Şimdi Ara

Trump'ın Çin'i terk edin açıklaması, ABD'li teknoloji devlerinin hisselerini düşüşe geçirdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Trump Futbol Menejer oyuncusu gibi editörden istediği şekilde oyunda yönlendirme yapabiliyor. Çünkü dünya onların etrafında kuruldu. Ve buna en büyük destek olan da Mustafa Kemal ve İnönüdür. Sivas Kongresinde alınan kararları bile Amerika senatosuna gönderen bir yapıdan bahsediyorum. Kuvayi Milliyeden bahsedip Lozanda sattıkları topraklardan bahsetsinler Mesela Şamdan,Bağdattan,Trablusgarptan,Bosnadan Batumdan... geçmişi görmede geleceğe bakamazsın.
    1. AKP değil Ak Partı her partinin logo okunulu farklıdır.
    2. Ak parti vergileri artırdı ne demek?Hükümetin başında veya devletin başında Erdoğan varken onu partiye indirgemek. Babana adıyla hitap etmene benzer edepsizliğe gerek yok.
    3.Türk sanayisinden bahseden gevşek Erdoğan yerli araba için yok mu bir babayiğit gelin araba yapın diyeli 10 yıl oldu. Sen devletin verdiği teşvikleri bir araştır boş yapma. Devlet özel tüketim vergilerine zam yapıyor. sen bi bak bakalım hangi vergileri kaçtan kaça düşürmüş.
    4. Mülteci konusu ve terör konusu lozanda şam ve bağdatı satmasaydık bugün bu olaylar olmazdı.
    5. Herşeyden önce adam ol dicem ama senden adam olcanı sanmıyorum. Erdoğan bu ülkeyi peşkeş çekseydi bugün 1 dolar 1,25 tl olarak kalmaya devam ederdi. Bunu bile düşünmekten aciz olacak kadar trolleşmeyin. Gğnde 3 saat uyku uyuyup devlet meseleleri ile uğraşanlar yerine 3 ayda 1 ay tatil yapan insanları savunmayın.

• PeerNet* kullanıcısına yanıt
    çomarlara ayıp ettin dostum :(

• turup ödesin zararı

• RevengeRain kullanıcısına yanıt
    hiç değilse pkk ile kol kolla değil ne olacak pkk terör örgütü değil diyen chp mi kurtaracak bizi sözde kirizden :)

• PeerNet* kullanıcısına yanıt
    çomar kimlere denir google amcandan öğren

• RevengeRain kullanıcısına yanıt
    bu tavuk çifliği kurmuyormuydu ya bili bili muharrem :)

• Doanc4n D kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gt95 G kullanıcısına yanıt
    senin gibilere de deniyor haklısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeerNet* -- 27 Ağustos 2019; 18:45:57 >
  • Kamala H. Bayan başkan olacak 2020

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onu bunu bilmem de hiç güzel bir döneme gitmiyoruz.3.dünya savaşı olmasa bile bölgesel ölçekte ciddi savaşlar çıkacak gibi.Allah hayır etsin ne diyelim.Oynuyoruz insanoğlunun kanlı oyununu işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 27 Ağustos 2019; 21:3:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.