Şimdi Ara

trident telefon aldım bozuk çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aradım bu trident denen Allahın belası yeri daha doğru düzgün numaraları bile yok ilk aradığımda başka biyer çıktı trident bizim haberimiz olmadan numaramızı kullanıyor yasal işlem başlattık hala numaramızı kaldırmadılar sitelerinden dedi sonra zarzor başka biyerden buldum numaralarını aradım daha sim kartı takmaya zaman bulamadan bozuk ve eksik kutu içeriği ile gelen telefonun iadesini istedim ama kampanyalı olduğu için geri alamayız dediler benim nereye başvurmam lazım yeterki hakkımı arayayım koyun gibi susup kaderime razı olmak istemiyorum 200 tl resmen çöpe gitti adamlar resmen dolandırıcı ve buna rağmen habire reklamları yayınlanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: nevo33

Arkadaşlar aradım bu trident denen Allahın belası yeri daha doğru düzgün numaraları bile yok ilk aradığımda başka biyer çıktı trident bizim haberimiz olmadan numaramızı kullanıyor yasal işlem başlattık hala numaramızı kaldırmadılar sitelerinden dedi sonra zarzor başka biyerden buldum numaralarını aradım daha sim kartı takmaya zaman bulamadan bozuk ve eksik kutu içeriği ile gelen telefonun iadesini istedim ama kampanyalı olduğu için geri alamayız dediler benim nereye başvurmam lazım yeterki hakkımı arayayım koyun gibi susup kaderime razı olmak istemiyorum 200 tl resmen çöpe gitti adamlar resmen dolandırıcı ve buna rağmen habire reklamları yayınlanıyor

tüketici hakem heyetine gidin elinizdeki bütün belgelerle yardımcı olurlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak0601

quote:

Orijinalden alıntı: nevo33

Arkadaşlar aradım bu trident denen Allahın belası yeri daha doğru düzgün numaraları bile yok ilk aradığımda başka biyer çıktı trident bizim haberimiz olmadan numaramızı kullanıyor yasal işlem başlattık hala numaramızı kaldırmadılar sitelerinden dedi sonra zarzor başka biyerden buldum numaralarını aradım daha sim kartı takmaya zaman bulamadan bozuk ve eksik kutu içeriği ile gelen telefonun iadesini istedim ama kampanyalı olduğu için geri alamayız dediler benim nereye başvurmam lazım yeterki hakkımı arayayım koyun gibi susup kaderime razı olmak istemiyorum 200 tl resmen çöpe gitti adamlar resmen dolandırıcı ve buna rağmen habire reklamları yayınlanıyor

tüketici hakem heyetine gidin elinizdeki bütün belgelerle yardımcı olurlar

cevap yazdığınız için teşekkür ederim bu arada kargo ile geldi ve içinde fatura vs hiç bişey koymamışlar sadece telefon ve kutusu var bu şekilde bana yardımcı olurlar inşallah

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.