Şimdi Ara

Trendyol Paylaş Kazan (8-10 Eylül) [ANA KONU] (74. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.574
Cevap
17
Favori
41.985
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yatmaz bu saatten sonra, erken yaptık zararlı çıktık
  • Twitter, ekşi sözlük vd diğer sosyal medya üzerinden Trendyolun ne mal olduğu sürekli gündemde tutulmalı. Ama gerçek "boykot" hiçbir şekilde alışveriş yapmamakla olur, şimdi onlar düşünsün... İnsanlar böyle aşağılanmayı kabul ettikçe böyle ahlaksız firmalar insanlara köpek çekip bir de onların parasıyla büyümeye devam edecektir. Şu zamanda onlarca alternatif varken böyle küstahlık yapan firmalar insalar onursuzluğu kabul etmedikçe batmaya mahkumdur. Maalesef bunu yapan da sözde "bizim" firmalsrımız, Amazon gibi kırk kat yabancı firmalar gerçek müşteri memnuniyeti nasıl olur gösteriyor. Maalesef bu konuda yerli filan dinlemeyeceğim, önce insana saygı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4 koleksiyonum 60 civarında kaydedilme olmasına rağmen 100 TL beklerken, dalga geçer gibi 25 TL yüklediler bana dün akşam, 8 Eylül öğleden sonra forumdaki bu konudaki arkadaşlarla karşılıklı kaydetmeye başlamıştım. Canlı destek'ten dün akşam sorduğumda sistemsel bir hata olabilir, parça parça yükleniyor bu gece saat 23:59'a kadar yüklenebilir demişlerdi ama yalan oldu, şu saatten sonra umudum yok ama şikayetvar'a da yazacağım fakat bir sonuç çıkacağını düşünmüyorum maalesef.

Sorun yaşadığınızda trendyol kadar çözüme uzak yaklaşımda bulunan başka bir firma daha var mı bilmiyorum, bir daha da bu sahtekarların bu tarz kampanyalarına kesinlikle katılmam, zaten ağustos ayındaki paylaş kazan kampanyasına da hem güvenmediğimden katılmamıştım hem de uğraşacak pek zamanım yoktu, bu sefer katılalım dedik pişman olduk.
    Canlı desteğin veya müşteri hizmetlerinin sözlerine hiçbir zaman güvenmeyin, daha önceki sorun yaşadığım alışverişlerde her konuştuğum müşteri temsilcisi farklı bir şey söylüyordu, çözüme yönelik bir şey yapacaklarını hiç sanmıyorum boşuna uğraştığımızla kalacağız gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncrowned king -- 12 Eylül 2020; 17:6:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

yatmaz bu saatten sonra, erken yaptık zararlı çıktık
    Son gün yaptığıma gelmedi. 2. gün yaptığıma geldi
  • Trendyol gibi çamur bir firma görmedim, her türlü rezillik bunlarda! reklamlara, instagram fenomenlerine parayı gömüp milleti kazıklamanın yolunu iyi bulmuşlar.
    Örneğin kargo bedava olsun diye aynı satıcıdan 4-5 parça ürün aldınız ve satıcı 1-2 ürünü iptal ettiğinde kargo bedava alt limitinin altına düştüğü için 9,99 TL kargo ücretini kesip ondan sonra para iadesi yapan dolandırıcı bir firmadır, sizinle hiç ilgili olmadığı halde satıcının iptalinde bile 10 TL kargo parası kesip ondan sonra iade yapan bir firma benim gözümde tüketiciyi yolunacak kaz gibi gören ticaret ahlakı olmayan milleti kazıklamayı prensip haline getirmiş asla alışveriş yapılmaması gereken bir yerdir ama agresif reklam politakasıyla, kuponlarla, bu tarz kampanyalarla milleti alışverişe teşvik ediyorlar..bilinçli tüketici işine gelmedikçe trendyol'dan iğne bile almamalıdır.

• https://eksisozluk.com/entry/112894804
    ARKADAŞLAR YAPILAN BU SAHTEKARLIĞI , RESMEN DOLANDIRICILIĞI LÜTFEN GÜNDEMDE TUTUN. İNSANLARIN EMEKLERİNİ, HAKLARINI GASP ETMEK BU KADAR KOLAY OLMAMALI. İNSANLARIN SAATLERCE UĞRAŞTIĞI ŞEYE “Koşulları sağlayamadınız” DİYEREK GEÇİŞTİRMEK BU KADAR KOLAY OLMAMALI. NEYİ SAĞLAYAMADIK DİYORSUN BİLMİYORUZ DİYORLAR.

• Trendyol Paylaş Kazan (8-10 Eylül) [ANA KONU]

• Şikayetvardan yazdık bakalım sonuç çıkacak mı. Sabah canlı destekte eleman bugün de devam edecek yüklemeler dedi. O da ikinci bağlandığımda yalanlandı onu da ayrı şikayet ettim.
  • Bende yazdım oraya fakat bitti diye mesaj attılar yapabileceğimiz birşey yok yazdılar cevap olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: uncrowned king

4 koleksiyonum 60 civarında kaydedilme olmasına rağmen 100 TL beklerken, dalga geçer gibi 25 TL yüklediler bana dün akşam, 8 Eylül öğleden sonra forumdaki bu konudaki arkadaşlarla karşılıklı kaydetmeye başlamıştım. Canlı destek'ten dün akşam sorduğumda sistemsel bir hata olabilir, parça parça yükleniyor bu gece saat 23:59'a kadar yüklenebilir demişlerdi ama yalan oldu, şu saatten sonra umudum yok ama şikayetvar'a da yazacağım fakat bir sonuç çıkacağını düşünmüyorum maalesef.

Sorun yaşadığınızda trendyol kadar çözüme uzak yaklaşımda bulunan başka bir firma daha var mı bilmiyorum, bir daha da bu sahtekarların bu tarz kampanyalarına kesinlikle katılmam, zaten ağustos ayındaki paylaş kazan kampanyasına da hem güvenmediğimden katılmamıştım hem de uğraşacak pek zamanım yoktu, bu sefer katılalım dedik pişman olduk.
    Canlı desteğin veya müşteri hizmetlerinin sözlerine hiçbir zaman güvenmeyin, daha önceki sorun yaşadığım alışverişlerde her konuştuğum müşteri temsilcisi farklı bir şey söylüyordu, çözüme yönelik bir şey yapacaklarını hiç sanmıyorum boşuna uğraştığımızla kalacağız gibi.
    Size yine 25 TL gelmiş bana 0 TL geldi.

• Rez

• 40tl verdi verdiğinin 20tl sinide geri aldı
    Sahtekar bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: masaldünyasi_

Bu mesaj silindi.
    Direkt Cimer'e yazın zaten Ticaret Bakanlığı'na oradan yönlendiriliyor.
  • Alibaba bu,düdükler adamı.

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.