Şimdi Ara

Trendyol Alışverişinde Exxen Bedava (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
10.168
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • exxen için kod gelen var mı ? ben alışveriş yaptım ama gelmedi ?

• Platformda işler kesat demek ki  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  

• Alışverişi yapalım eksen kalsın.
  • Kod isteyen var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem sıfır üyelik ise üstüne reklamlı yemezler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Buldum teskler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cebel.tarik -- 21 Mart 2021; 22:46:29 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bana kod geldi alışverişten ,haberim yoktu ama tv uygulaması yok. Tarayıcıdan açılıyor ama tamamen eziyet. İçerik boş. Çocuklar kral Şakir yeni filmini istiyordu o işe yaradı işte. Ha bir de konuşanlar var benim için . Çok ekmek yemesi gerek exxen in. En kaliteli netflix paketi de paylaşımlı 10 TL ye izliyorum zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fonseca_ -- 21 Mart 2021; 18:43:18 >
  • Ben trendyol ile üye oldum izledim bir kaç bişey, izlenilecek şeyler beğendiğim şeyler oldu ama malum reklamlı üyelik, reklam çıktığında öyle aşırı bir sesle başlıyo ki reklam bütün ev inliyor resmen, kulaklıkla felan izleseniz reklam çıktığında sağır olabilirsiniz o derece. Heralde bunu bilerek yapıyorlar, reklam çok yüksek sesli olunca rahatsız olurlar ve pahalı olan reklamsız üyelik alırlar diye. Ama bana aşırı itici geldi, şuan reklamlarda ki aşırı sesten dolayıda kapadım, bir daha da açmam zaten.

• edit: @Ussuz hocam gönderdi sağolsun, teşekkürler

kullanmayacak bir arkadas varsa bana gonderebilir mi rica etsem?

tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lhunardaien -- 22 Nisan 2021; 23:46:48 >
  • Cüzdandan alışveriş yaparken aynı anda Trendyol kodu da kullanılabiliyor mu?

• Alt yapı oturmamış, arkadaşların dediği gibi reklam sesi ile içerik sesi yüksekliği farklı, bir anda gümbürdeyerek giriyor. 40 dk içerik için 3 farklı reklam konmuş her biri nerdeyse 30sn buluyor. Başlangıç seviye bür girişim için daha optimize olabilirdi. Saçma sapan bir güvenlik sistemi yapılmış. İçeriği izlerken birden farklı oturum algılayıp içeriği kapatıyor. Çıkış yapıp tekrar girmek gerekli. Ağız tadıyla birşey izletmiyor. Şikayetvar da onlarca şikayet yazılmış. Abonelik iptaline rağmen ödeme çekiyor vs vs. Bu işe girerken abonelik sistemi kademeli olarak geliştirilebilirdi maalesef daha çok üzerinde çalışılması gereken bir sistem. Aldığını paraya göre içerik yetersiz
  • Kod alabilirdim çocuklara kral şakir sürprizi yapmak istiyorum sağolun

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.