Şimdi Ara

TRAŞ KÖPÜĞÜ İLE KOLTUK TEMİZLEME (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
5
Favori
88.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bimden aspirin mi aspirix ne var onu alın.Çuvalla silince sonuç güzel oluyor sanırım.15 20 cm2 çuval parçası yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tıraş köpüğü güzel iş çıkarıyor ama mutlaka biraz nemli silip o nemi de vakumla çekin kiri alt katmanlara gitmesini engelleme için. Eğer nemli kalırsa ve bu sürkeli uygulanırsa döşemenin özel yapışkanı zamanla atacak ve kabarmalar olacaktır ve bu kir süngere inerse ilerde bir sıvı damladığında kir kabaracak döşeme lekeli gözükecektir. Başıma geldi ordan biliyorum. :)
  • koltuk temizleme için bu siteden bilgi alabilirsiniz
    http://modernkoltukyikama.com
  • Arkadaşlar koltukta biraz kan lekesi vardı, asprin ve tuz ile sildim çıkardım. Şimdi de sildiğim yerin etrafında koyu iz kaldı, su lekesi gibi. (Sanki hala ıslakmış gibi görüntü yapıyor)
    Ne yapmalıyım? Saç kurutma ile kurutsam çözülür mü?
  • hocam sanırım tekrar kimyasal uygulamanız lazım.
  • benim araçın koltuklarda baya lekeler olduğu için yıkamacıya vermeyi düşünüyoruz.
  • Hali ve koltuk yikama isi yapan birisi olarak tavsiyelerim olacak sizlere.

Bir cok urun ve marka denedim. Bulasik deterjanindan aspirine ve bir cok hali koltuk yikama deterjanlarina kadar.

Koltuk yikama deterjanini eger makinede kullanacak iseniz kopugu az olmasi gerekiyor. Neden derseniz kopugun makine motorunun sarmayip, motoru yakmasini onlemek icin. Kopuksuz koltuk deterjani ile kopuklu arasinda hic bir fark yok.

Asagidaki linkten leke cikarici etkili koltuk sampuanlarina ulasmaniz mumkun.

https://www.limprox.net/koltuk-yikama-deterjanlari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, en güzel temizlik için bimden yada a101 den aspirin diye kırmızı kutulu bir ilaç var ondan alın silin.
  • Şok Markette kırmızı Bir ilaç var Aspirin tarzı onunla silebilirsin. Önce bezi ısla ilacı sık köpürt sonrası lekeli kısımı sil en son da temiz sulu bez ile üstten tekrar geç %80 çıkacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.