Şimdi Ara

Tryndamere Build(Runes ve Masteries Eklenmiştir) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
10.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sen hiç offtank trynd gördün mü? frozen+atmas yada warmorg+atmas şeklinde değil core olarak bot+phantom+infinity çıkarken araya birazda defans ekleyince trynd deli ediyor adamı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellfire peninsula

sen hiç offtank trynd gördün mü? frozen+atmas yada warmorg+atmas şeklinde değil core olarak bot+phantom+infinity çıkarken araya birazda defans ekleyince trynd deli ediyor adamı.

Yapmıştım bir kere. Baya iyiydi.
  • quote:

sen hiç offtank trynd gördün mü? frozen+atmas yada warmorg+atmas şeklinde değil core olarak bot+phantom+infinity çıkarken araya birazda defans ekleyince trynd deli ediyor adamı.
    quote:

bir ara aklima geldi ama hic denemedim ilk macimda deneyecegim tesekkur ederim fikrin icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Prospect_ -- 30 Ocak 2012; 19:42:15 >

• eskiden arkadaşım try hastasıydı son 2 nerf onu çok etkiledi critin düşmesi ve healin cd sinin artması try artık sadece bi efsane =)
  • Sen bu build ve runeler ile early game'de 3 vuruşta gidersin. Özellikle ranked'larda bot gidemeyeceğin için solotop gitmek zorundasın. Solotop'ta da çok rahat gank yersin bunlarla. Full crit'e odaklanmışsın ama tryd'in ihtiyacı olan şey kaçmak. Early game'de de bir çok heroyu rahat alabilir. Yeterki oynamayı bileceksin. Teemo ve rammus haricinde gayet agresif oynayabilirsin. Yeterki kule altına sıkışma. Ayrıca önce phantom ve ie çıkarsanız ranked'da late game'e gelemeden oyunu verirsiniz. Öncelikle The BlackClever, Vampiric Scepter, Zeal, Berserk's Greaves kasmalısın. Ayrıca karşıda garen,cho gibi championlar varsa doran's shield ile başlaman önerimdir. Yoksa bot ve 3 pot ile başlarsan daha rahat olur. Runeleride Armor pt, magic resist, armor, mov. speed yaparsan daha iyi olur. Yani her anlamıyla fail bu build. Late game'e kadar çok rahat verirsiniz oyunu. Ayrıca bu tryndamere'i de öldürmek çok kolay. Guardian Angel veya Warmong çıkılmalı. Ulti ve Guardian Angel olunca ölümsüz bile oluyorsun. Warmong yerine karşıda ap çoğunluktaysa Force of Nature'de çıkılabilir.

• @adamfreddy
    Bu buildin early game de çok çok güçsüz olduğunu biliyorum ve zaten ona göre yaptım.Ayrıca Tryndamere ne early game,ne kaçma herosu ne de başka bir herodur.Tryndamere Crit üzreine kurulu ve onun üzerinden bloodlust ile can doldurmaya kurulu bir herodur.Zaten bu build i yaparken kırılgan bir hero olduğunu hesaba katarak yaptım.O zaman biraz bundan biraz şundan biraz da armor penetration oh oh...Bu şekilde kasarsam belli bir konuda yoğunlaşamam ve asıl bu FAIL olur.Ben su ana kadar yaptığım maçların hiçbirinde FAIL olduğunu görmedim.Ayruca senin söylediğin itemlar(The BlackClever, Vampiric Scepter, Zeal, Berserk's Greaves) hepsi yazıyor guide da emin olabilirsin istersen bir daha dikkatli okuTryndamere a Warmog çıkarmak konusunda olabilir diyoruma ama tekrar söylüyorum bu build düz KILL buildidir o yüzden ölme şansın var.Emin ol guardian angel a gerek kalmadan

Canım az ise ve birinden kaçıyorsam

Q E en kötü ihtimalle ölceksem R basarım

combosu ile hayatta kalabilirim.Zaten şu ana kadar average death im 2 falan maç başına killerim ise 20(en az).Yani emin ol ben denediğim için söylüyorum.

