Şimdi Ara

Tropico 5 Rehber (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
8
Favori
59.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    başarılı
  • beyler oyunun başında bize verdiği küçük birliği korsanlar maffetti.Şimdi de çok küçük bi korsan grubu dağıtıyor yaptığım her şeyi.asker basma falan yok mu nasıl def edicem ben bu herifleri sinirlerim bozuldu gece gece
  • ziyaretci298 kullanıcısına yanıt
    Asker basma yok ama kışla yada fort diye bişey var ondan yap ayrıca bir iki tanede kule yap....
    Sonucu bana bildir
    İyi oyunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OyunaGelenAdam

Asker basma yok ama kışla yada fort diye bişey var ondan yap ayrıca bir iki tanede kule yap....
    Sonucu bana bildir
    İyi oyunlar

Oyunun türkçe olması şart.Yabancılarla oynadığımızda diplomatik olarak olsun farklı şeyler olarak olsun yeteri kadar ingilizce bilmemek çok büyük sıkıntı sebebi diplomatik ilişkiler,ihracatlar,üretimler ve anlaşmalar.İnanın intermaide seviyesinde ingilizcem var ama yinde zorlanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Symposium

quote:

Sonucu bana bildir
    İyi oyunlar

Oyunun türkçe olması şart.Yabancılarla oynadığımızda diplomatik olarak olsun farklı şeyler olarak olsun yeteri kadar ingilizce bilmemek çok büyük sıkıntı sebebi diplomatik ilişkiler,ihracatlar,üretimler ve anlaşmalar.İnanın intermaide seviyesinde ingilizcem var ama yinde zorlanıyorum.

aynen bende zorlanıyorum..

• oyun açılmadan kapatma hatası alan arkadaşlar diretcx güncellmesi yapsın kesin çözüm çok aradım sonunda oldu :)
  • beyler ben 10 - 15 dk oynadıkdan sonra oyun kapanıyor neden ??

oyun hatası olarak nvidia kernel mode hatası veriyor.

sadece tropico oyununda oluyor bf 4 ve diğer oyunlarda sıkıntı yok
  • direct x güncelle bakalım olmadı sürcüyü baştan kur...
  • OyunaGelenAdam kullanıcısına yanıt
    directx güncelledim , sürücüyü silip tekrar kurdum ama nafile
  • Tropico 5 - Espionage Expansion - Gameplay Trailer

• Arkadaşlar tropico 5 de bağımsızlığımı ilan ettim yaparm yoktu gelsinler yazdım saldırmaya başladılar tüm askerlerim öldü kimsede kalmadı köy binama saldırıyorlar ne yapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ★Conti★

Arkadaşlar tropico 5 de bağımsızlığımı ilan ettim yaparm yoktu gelsinler yazdım saldırmaya başladılar tüm askerlerim öldü kimsede kalmadı köy binama saldırıyorlar ne yapmalıyım

Yapicak bir sey kalmamis senin icin

Bu arada oyuna bir cok dlc paketi cikmis bende en son waterborne ile oynamistim bu yeni cikan dlc ler oyunda cok farklilik yaratmis mi

• Dangerwrestling D kullanıcısına yanıt
    En kısa zamanda bakacam

• quote:

En kısa zamanda bakacam

Iyi olur tesekkurler

• Ben oyunu yeni aldım 17.08.2015 tarihinde steamda indirime girmişti 14.75 tl fiyatıyla elde ettim oyunu
    ama 2 gündür sürekli oynamama rağmen ekonomimi düzeltemiyorum.
    Sürekli bir zarar halindeyim her zaman gelirim zarardan az. Olabildiğince ticaret yapmaya çalışıyorum ama.
    Sizin rehberlerinizi ses olmadığından dolayı izleyemedim pek zevk alamadığımdan.
    Ayrıca youtubede bu oyunu Murat Abi Gf oynamıştı ama sanırım onun oyunuyla aramızda sürüm farkı var oyunlarda bir kaç şey farklı.
    Oyunda ekonomi hakkında yazılı bir rehber yazabilirmisiniz.
    Ve benim oyunum orjinal ve sürümü 1.10 bu geri bir sürüm mü yoksa ileri bir sürümmü?
    Çünki murat abi nin oyununda karakterimize daha çeşitli kıyafetler giydirebiliyoruz mesela takım elbise bu dlc ile falanmı geliyo çünkü workshop kullanmadığını biliyorum murat abinin ama bende o kıyafetler yok
    açıklarsanız çok mutlu olurum teşekkürler.

• Oyuna yeni dlc ler pek fark getirmemis bir kac yeni bina ve haritalar haricinde waterborne yi oynamistim zaten espionage de yollara guvenlik noktalari koymak guzel olmus

• Arkadaşlar dediğinizi yapacam...steamden aldım oyunu..uazılı rehber yapacam..daha önce de yazmıştım...umarım zaman buluruz..

• oyun ilerledikçe şöyle bir sıkıntı çıktı herşey son çağda sanırım 2020 li yıllardayım tarımda son teknolojiye geçtim fabrikalarda aynı şekilde yanlız hem seraların üzerinde hemde elektronik fabrikaların üzerinde çöp işareti çıkmaya başladı ne yaptı isem de arıtma tesisleri ile doldurdum adayı o işaretler gitmedi bir sıkıntımda örnek veriyorum tütün fabrikası için gerekli iş gücü yüksek okul mevzunu ben bu iş gücü niteliğini nerden değiştirebiliyorum benim adadakilerin hepsi fakülte mevzunu oldu tarımda çalışacak adam bulamıyorum

• Tropico 5 i almak istiyorum alirken dlc yide almama gerek varmi yada alirsam bana faydasi ne olur?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tropico 5 almak isteyen olursa elimde 3 adet gift seklinde mevcut. Adet fiyatı 10 tl almak isteyenlere duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HARBINGER -- 11 Kasım 2015; 5:25:30 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.