Şimdi Ara

Tripod Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, uzun bir yolculukta sırt çantamda hiç zorlanmadan günlerce taşıyabileceğim (1kg altı uygun gibi), 600D makine ve 18-55 ilerde de 18-135 lens ile rahat kullanabileceğim( kafasının sabitlenmemesi, titremeler vs) en uygun fiyatlı(kesinlikle 100TL altı, 50TL olsa süper olur:) )tripodu arıyorum da, ne zaman bir tane bulsam biri kötü bir şey yazmış. Biliyorum iyi tripod ağır olmalı ama bu da can, taşıyacak o yükü, o nedenle kesinlikle çok hafif olmalı. Şimdiden tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim! iyi günler dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: arinovski

Merhabalar, uzun bir yolculukta sırt çantamda hiç zorlanmadan günlerce taşıyabileceğim (1kg altı uygun gibi), 600D makine ve 18-55 ilerde de 18-135 lens ile rahat kullanabileceğim( kafasının sabitlenmemesi, titremeler vs) en uygun fiyatlı(kesinlikle 100TL altı, 50TL olsa süper olur:) )tripodu arıyorum da, ne zaman bir tane bulsam biri kötü bir şey yazmış. Biliyorum iyi tripod ağır olmalı ama bu da can, taşıyacak o yükü, o nedenle kesinlikle çok hafif olmalı. Şimdiden tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim! iyi günler dilerim.

http://forum.donanimhaber.com/m_76287451/f_//tm.htm#76302979

buraya yazdığımı al kardeşim...wf 3570 50-60 tl arası...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.