Son olarak da "Her anlamda fail bu build" demen kesinlikle ama kesinlikle yanlışLütfen biraz daha olumlu ve gerçekçi olursak memnun olurum eleştiri önemli fakat eleştirmek için bahane aramayalım

• Afferin sana. Şimdi karşıda taric, allistar varken gir bakayım teamfighta. Yaptığın build ile kaç saniye yaşıyorsun şampiyon.
  • double bloodthirster FTL
  • quote:

Orijinalden alıntı: dipcihino

double bloodthirster FTL

okumuyormusunuz kardeşim black cleaver da olabilir dedim
  • Up Arkadaşlar söylediklerinizi değerlendirip bir yenileme yaptım bakabilirsiniz
  • Bak hala runelerde crite odaklanıyorsun. Sen early game'de takıma harass yaparken minionlar bile öldürür seni bu runelerle. Armor ve magic resist lazım ki minionlardan ve level 1-6 fightlarda karşı takımdan fazla damage almayasın. Hemen ölmeyesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adamfreddy

Bak hala runelerde crite odaklanıyorsun. Sen early game'de takıma harass yaparken minionlar bile öldürür seni bu runelerle. Armor ve magic resist lazım ki minionlardan ve level 1-6 fightlarda karşı takımdan fazla damage almayasın. Hemen ölmeyesin.

zaten genelde 1-6 level savaşlarına girmiyorum çünkü zayıf kalıyorum ama gerek de bulmuyorum bu build in özelliği oyun sonlarında akması zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Prospect_ -- 1 Şubat 2012; 2:28:06 >
  • Senin karşına iyi bir Rammus gelmedi galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Build'i beğendim güzel olmuş. Pek oynamıyorum ama canım çekti bi deneyeceğim

quote:

Orijinalden alıntı: HellRazor

Senin karşına iyi bir Rammus gelmedi galiba.

Bu yoruma +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellRazor

Senin karşına iyi bir Rammus gelmedi galiba.

zaten her build in zayıf bir yanı vardır dediğim gibi bu düz dalma build i değildir çünkü ÖLÜRSÜNÜZ Taktiksel oynamalısınız bu zaten daha çok Pure damage ve crit üzerine kurulu bir builddir.ben herolarda açıkların kapatılmasının yerine heronun güçlü olduğu yönlerinin geliştirilmesi ve ona göre taktiksel oynanması gerektiğini düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saçma sapan muhabbetler dönmüş 1-6 fightından tutun ki armora kadar felan wtf bilmiyorum

ranked oyunlarda tryne tek uyan lane top solo olacağı için (aslında her rolü yaparsınız ama verim alamadıktan sonra anlamı yok) dönen muhabbetlerin yarısı çok gereksiz.

Top solo tryn oynarken pasif felan kalmaya çalışmayın, furynizi doldurduğunuz anda rakibin üstüne agresifleşin. Eğer ki crit vurursanız oyun başı 160-180 felan damagei görmeniz pek zor değil (fury max, dmg/pen runelarınız var). Ki bu da 500-600 canlı bir rakibin 1/3 canı felan demek. Çok rahatlıkla agresif oynayıp rakibinizi öldürebilirsiniz. Zaten tryn solo top oynamanın da amaçlarından birisi lanei ezmek şüphesiz.

Itemlar için yukardakiler hoş duruyor, runelar için ise armor/mr (solodaki rakibinize bağlı) olabilir. bir yerine penetration koyduktan sonra gerisi dert değil. ayrıca armor+mr+hp gibi birşey de yapmaya çalışmayın gereksizz

• Abi bırakın Adaniellium falan 2k elo yapmış.http://solomid.net/guides.php?g=6624 Bu adamdan her türlü daha iyi biliyor hepsi. Adamlar wcg #1 yea.
  • quote:

Abi bırakın Adaniellium falan 2k elo yapmış.http://solomid.net/guides.php?g=6624 Bu adamdan her türlü daha iyi biliyor hepsi. Adamlar wcg #1 yea.

çok badass'sin :((((((((8sekkiz
  • quote:

Abi bırakın Adaniellium falan 2k elo yapmış.http://solomid.net/guides.php?g=6624 Bu adamdan her türlü daha iyi biliyor hepsi. Adamlar wcg #1 yea.

pardon ama konu açıldığından beri beni aşağılamaya çalışıyorsun biraz emeğe bile değer versen yeter hem bu küçük düşürmeler yok o öyle olmaz,çök kötü build,FAIL sin falan nasıl laflar böyle ayrıca biz de biliyoruz internette bir sürü build var istersen gidip bakarsın kardeşim ben sadece denediğim ve sevdiğim build i sizlerle paylaşıyım dedim Bence bu kadar sakin olmama şükret bugün mutlu günümdeyim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.