Şimdi Ara

TRKMU S3-E2 +s4 item (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
3.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sen ekle ya toldo195@hot....
  • ekledım ®¿
  • Herkesin Mubarek Ramazan Bayramınızı Kutlarım
  • arkadaşlar server açık deme bnde başlıcamda oyuna
  • evet acık
  • Ses Dosyası Lazım Bana !
  • quote:

Orjinalden alıntı: |DrazraiL**|

Ses Dosyası Lazım Bana !

Ses Dosyasi Dowload bolumune eklenmistir
  • Siteye girmiyor yaa Geceleri Offline mı server..
  • hayır hicbir zaman offline degil arkadasım gece istedigin saatte ki fotu cekerim inanmak istersen ? (gerek sitenin gerekse serverin)
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Lee01

Siteye girmiyor yaa Geceleri Offline mı server..

Online Online :D
  • kardeşim serverin hayırlı olsun bende web işlerimi hızla bitirip akacam serverinde bakalım şimdiki nasıl :):):)
  • sagolasın varolasın
  • bizim yanimizda olan Emegi gecen herkese tesekkuru bir borc bilirim arkamizdan kuyumuzu kazanında canı sagolsun diyorum server kapatılmıstır. muonline ve dh bolumunde de bazi haksızlıklar dondugunude goruyorum neyse annayan annar zaten yorum yapacaksanızda usluplu bir bicimde yapın kavga edicekseniz konuda hic bulasmayın yazmayin
  • quote:

Orjinalden alıntı: ethercity

bizim yanimizda olan Emegi gecen herkese tesekkuru bir borc bilirim arkamizdan kuyumuzu kazanında canı sagolsun diyorum server kapatılmıstır. muonline ve dh bolumunde de bazi haksızlıklar dondugunude goruyorum neyse annayan annar zaten yorum yapacaksanızda usluplu bir bicimde yapın kavga edicekseniz konuda hic bulasmayın yazmayin

Hayırlısı olsun.Eğer senin için rahatsa gerisini hiç kafana takma.Eğer işini doğru yaptıysan ki yaptığına inanıyorum için rahattır
  • sagolasın ugur insallah kendi çapımızca dogru yapmısızdır eger hatamız olduysa affola
  • Şu serverin konusunu yukarılarda gördüğümü hiç hatırlamıyorum, ethercity ininde konuyu sırf üstte kalsın diye upladığınıda hiç hatırlamıyorum..
    İmzasındaki gibi kendi köşesinde efendi gibi bir server vardı oda yalan oldu..
    Binimum arkadan kuyu kazan,server'ı sendeletmeye çalışan, bu kötülüklerde emekleri geçen herkesin taa derdim ama "itin hatrı yok konu sahibinin hatrı var.." her ne kadar tanımasamda konuyu kirletmeyim..
    Raşit'inde dediği gibi "Deveye diken, İnsana s.ken yaranır.."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetAkcelik -- 17 Kasım 2008; 22:48:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: KarizmA

Şu serverin konusunu yukarılarda gördüğümü hiç hatırlamıyorum, ethercity ininde konuyu sırf üstte kalsın diye upladığınıda hiç hatırlamıyorum..
    İmzasındaki gibi kendi köşesinde efendi gibi bir server vardı oda yalan oldu..
    Binimum arkadan kuyu kazan,server'ı sendeletmeye çalışan, bu kötülüklerde emekleri geçen herkesin taa derdim ama "itin hatrı yok konu sahibinin hatrı var.." her ne kadar tanımasamda konuyu kirletmeyim..
    Raşit'inde dediği gibi "Deveye diken, İnsana s.ken yaranır.."

Mehmet güzel düşüncelerde bulunmussunda o yazındaki en sonunda bahsettigin kişi o atasözü yüzünden ceza aldi sanırım umarım sen almazsın..
  • O kadar düşüncelerimizi belirtiyoruz..Bir kelime için banlıcaklarsada uğurlar ola
  • sagolasın karızma bizi bilen biliyo uplatmak ıcın veya bosbeles konularla yukarda tutma amacimiz yok neyse.. bence kelıme ıcın ban atılamaz atılıyosa ya ustune alınan birileri var yada baska bisi . Derin konulara girdik yine
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.