Şimdi Ara

Trinas Piece sattım 200m

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu sabah gold premium aldım ve trinas piece verdiler şöle bi piyasa araştırması yaptım her erde 250 m a satıyolar oha dedim ne parçaymış bu bende piyasayı düşürdüm 200 yazdım tuvalete gittim geldim bi baktım earned 200.000.000 coins muhahahahah artık zenginim direk gittim spell lerimi tamamladım [:o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zicanzee -- 28 Eylül 2005, 0:32:47 >

• gold premium felan nedir
  • inn hostessten power up storage var dostum ona giriosun ordan gerçek para veriyosun mesela gol üyelik 30-35 milyon bişey avantajlarıda %30 daha fazla exp verio, ölünce %50 daha az exp gidio, eşyalarını npc lere daha pahalıya satıyosun 1000 puan veriyo sana bu puanla +1500 hp scroll veya speed potion falan bir sürü şey var onlardan alıyosun bu saydıklarım gene inn hosstesste power up storage da trinas piece verio 250m luk parça bu blessed upgrade scrollun başarı yüzdesini arttırıyo sanırsam %30 du galiba daha bi kaç avantajı daha var tavsiye ederim herkese
  • peki kredi kartı ilemi yoksa paypal ilemi aldın ?
  • pay pal ile aldım dostum aynı şey zaten kredi kartını ke kabul etmiyo mecburen pay pal ile aldım ama bişey fark etmio paypal a bütün bilgilerini veriyosun o halledio hem pay pal daha güvenli bence tavsiye ederim
  • hangi serverf ?
  • imzamda yazıyo dostum zaten xigenon neden sordunki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: zicanzee

pay pal ile aldım dostum aynı şey zaten kredi kartını ke kabul etmiyo mecburen pay pal ile aldım ama bişey fark etmio paypal a bütün bilgilerini veriyosun o halledio hem pay pal daha güvenli bence tavsiye ederim

şu paypal ve gold uyeligi biraz daha açıklarmısın.
  • PAY PAL NE DEMEK MERAK ETTİM BENDE????????????????????????
  • bi ark banka hesap no su vermiş ordan para her ay çekiliyormuş ama sen kradi card no verdin sanırım bide internet te hiç bi siteye ve kuruluşa güvenme
  • quote:

Orjinalden alıntı: SaLVaToRe

quote:

pay pal ile aldım dostum aynı şey zaten kredi kartını ke kabul etmiyo mecburen pay pal ile aldım ama bişey fark etmio paypal a bütün bilgilerini veriyosun o halledio hem pay pal daha güvenli bence tavsiye ederim

şu paypal ve gold uyeligi biraz daha açıklarmısın.

dostum 3 çeşit üyelik var bunlara inn hostessten power up storage dan üye oluyosunuz
    1- bronze
    2- silver
    3- gold
    en pahalısı gold bunların özelliklerini kendiniz okuyun inn hostess te power up storage da var
    pay pal a gelince
    eskiden kredi kartı numaranı verdiğin gibi üye oluyodun şimdi onu kapatmışlar ilk önce pay pal denen siteye üye oluyosun bilgilerini giriosun ordan şifre veriolar sana o şifreyi knight ta girdinmi kredi kartınızdan para çekiliyor ve ğyeliğinizde aktifleştirilior

quote:

Orjinalden alıntı: amboleos

bi ark banka hesap no su vermiş ordan para her ay çekiliyormuş ama sen kradi card no verdin sanırım bide internet te hiç bi siteye ve kuruluşa güvenme

böyle bir şeyde yok ben daha öncedende üye olmuştum her ay çekme die bişi yok yani güveniceğin site var güvenmiceğin site var dostum mesela ben internetten çok alışveriş yapan bi insanım çok pahalı şeylerde aldım şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadım ama genede sen bilirsin bu arada bugün dts yi tek başıma kestim 20k exp verdi premium süper bişey

• quote:

Beyler bu sabah gold premium aldım ve trinas piece verdiler şöle bi piyasa araştırması yaptım her erde 250 m a satıyolar oha dedim ne parçaymış bu bende piyasayı düşürdüm 200 yazdım tuvalete gittim geldim bi baktım earned 200.000.000 coins muhahahahah artık zenginim direk gittim spell lerimi tamamladım çok mutluyum

Xigenon serverının piyasasını bilmiyorum ama ucuz gitmiş gibi geldi bana
  • Valla Cyphera Göre Ucuz Gitmiş Şuana Kadar Gördüğüm En ucuz 300m du Bende 300e Satıyorum Paypalla Aldım
    quote:

bi ark banka hesap no su vermiş ordan para her ay çekiliyormuş ama sen kradi card no verdin sanırım bide internet te hiç bi siteye ve kuruluşa güvenme
    Paypalda Böyle Bir Sorun Olmaz Adamın 70 milyon üyesi var yapar mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ersayt

quote:

Beyler bu sabah gold premium aldım ve trinas piece verdiler şöle bi piyasa araştırması yaptım her erde 250 m a satıyolar oha dedim ne parçaymış bu bende piyasayı düşürdüm 200 yazdım tuvalete gittim geldim bi baktım earned 200.000.000 coins muhahahahah artık zenginim direk gittim spell lerimi tamamladım çok mutluyum

Xigenon serverının piyasasını bilmiyorum ama ucuz gitmiş gibi geldi bana

EVET DOSTUM ACAİP UCUZA GİTTİ HEMDE AMA BİLEREK ÖLE SATTIM DENEME YAPTIM Bİ DAHAKİ AY 5 TANE TRINA ALICAM 300M DAN SATICAM GELSİN PARALAR

• Xigenon dupe'ci dolu demekki , Trina piyasasi 250 milyon olduguna göre...
    Areste 90-100m
  • normalde yani ko da xigenonda trinalar 60m den başlıyodu ama ke de abarttılar olayı buda benim işime geldi açıkçası
  • beyler pardon yanlışlıkla değiştir yerine alıntıya basmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zicanzee -- 28 Eylül 2005, 0:34:26 >
  • premium süper de pahalı aga, onu aldınmı verdiin paranın da hakkını vermen gerek günde en az 6-7 saat oynayarak
  • Cypherda Oynayanlar Neler Çektiğimizi Bilir +1 Rogue Chitinler 50m dan başlıyo +6/10 120m falan +7/12 250-300m arası iron bow +1 500m falan ironx +1 100m Ke gelmeden önce ne güzeldi +6/10 dex chitinler 50m falandı piyasa ucuzlayacağına pahalılaştı
  • bende üyelik açtım gold ama hala aktif hale gelmedi... kredi kartında çekildi ... ben ne yapmalıyım..--
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.