte olduğu; Sertifikalı Yönetim Sistemi Eğitimlerini vermekte ve TSE tarafından düzenlenmiş olan sertifikaları sunmaktadır.

TSE Akademi, eğitim fiyatlarının örgün eğitime göre daha düşük olması, konaklama ve yol masraflarının da olmaması sebebi ile katılımcılar tarafından beğeniyle tercih edilmektedir.7/24 eğitimleri alabilme, sertifikası alınmış olsa bile tekrar tekrar dönüp kaynaklara bakabilme, güncellemelerden sürekli haberdar olabilme imkanları da bu online eğitimin ek getirileridir.

TSE Akademi, üyelik sistemi ile çalışmakta, üyelik işlemleri tamamen ücretsizdir

Üyelerimiz, üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra sistemimizde bulunan eğitimlerinden dilediklerini sepetine atarak ödemesini Kredi Kartı, Kredi Kartına Taksit, EFT, Havale veya Posta Havalesi yöntemlerinden biri ile gerçekleştirebilmekteler.

Üyelerimiz, satın alınmış olan dersleri sistemin kendilerine tanıdığı 10 günlük süre içerisinde 7/24 çalışma ve tamamlama imkânına sahipler. Bir eğitimi tamamlamak için, üyelerimizin kendilerine yapılan sunumları, deneme sorularını ve nihai testleri başarıyla tamamlamaları gerekmektedir.

Eğitimlerini başarıyla tamamlamış olan üyelerin Sertifikaları posta adreslerine kargo yolu ile ulaştırılmaktadır.

Alınan her bir eğitim 8, 16 ve 24 saat gibi belirli bir örgün eğitime karşılık gelmektedir. Yeterli eğitim gününü dolduran üyeler Baş Tetkikçi eğitim ve sınavlarına katılma hakkı kazanmaktadır. Baş Tetkikçilik başlı başına bir yeterlilik ifade etmektedir.

Eğitim içerikleri TSE'den alınan ham bilgilerden iletişim uzmanları ve uzman sanat yönetmenleri tarafından düzenlenmekte ve yayına açılmadan önce TSE tarafından onaylanmıştır.

TSE Akademinin verilmekte olduğu eğitimler şu şekilde sıralayabiliriz ;

TS EN ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMLERİ

TS EN ISO 9001 KYS Temel Eğitimi
    TS EN ISO 9001 KYS Proseslerin Yönetimi, Etkileşimi ve İyileştirme Teknikleri Eğitimi
    TS EN ISO 9001 KYS Dokümantasyon Eğitimi
    TS EN ISO 9001 KYS İç Tetkik Eğitimi

TS EN ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ EОİTİMLERİ

TS EN ISO 14001 ÇYS Temel Eğitimi
    TS EN ISO 14001 ÇYS Dokümantasyon Eğitimi
    TS EN ISO 14001 ÇYS İç Tetkik Eğitimi
    TS EN ISO 14001 ÇYS Çevresel Risk Değerlendirme Eğitimi

TS 18001 İŞ SAОLIОI VE GÜVENLİĞžİ YÖNETİM SİSTEMİ EОİTİMLERİ

TS 18001 İSGYS Temel Eğitimi
    TS 18001 İSGYS Dokümantasyon Eğitimi
    TS 18001 İSGYS İç Tetkik Eğitimi
    TS 18001 İSGYS Risk Değerlendirme ve Derecelendirme Eğitimi

HELAL GIDA EОİTİMİ

Helal Gıda Temel Eğitimi

TS EN ISO 50001 ENERJİ YÖNETİMİ SİSTEMİ EОİTİMLERİ

TS EN ISO 50001 EYS Temel Eğitimi
    TS EN ISO 50001 EYS Dokümantasyon Eğitimi
    TS EN ISO 50001 EYS İç Tetkik Eğitimi

TS EN ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ EОİTİMLERİ

TS EN ISO 22000 GGYS Temel Eğitimi
    TS EN ISO 22000 GGYS Dokümantasyon Eğitimi
    TS EN ISO 22000 GGYS İç Tetkik Eğitimi

TS ISO/IEC 27001 BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ EОİTİMLERİ

TS ISO/IEC 27001 BGYS Temel Eğitimi
    TS ISO/IEC 27001 BGYS Dokümantasyon Eğitimi
    TS ISO/IEC 27001 BGYS İç Tetkik Eğitimi
    TS ISO/IEC 27001 BGYS Risk Değerlendirme ve Analizi Eğitimi

TS EN ISO 10002 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YÖNETİM SİSTEMİ

TS EN ISO 10002 MMYS Temel Eğitimi
    TS EN ISO 10002 MMYS İç Tetkik Eğitimi

IQNET SR10 SOSYAL SORUMLULUK YÖNETİM SİSTEMİ EОİTİMİ

IQNET SR10 SSYS Eğitimi

TS EN ISO/IEC 17025 KALİBRASYON EОİTİMLERİ

TS EN ISO/IEC 17025 Kalibrasyon Temel Eğitimi
    TS EN ISO/IEC 17025 Kalibrasyon İç Tetkik Eğitimi
    TS EN ISO/IEC 17025 Kalibrasyon Dokümantasyon Eğitimi

Hepinize kaliteli günler diliyorum.

TSEakademi.com

• para tuzağı.avi
  • TSE Akademi Türk Standardları Enstitüsünün resmi eğitim portalıdır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.