Şimdi Ara

Traş Makinesi - Philips QS6140 - kullanılmamış- 60 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 nisan 2014 tarihinde almış olduğum ve bu süre zarfında hiç kullanmadığım Philips marka QS6140 model traş makinemi satıyorum. Satma nedenim; Uzun senelerdir kullandığım eski makinem bozulduğu için bu philips makineyi almıştım, Ancak eski makinem serviste tamir edildi. Dolayısıyla el alışkanlığım nedeniyle eski makinemi kullanmaya devam ediyorum. Yeni aldığım philips elimde fazladan bulunmaktadır. Makineyi diğer sitelerde de model ismini yazarak araştırıp özelliklerine bakabilirsiniz. Ben özet olarak genel özellikleri aşağıda yazdım. Ürünü alan kişiye ürün fişi ve 2 senelik garanti belgesi ile beraber göndereceğim. Kargo bedeli alıcıya aittir. Ürünün şuanki 1. el fiyatı 140 tldir. Benden alacağınız makinenin de 1. elden bir farkı yoktur. Almayı düşünen arkadaşlar bana tel numaramdan gün içerisinde ulaşabilirler. 05557415784

==> Makinenin Özellikleri;
    * Islak kuru kullanım (%100 su geçirmez )
    * 4 saatlik şarj sonrası 50 dk kablosuz kullanım
    * 0.5 ile 10 mm arasında değişen 12 farklı uzunluk ayarına sahip sakal düzeltici
    * makinenin 2 uç kısmındada sakalınızı farklı amaçlar için kesebileceğiniz uç bulunmakta. Bir tarafta 0 sakal istiyorsanız kullanabileceğiniz uç, diğer tarafta da sakalınızı farklı uzunluklarda kesebileceğiniz 32 ve 15 mm lik kenarlar bulunmaktadır.
    * Şarj doluyken makine üzerindeki lamba mavi renk yanar. Bitmeye 10 dk kala turuncu renkte yanar ve haber verir.
    * Bıçakların bulunduğu kısımdaki ucu sakal detaylandırma ve kesim kolaylığı için her yöne çevirebilme olanağınız da bulunmaktadır.
     Traş Makinesi - Philips QS6140 - kullanılmamış- 60 TL Traş Makinesi - Philips QS6140 - kullanılmamış- 60 TL Traş Makinesi - Philips QS6140 - kullanılmamış- 60 TL Traş Makinesi - Philips QS6140 - kullanılmamış- 60 TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackson_warrior -- 8 Mayıs 2014; 10:04:40 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Roman"]Satılmıştır......

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.