Şimdi Ara

Tribes of Midgard [PS5 ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Tribes of Midgard - Gameplay Reveal Trailer | PS5

-

Oyuncularin Ragnarök sırasında Devlerin istilasına dayanması gerek yeni co-op bir takım oyunu. Rastgele oluşturulmuş dünyalarda, beraber oynayıp destansı ekipmanlar üretin ve viking köyünuzu sonuna kadar koruyun!

Yeni silahlar üretip köyünü Helheim'dan gelen tehlikeli gölgelerden korumak için doğayı keşfetmen gerekecek. Ve bu sırada, Jotunheim'dan gelen bir Dev, Midgard'ı yok etmek ve dünyayı sonlandırma kehanetini gercekleştirmek için git gide köyüne yaklaşıyor olacak.

10 Kişilik Co-op Hayatta Kalma

1'den 10'a kadar oyuncuyla bir kabile oluştur , ve elinden geldiğince hayatta kal.

Rastgele Oluşturulmuş Diyarları Gez

Sırlar ve sürprizlerle dolu prosedurel olarak oluşturulmuş dunyaları gez.

Efsanevi Ekipman Üret

Topladığın materyalleri kullanarak yeni ekipman üret ve köyünü geliştir.

Geceleri Evini Koru

Birlikte çalış ve evini Hel'den gelen orduların istilasından koru.

Doğada Beraber Savaş

Dünyayı keşfederken çok çeşitli yaratıkla yuzleş ve onları değerli ganimetler icin yağmala.

Ragnarök'u Önlemek İçin Devlerle Savaş

Korkutucu devlerle yüzleş ve onlar Yggdrasil tohumunu yok etmeden sen onları yok et.

-

Çıkış Tarihi: 2021
    Tür: Role-Playing
    Dağıtıcı: Gearbox Publishing
    Geliştirici: Norsfell

https://gamefaqs.gamespot.com/ps5/292823-tribes-of-midgard
    https://www.metacritic.com/game/playstation-5/tribes-of-midgard

Resmi Site:https://www.tribesofmidgard.com/

-

Ekran Görüntüleri:

Tribes of Midgard [PS5 ANA KONU] Tribes of Midgard [PS5 ANA KONU] Tribes of Midgard [PS5 ANA KONU] Tribes of Midgard [PS5 ANA KONU] Tribes of Midgard [PS5 ANA KONU] Tribes of Midgard [PS5 ANA KONU] Tribes of Midgard [PS5 ANA KONU] Tribes of Midgard [PS5 ANA KONU] Tribes of Midgard [PS5 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 17 Haziran 2020; 23:42:55 >

• Oyunu Plus verdiğinde deneyip becerememiştim. Hayatta kalma modunu oynuyorum, 18 saat oynamışım. Tek kişi için biraz zor. Bir şeyler geliştirmek açısından zor. Bossları biraz uğraşıp yenebiliyorum. Ama 3 kişinin 1 günde yapacağını tek kişi olunca 1 haftada yapıyorum :) Oyun gerçekten çok zevkli. Türkçe olması bir yana, grafikleri de hoşuma gidiyor. Zaten bu yüzden vazgeçmeyip tekrar şans verdim. Bir de kafa dağıtmalık bir oyun, stresi yok. Yanda müziği açıyorum, günde 1 saat takılsam tatmin ediyor. Değişiklik arayanlara mutlaka denemelerini tavsiye ederim.

Temelde köy yapma, savaşma oyunlarından biri. Viking teması olması dolayısıyla ilgimi çekmişti. Gemi yapıp haritada gidilmeyen yerlere gidip keşif yapmak keyifli. Malzemeleri sürekli geliştirmek, oynarken bu gelişimi hissetmek güzel. Ev yapma işine girebilir miyim bilmiyorum, pek becerebildiğim bir olay değil. Simdilik malzeme geliştirip, savaşları kazanıp, harita keşfetmeye devam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.