Şimdi Ara

# TRENDYOL 20-25 Kasım Black Friday İndirimleri # (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
13
Favori
69.204
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 30 TL alt limitsiz kuponu süpermarket kullanacaksınız arama kısmına ürünün ismini yazın aynı üründen iki adet çıkanlar olacaktır sepete atın ayri ayrı deneyin kupon düşüyor ariel omo bingo deterjanlarda oldu ayrıca kargo ücreti de çıkmıyor temizlik ürünlerinde. Farklı butik markalarda olabilir denemek lazım boşuna güzelim kuponu gereksiz ürünlerde harcamayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu trendyol denen siteden artik bir sey alinmaz. Ceket aldim. Ceketi kutuya koymadan, torbaya atip gondermisler. Ceketi posetten bir cikardim, olu poposundan cikmis pamuk gibi olmus. Nereden baksan 25tl kuru temizleme+utu parasi. Bu cinli herif aldi trendyol iyice dibe vurdu.

Bir de sisteme kart kaydettiriyor. 3d kodu gelmeden odeme aliyorlar. 2018 yilinda 3d gelmeden siparis verilmesi tam bir fiyasko. Her seferinde sinirimi bozuyorlar. Bu siteden son siparisimdi.

• Geçen gün 180 lira olan gömlek 250liraya çıkmış indirimle 200 liraya geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurs59

Adam bizim paraları 1 ay faize yatırsa temiz %20 faiz alacak.

Böyle yazıyor mesajda. Neyse bu konuda daha fazla uzatmaya gerek yok hocam.
    Yıllık %20'den bahsetmek istemiştim ama yanlış ifade etmişim
  • Halley ve cat botlar uygun değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhand28 -- 20 Kasım 2018; 23:14:17 >
  • Arkadaşlar bu butikte indirim kupn vs kullanılamaz diyor 4 tane beğendigim üründe de bu yazılı 100-30 ne işe yarıyor o zaman biri yardım edebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiorraW

Arkadaşlar bu butikte indirim kupn vs kullanılamaz diyor 4 tane beğendigim üründe de bu yazılı 100-30 ne işe yarıyor o zaman biri yardım edebilir mi?
    Konuyu baştan biraz okusan anlarsın buradaki ölücülerin çabasını.Ben hazıra konayım diyorsan neyse..Sonuç olarak sepette indirimli hiçbir şeyde geçmiyor.
  • Dün bakayım siteye, bu kadar bağırdıklarına göre çıkar iyi şeyler dedim.

Yaklaşık 1 saat 40 dakika sonrasında, sitede satılan ürünlerin tamamı ya aynı fiyata yada biraz daha altına farklı sitelerde bulunabiliyor.

Sonuç ; sesi çok çıkan yine haksız.

• Verdikleri şu kuponları reddetme veya silme seçeneğini de koysalar da alın kuponunuzu ...... demiş olabilsek
  • 11.11 indiriminden bile daha kötü çıktı "efsane" dedikleri indirimler. İndirimli ürün bulmak samanlıkta iğne aramak gibi.
  • Nike Adidasa para yedirmeden su ayakkabıyı alayım diyorum bundada bindirim mi var bide kargoyu nasıl hallederiz 73e geliyo suan

https://m.trendyol.com/b-s/beyaz-unisex-sneaker-bw1302-by0-p-4033901?boutiqueId=200774

• quote:

Orijinalden alıntı: Wigle

Nike Adidasa para yedirmeden su ayakkabıyı alayım diyorum bundada bindirim mi var bide kargoyu nasıl hallederiz 73e geliyo suan

https://m.trendyol.com/b-s/beyaz-unisex-sneaker-bw1302-by0-p-4033901?boutiqueId=200774
    kinetix neden almıyorsunuz ? madem uygun bişey aradınız

çek takasta 30 liralık çeklerden satılıyor , ama sizin kategoride geçerli midir bilemem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar sorulduysa kusura bakmayın 100/30 indirim var ama sepette düşmüyor kupon seç kısmıda yok nasıl kullanacağız
  • ben kullandım az önce 109-30tl yaptım.75 tl üzeri kargo ücretsiz
  • Kuponun gectigi kategoriden bir urun ekle kupon aktif olacak beraber al sonra almak istemedigin urunu iptal et

• Bir çok indirim yalan haberiniz olsun. N11 de 265 TL olan tencere seti burada 400 TL sepette indirim adı altında 259.5 TL ye düşüyor. Kupon vs N11 den çok daha ucuza gelir. Güzel fiyatlı ürünlerde var ama iyice araştırıp alın hemen atlamayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirlivarut

Kuponun gectigi kategoriden bir urun ekle kupon aktif olacak beraber al sonra almak istemedigin urunu iptal et
    yani al derken kredi kartı ile ödeme yaptıktan sonra mı iptal edeceğiz karttan para çekilecek sonra iptal edeceğiz doğru mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: univer66

ben kullandım az önce 109-30tl yaptım.75 tl üzeri kargo ücretsiz
    ne aldınız acaba link atarmısınız hangi ürünlerde geçerliydi
  • https://m.trendyol.com/fakir/mw-70200s-mikrodalga-firin-gumus-p-3089870

Benden mikrodalga isteyenler vardı 119 a satılmış kaçırdım.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.