Şimdi Ara

|||.. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
0
Favori
60.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Macera sayıları ile ilgili bir bilgi var mı? Kaç saat oldu macera çıkmadı.
  • Travian üstadıyım diyebilenler bana özel mesaj atabilir mi, TeamSpeak'te MMO lar üzerine toplantı yapacağız.
  • bu oyun yüzünden gözlerim bozuldu gözlük kullanıyorum artık sayesınde...
  • Travian'cı arkadaşları yeni nesil MMO Browser oyununa bakliyorum: Tiberium Alliances
  • Bu oyunu bi türlü sevemedim
  • Güzel olmuş çok oynardık babamla eskiden ki hala ara sıra oynarım oyunda sıkıntı çeken arkadaşlar için iyi olmuş.
  • Travian oynamaya karar erdim ancak bana kısa bir özet çekerseniz memnun olurum.Sadece sorularım yantılansa memnun olurum.
    SORULAR:
    En iyi sınıf nedir (Galyalılar vb.)
    TR kaçta daha fazla insan var?
    Bir arkadaşda aranır oyundadımcı olacak bana yardımcı olacak :)
  • Teşekkürler dostum emeğine sağlık güzel olmuş :)

• Çok Teşekkürler :)
  • eline sağlık mükemmel bir rehber olmuş
  • edit..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekonomili -- 28 Mart 2013; 18:18:31 >
  • Ne oynardım eskiden bağımlısıydım gerçi hala oynuyorum Ama eskisi gibi değil arada sırada
  • arkadaşlar travianda altın satın alıcam banka kartındaki hesaptan çekmeyi düşünüyorum fazladan çekme veya sürekli çekme kartla ilgili herhangi bir sorun olurmu güvenilirmi bilgi verirseniz sevinirim
  • +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Music ô

Ne oynardım eskiden bağımlısıydım gerçi hala oynuyorum Ama eskisi gibi değil arada sırada

Peki şimdi hangi oyunları oynuyosun veya hangi oyunlar moda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Meteora*

quote:

Orijinalden alıntı: Music ô

Ne oynardım eskiden bağımlısıydım gerçi hala oynuyorum Ama eskisi gibi değil arada sırada

Peki şimdi hangi oyunları oynuyosun veya hangi oyunlar moda?

WoW , Minecraft , Dayz , Lol , Shaiya TR , World of Tanks online olarak oynadıklarım .

Daha çok vardıda bıraktıklarım var , herhangi bi oyunun DH serverinde oynadıklarım var ve singleplayer oynadıklarım var

• w6 yeni başlamış ben kayıt oldum oynayan var mı ?
  • Server 3 kuzeydoğu'da galyalıyım . Oynayan varsa irtibata geçerse beraber oynayabiliriz .
  • hey gidi hey travian ustasıydık bi aralar
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.