Şimdi Ara

## Tribunal Rehberi [Detaylı] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
3
Favori
11.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erkz

güzel bir paylaşım eline sağlık zaman buldukca degerlendirecceğim teşekkür ettik

AlqOl alınca girme sakın.
  • teşekkürler

bu arada günde 4-5 maç yaparak ortalama kaç günde 30 olurm ?
  • "Greetings SeRMeNaToR!

We are pleased to inform you that the rest of the Tribunal has affirmed your judgment on 296 cases today! As compensation for your service to the League, your account has been credited 1480 Influence Points."

Az önce mail geldi, Riven alacaktım para eksikti iyi oldu tribunalden 6000+ para gelmiştir şimdiye kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NDS -- 7 Ağustos 2012; 12:15:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 level oldum ve hiç ban yemedim

Tribunal in Recess
    The Tribunal is currently building more cases. Please return later to vote on summoner case files.

ama girdiğimde böyle bir ekran çıkıyor..
  • Konuyla alaksı yok ama bu leave'den ban olayı hangi ölçüye göre veriliyor mesela 16 lvl oldum ben 3 kez filan çıkmışımdır neye göre leave ban atılıyor?
  • Ben 23 lvlim ama yapabiliyorum ve westteki linke tıkladım.

ama 30 lvl norcidte hesabım var 23 lvlliğe gelir heralde ve gelim gelmediğini oyun içinde söylüyormu yoksa maille mi geliyor
  • What it feels like:
     ## Tribunal Rehberi [Detaylı]
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeoMatrix

Konuyla alaksı yok ama bu leave'den ban olayı hangi ölçüye göre veriliyor mesela 16 lvl oldum ben 3 kez filan çıkmışımdır neye göre leave ban atılıyor?

Aralarındaki süreye ve sebebe bakılıyor. Mesela adamlara küfredip çıktıysan kasıtlı olduğu için 1 günlük banla başlıyor 2. seferinde 1 hafta 1 ay şeklinde perma ya kadar yolu var.
  • Sanırım 20 levelı geçen herkes yapabiliyor. 23üm ve yapıyorum ^^
  • Yararlı bi konu olduğu için bi up yapim dedim :)
  • Sınır var sanırım artık 15 den sonra yapamıyorsun.

• Mobilden giriyorum kardeşim laptoptan bağlanınca bakıcam.şimdiden emeğe saygı diyor bu yararlı paylaşımın için seni kutluyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an 15 olarak gözüküyor limit, emeğine sağlık
  • 2-3 ip için uğraşılmaz buna vakit harcayacağınıza bir oyun atın daha karlı geçer.
  • Yakında IP ödülü kalkıyor zaten Tribunal'den. Onun yerine en fazla isabetli kararı kim verdi gibisinden bi ranking sistemi gelcek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

2-3 ip için uğraşılmaz buna vakit harcayacağınıza bir oyun atın daha karlı geçer.

En son bu ayın 4 ünde 2015 ip geldi bence gayet güzel bir miktar

• eline sağlık güzel olmuş
  • O kadar davaya baktım bana 10 IP vermiş cimriler 10 IP ile ne yapılır ki abi?
  • davalara bakarken türk olup diğerleri anlamıyor diye ana bacı girenlere punish çakmak çok eğlenceli. ahahahahah
  • teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.